Loading...

Mortal Kombat XL برای پلتفرم PC منتشر خواهد شد

|
Mortal Kombat XL برای پلتفرم PC منتشر خواهد شد
پس از اعلام این خبر که دومین بسته دانلودی بازی Mortal Kombat 10 و همچنین نسخه کامل آن یعنی Mortal Kombat XL برای رایانه‌های شخصی ارائه نخواهند شد، Warner Bros اعلام کرد که بازی Mortal Kombat XL برای پلتفرم رایانه‌های شخصی ارائه خواهد شد.

 

مدتی پیش شاهد ارائه سرنخ‌هایی مبنی بر امکان ارائه بازی Mortal Kombat XL برای رایانه‌های شخصی از سوی اد بون بودیم. اکنون ارائه این بازی برای این پلتفرم تایید شده است.

بازی XL در تاریخ ۴ اکتبر (۱۳ مهر ماه) برای رایانه‌ها شخصی عرضه خواهد شد. این بازی شامل بازی پایه و هر دو بسته دانلودی Kombat Pack 1 و Kombat Pack 2 می‌باشد. بسته Kombat Pack 1 شامل ۴ شخصیت نظیر Xenomorph و  Leatherface در کنار لباس‌های جدیدی می‌باشد. بسته Kombat Pack 2 که پیش از این برای رایانه‌های شخصی عرضه نشده بود شامل ۴ شخصیت دیگر خواهد بود که شامل Predator و Jason Voorhees و لباس‌های جدید دیگری می‌شود.

کسانی که در حال حاضر این بازی را در اختیار دارند در تاریخ ۴ اکتبر بهینه سازی را دریافت خواهند کرد که موجب ثبات در بازی شده و موجب بهبودهایی در بخش آنلاین بازی و شامل ویژگی‌های دیگری خواهد شد. بنظر میرسد که این افراد باید بسته Kombat Pack 2 را نیز خودشان دریافت و خریداری کنند چراکه هم اکنون در استیم لیست شده است گرچه وارنر براس این موضوع را تایید نکرده است.

قیمت بازی XL هنوز اعلام نشده است. قیمت ویرایش ویژه این بازی که شامل بازی اصلی و بسته Kombat Pack 1 می‌باشد چهل دلار می‌باشد. قیمت نسخه‌های کنسولی این بازی یعنی ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ شصت دلار در زمان عرضه در ماه مارس بوده است.

زمانیکه نسخه XL و بسته Kombat Pack 2 در اوایل سال جاری معرفی شدند، ندررلم اعلام کرد که آنها برای رایانه‌های شخصی عرضه نخواهند شد و علت آن وجود مشکلاتی بوده است که در زمان عرضه این بازی در سال ۲۰۱۵ داشته است. برای این بازی ندررلم از یک سیستم نصب جدید استفاده نمود تا به بازیکنان اجازه دهد تا بدون دریافت همه فایل‌ها به اجرای بازی بپردازند اما این حالت در نهایت شاهد مشکلاتی نظیر کرش بوده است و در نتیجه آن ندررلم اعلام نمود که نسخه کامل آن که XL نامیده می‌شود و همچنین دومین بسته دانلودی آن برای رایانه‌های شخصی عرضه نخواهند شد.

 

 

 

 

 

 

0
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
  - نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.

  برگشت به بالا