احتمالا عنوان 4 Serious Sam در E3 2016 معرفی خواهد شد

احتمالا عنوان 4 Serious Sam در E3 2016 معرفی خواهد شد

Serious Sam یا سام ماجراجو نام سری بازی‌های است که گیمرها و خوره‌های بازی در دهه 80 شمسی خاطرات زیادی از آن به یاد دارند. از سال 2011 و پس از عرضه نسخه سوم از این بازی سبک شوتر اول شخص با نام Serious Sam 3: BFE، دیگر خبری از سام ماجراجو منتشر نشد تا اینکه به تازگی خبرهایی به گوشی می‌رسد که نشان می‌دهد نسخه چهارم از این بازی قرار است در نمایشگاه E3 2016 معرفی شود.

از Tweet ای که به تازگی از سوی Devolver Digital ناشر سری بازی‌های Serious Sam منتشر شده است می‌توان متوجه شد که این کمپانی با همکاری استودیو بازی‌سازی Croteam مشغول ساخت عنوان بازی جدیدی است و قصد دارد آن را در نمایشگاه E3 2016 معرفی کند. پس از این اتفاق، Croteam نیز در حساب کاربری فیسبوک خود جمله‌ای را به این مضمون اعلام کرد: "هیجان زده شوید! قرار است چیزهایی جدی (Serious) شود."

به نظر می‌رسد کمپانی Devolver Digital و استودیو بازی‌سازی Croteam قصد دارند در آخرین پست‌های خود به ساخت نسخه جدیدی از سری بازی‌های خاطره انگیز سام ماجراجو اشاره کنند. پس از گذشت 5 سال از انتشار آخرین نسخه از این بازی‌ها، به نظر می‌رسد اکنون وقت آن رسیده است که کاربران خود را برای لذت بردن از نسخه جدیدی از آن آماده کنند.

 

 

البته با توجه به اینکه طرفداران بی شمار سری بازی‌های Half-Life مدت زمان بسیار بیشتری منتظر معرفی و انتشار بازی Half-Life 3 هستند، می‌توان گفت که این وقفه 5 ساله چندان هم به علاقمندان به سری بازی‌های سام ماجراجو سخت نگذشته است. در هر صورت برای آگاهی از اعتبار خبرهای بالا، باید منتظر برگزاری نمایشگاه E3 2016 در هفته‌های آینده باشیم.

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.