جزئیات جدیدی از DLC های عنوان Mafia III مشخص شد

جزئیات جدیدی از DLC های عنوان Mafia III مشخص شد

در جریان پنل  تو کی گیمز(2k games ) در PAX West اولین جزئیات بسته های الحاقی بازی mafia III  معرفی شد. قرار است محتوای رایگان همانند گسترش دهنده پولی در این بازی در کنار هم وجود داشته باشند. سایت تو کی گیمز نیز با انتشار پستی اضافه شدن بسته های الحاقی رایگان بیشتری را اعلام کرد.

در بسته های الحاقی رایگان لباس های جدید برای شخصیت اصلی بازی Lincoln Clay وجود خواهد داشت.30 روز پس از انتشار مافیای 3 بسته های Judge ، Jury و Executioner تعدادی اسلحه جدید به بازی اضافه خواهند کرد.علاوه بر این بسته های  الحاقی دیگری در اختیار کاربران قرار می گیرد که می توانند اجزا ماشین ها را مانند چرخ ها و پلاک و رنگ را شخصی سازی کنند. همچنین در mafia III مسابقات رایگانی اضافه می شود که در آن به نفرات برتر پاداش مانند پول و تنظیمات شخصی سازی اضافه داده خواهد شد.  در بخش گسترش داستانی چند محتوا اضافه خواهد شد که برای بازیکنان تجربه جدید را به وجود خواهد آورد. 2k gamesهمچنین اعلام کرده است که مافیای ایتالیایی تنها تهدید برای لینکلن نیستند. برخی از اطلاعات منتشر شده درباره بسته های قابل خریداری بازی مافیا 3 به صورت زیر است:

 Faster, Baby:

اتومبیل های سریع ،تعقیب و گریز و حرکات نمایشی در این بسته وجود دارد. Lincoln با محلق شدن به Roxy Laveau تلاش می کند تا یک کلانتر فاسد را که حقوق مردم را در اطراف شهر New Bordeaux زیر پا می گذارد مجازات کند.

Sign of the Times :

 دسته ای از قتل های زنجیره ای است که در شهر New Bordeaux رخ می دهد. Lincoln به خواست پدر James می پذیرد که مسئول انجام این قتل ها را پیدا کرده و نابود کند.

Stones Unturned :

زمانی که یک رقیب بی رحم به New Bordeaux باز می گردد ، Lincoln باید با مامور CIA یعنی John Donovan هم دست شود تا بتواند یک جنگ دشمن خونی را از بین ببرد. دشمن آن ها از زمان جنگ ویتنام بوده است.

هر سه بسته الحاقی بالا شامل فعالیت های جدید ،وسایل نقلیه بیشتر و سلاح ها و تجهیزات می باشد. هزینه این بسته ها همراه با بازی 30 دلار می باشد همچنین تو کی گیمز اعلام کرده است که هزینه خرید جداگانه این بسته های الحاقی 40 دلار خواهد بود. مافیای 3 در تاریخ 7 اکتبر (16 مهر) برای کنسول های PlayStation 4 ، Xbox One و PC منتشر می شود.

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.