PlayStation Neo احتمالا در سال جاری میلادی عرضه خواهد شد

PlayStation Neo احتمالا در سال جاری میلادی عرضه خواهد شد
طبق جدیدترین گزارشاتی که از مدل قدرتمند‌تر پلی‌استیشن ۴ که با نام نئو شناخته می‌شود بدست آمده‌اند، کنسول نامبرده تا پایان سال میلادی جاری، عرضه خواهد شد. این بدین معنی است که سونی، کنسول ارتقا یافته خود را زودتر از مایکروسافت ارائه خواهد کرد.

 

سایت یوروگیمر مدعی است”منابع مختلفی” برای آنها تایید کرده‌اند که پلی‌استیشن نئو تا قبل از پایان سال ۲۰۱۶ به بازار خواهد آمد. همچنین گفته شده “اگر این اتفاق بیفتد، خیلی جالب خواهد بود که هر چه زودتر ببینیم بازی‌سازان چطور از منابعی که در اختیارشان قرار می‌گیرد، استفاده خواهند کرد و آیا اینکه رزولوشن ۴K آیا واقعا تمرکز این دستگاه جدید است یا خیر”.

اندرو هاوس که به عنوان مدیرعامل و رئیس سونی شناخته می‌شود، قبل از برگزاری نمایشگاه E3 2016 رسما در دست تولید بودن پلی‌استیشن نئو را تایید کرد؛ کنسولی که طبق گفته‌های این فرد، بازی‌ها بر روی آن به دلیل دارا بودن سخت افزار قوی‌تر زیباتر خواهند بود.

سونی مدعی است که این دستگاه بدین منظور معرفی شده تا مخاطبین اصلی از کنسول خود، به سمت رایانه‌های شخصی نروند با این حال باید ببینیم سازندگان چطور از ظرفیت این دستگاه استفاده می‌کنند. اندرو هاوس معقتد است که این افراد کار اضافه اما قابل مدیریت خواهند داشت.

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.