Dead Rising 4 در انحصار زمانی XBox One و Windows 10 خواهد بود

Dead Rising 4 در انحصار زمانی XBox One و Windows 10 خواهد بود
Dead Rising 4 قرار است به‌صورت انحصاری برروی ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ منتشر شود اما مایکروسافت تایید کرد بازی فقط در انحصار زمانی این دو پلتفرم خواهد بود و در نهایت می‌تواند برروی پلی‌استیشن ۴ و استیم عرضه شود.

 

Dead Rising 4 قرار است در ۶ دسامبر (سه‌شنبه ۱۶ آذر) برروی ایکس‌باکس وان و فروشگاه ویندوز ۱۰ منتشر شود اما به‌نظر می‌رسد مدتی بعد برروی استیم و پلی‌استیشن ۴ هم انتشار می‌یابد.

شما در ادامه می‌توانید بیانیه مایکروسافت در این رابطه را مشاهده کنید:

Dead Rising 4 در کپکام در حال توسعه است و با همکاری مایکروسافت منتشر می‌شود. طرفداران در ابتدا می‌توانند بازی را برروی ویندوز ۱۰ و ایکس‌باکس وان در آذر ماه تجربه کنند. بازی فقط ۹۰ روز در انحصار ویندوز ۱۰ باقی می‌ماند و برروی ایکس‌باکس وان هم به‌صورت انحصاری کنسولی تا یک سال ماندگار خواهد بود. ما رابطه نزدیک و طولانی‌ای با کپکام داشتیم که شامل عرضه Dead Rising به‌صورت انحصاری برروی ایکس‌باکس ۳۶۰ و Dead Rising 3 به عنوان انحصاری کنسولی ایکس‌باکس وان. ما از اینکه یک بار دیگر به کپکام برای آوردن چشم‌انداز بلندپروازانه‌اش برای Dead Rising 4 کمک می‌کنیم هیجان‌زده هستیم.

Dead Rising 3 به مدت ۱۰ ماه در انحصار ایکس‌باکس وان باقی ماند و سپس برروی رایانه‌های شخصی هم منتشر شد. به عنوان بخشی از قرارداد انحصاری کنسولی مایکروسافت، این عنوان هیچ‌وقت برروی پلی‌استیشن ۴ انتشار نیافت.

پس از لیک‌های فراوان، Dead Rising 4 توسط کپکام در طول کنفرانس مایکروسافت معرفی شد. شما در این نسخه باید کنترل شخصیت اصلی نسخه‌های قبلی یعنی Frank West را به عهده بگیرید و از ویلامیت که در کلرادو قرار دارد، بازبینی کنید.

 Rise of the Tomb Raider، یک بازی انحصاری زمانی دیگر است که در ابتدا برروی ایکس‌باکس وان منتشر شد و در ماه‌های بعد هم نسخه رایانه‌های شخصی آن انتشار یافت. بازی در تعطیلات ۲۰۱۶ برروی پلی‌استیشن ۴ عرضه می‌شود اما تاریخ انتشار دقیقی اعلام نشده است.

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.