Sonic جدید سال 2017 منتشر خواهد شد

Sonic جدید سال 2017 منتشر خواهد شد
پس از این‌که در اوایل هفته اعلام شد یک نسخه­‌ی جدید از سری محبوب و دوست‌داشتنی Sonic the Hedgehog در راه است، سگا اکنون مشخص کرده که این عنوان جدید، در سال ۲۰۱۷ روانه‌ی بازار می‌شود.

 

طبق گفته‌ی وب‌سایت جماتسو، مدیر اجرایی سونیک تیم، تاکاشی ایزوکا، این خبر را طی رویداد ۲۵سالگی Sonic که در توکیو برگزار شد، تایید کرده است. همان‌طور که شایعه شده، جزئیات بیشتری از این بازی در ۲۲ ژوئیه (۱ مرداد)، طی جشن ۲۵سالگی Sonic در سن‌دیگو، مطرح می‌شود. همچنین در این جشن، شاهد اجرای زنده‌ی دو گروه کراش فورتی (Crush 40) و هایپر پوشنز (Hyper Potions) خواهیم بود که خوشبختانه، توسط توئیچ لایو استریم می‌شود تا همه از دیدن آن لذت ببرند.

در اوایل این هفته، ایزوکا گفته است:

ما در تیم سونیک، در حال توسعه‌ی یک بازی کاملا جدید هستیم. مهم‌ترین چیز، این است که Sonic در طی این ۲۵سال جان سالم به‌در برده و چند نسخه از آن ساخته شده‌ است؟ هدف ما، اضافه‌ی چیزی جدید و غلبه بر همه‌ی پتانسیل‌های عرضه است.

نسخه‌ی جدیدی از این سری که در راه است، Sonic Boom: Fire and Ice نام دارد و سازنده‌ی آن، سانزارو گیمز است. انتظار می‌رفت که این بازی تا سال ۲۰۱۵ منتشر شود ولی تا ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۶ (۶ مهر ۱۳۹۵) تاخیر خورد.

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.