Loading...

جزئیات جدیدی از گیم پلی بازی Watch Dogs 2 از زبان کارگردان آن

|
جزئیات جدیدی از گیم پلی بازی Watch Dogs 2 از زبان کارگردان آن
جاناتان مورن به عنوان کارگردان Watch Dogs 2 تایید کرد بالا رفتن از برج و دیدن کل مناطق شهر برای مشخص سازی مکان‌های خاص که یکی از عنصر مهم گیم‌پلی بازی‌های یوبی‌سافت در این اواخر بوده، در Watch Dogs 2 وجود نخواهد داشت.

او در مصاحبه خود با سایت یوروگیمر گفت:

این بازی‌ای نیست که نقشه خود را باز کنید و همه چیز در آنجا وجود داشته باشد. هیچ برجی در بازی نیست. شما فقط باید به کشف کردن در جهان بازی بپردازید.

سیستم بالا رفتن از برج در Assassins Creed معرفی شد که بازی‌بازان را در ارتفاع بسیار بزرگی قرار می‌دهد و آن‌ها را قادر می‌سازد مناطق اطرف را مشاهده کنند. این کار، باعث آزاد شدن ماموریت‌ها و نشانه‌ها در نقشه می‌شود و منجر به پیشرفت بیشتر بازی‌بازان در طول داستان خواهد شد.

تغییرات این طراحی در چندین نسخه از سری Assassins Creed و FarCry استفاده شد. همچنین عنوان ماشین‌سواری The Crew و نسخه اول Watch Dogs هم شامل این موارد می‌شود.

برخلاف عناوینی که گفته شد، پیشرفت در Watch Dogs 2 توسط آزادسازی مکان‌ها و پایان رساندن ماموریت‌های داستانی به‌دست نمی‌آید. به جای آن، بازی برروی این تمرکز می‌کند که مارکوس، شخصیت اصلی بازی، تا چه اندازه دنبال کننده مجازی دارد.

مورن توضیح می‌دهد:

بازی‌بازان با چند دنبال‌ کننده در گروه هک DedSec شروع می‌کنند اما خیلی زود متوجه می‌شوید که برای رفتن به جلو و انجام ماموریت‌های بزرگ، به تعداد بیشتری نیاز دارید.

هر زمان که دنبال کننده می‌گیرید، مثل این می‌ماند که هوش مرکزی DedSec را آزاد کرده‌اید. شما همچنین دانش‌های جدید، عملیات، مراحل Co-Op تازه را آزاد می‌کنید و سپس به مراحل مهم پایان بازی می‌رسید.

Watch Dogs 2 در ۱۵ نوامبر (سه‌شنبه ۲۵ آذر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در طول کنفرانس یوبی‌سافت در E3 2016، این شرکت اعلام کرد تمام بسته‌های الحاقی Watch Dogs 2 به مدت ۳۰ روز در انحصار پلی‌استیشن ۴ می‌مانند.

 

علاوه بر این سایت GamingBolt به‌تازگی با دنی بلانگر، کارگردان Watch Dogs 2، مصاحبه‌ای داشته و با توجه به صحبت‌های آن‌ها، به‌نظر می‌رسد یوبی‌سافت در حال رفع برخی از مشکلات بزرگی است که در نسخه اول وجود داشت و می‌توان امیدوار بود رفع چنین مشکلاتی، این نسخه از بازی را نسبت به نسخه قبلی خود بسیار بهتر سازد.

در ادامه می‌توانید صحبت‌های کارگردان بازی را مشاهده کنید:

نقشه Watch Dogs 2 تقریبا دو برابر بزرگ‌تر خواهد بود.

بلانگر همچنین این نکته را هم اضافه کرد که داستان Watch Dogs 2 نسبت به نسخه قبلی خود، شادتر خواهد بود:

Watch Dogs داستان تاریک‌تری داشت و ایدن، شخصیت اصلی بازی، تنها بود. داستان در Watch Dogs 2، رنگارنگ‌تر است و مارکوس در تمام مسیر بسیار کاریزماتیک خواهد بود اما او جامعه‌پذیر و دوستانه هم است. مارکوس در گروه هکری به نام DedSec عضو شده و در آنجا دوستان خود را دارد و شما به انجام عملیات می‌پردازید. آن‌ها کارهای‌شان را با هدف انجام می‌دهند چراکه هکتیویست هستند اما همزمان، آن‌ها میزان زیادی هم به داشتن سرگرمی و شوخی کردن می‌پردازند.

 

 

 

 

 

0
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
  - نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.

  برگشت به بالا