حوادث پایانی بازی Mass Effect 3 تاثیری در Mass Effect: Andromeda نخواهد داشت

حوادث پایانی بازی Mass Effect 3 تاثیری در Mass Effect: Andromeda نخواهد داشت
شرکت Bioware تایید کرد که داستان بازی Mass Effect: Andromeda ارتباطی با پایان بازی Mass Effect 3 و انتخابی که بازیکنان داشته‌اند نخواهد داشت.

 

 

در پایان بازی Mass Effect 3 انتخاب‌های مختلفی در پیش‌روی بازیکنان قرار داشت، در دست گرفتن کنترل ریپرها و بقای بشریت، نابودی ریپرها و بقای بشریت و نابودی ریپرها و بشریت پایان‌های متفاوت بازی Mass Effect 3 بودند اما اینکه در پایان این بازی چه تصمیمی گرفته باشید برروی نسخه جدید سری بازی Mass Effect تاثیری نخواهد داشت.
آقای ارون فلین، رئیس استودیوی بایوور در صحبت با Eurogamer اعلام نمود که حوادث پایانی بازی Mass Effect 3 مربوط به همان بازی خواهد بود:

فکر می‌کنم این موضوعی است که در حال حاضر قصد داریم آن را کنار بگذاریم. گرچه گفتن آن سخت است اما ما می‌خواهیم Andromeda یک داستان جدید باشد. همچنین باید درک کنید که داستان سه‌گانه Mass Effect چگونه به پایان رسید.

بازی Andromeda بطورکلی سه‌گانه Mass Effect را به فراموشی نخواهد سپرد و ارتباط‌هایی با آن خواهد داشت. مک والترز، مدیر نوآوری این بازی می‌گوید:

برای ما مهم است که المان‌هایی را از بازی اصلی در این بازی داشته باشیم تا موجب شود که بازیکنان یک پیش‌زمینه داشته باشند. گرچه داستان این بازی یک داستان جدید است اما می‌خواهیم زمانیکه بازیکنان آن را اجرا می‌کنند با دیدن برخی از افراد و شخصیت‌ها پیش خود بگویند که من او را میشناسم. از سوی دیگر ما باید راهی پیدا کنیم تا در کنار قرار دادن برخی قسمت‌های شناخته شده، قسمت‌های جدیدی هم حضور داشته باشند.
به عنوان یک سنت مرسوم در بازی Mass Effect در بازی جدید نیز افرادی خواهند بود که با خوشحالی با یکدیگر همکاری می‌کنند و همچنین افرادی حضور خواهند داشت که با خوشحالی کمتری در کنار یکدیگر کار می‌کنند.

بازی Mass Effect: Andromeda در حالیکه قرار بود در سال ۲۰۱۶ عرضه شود، با یکسال تاخیر در اوایل سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس‌وان، پلی‌استیشن‌۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.