امیدواری Sony به عدم مهاجرت گیمرها به سمت PC به واسطه قدرت گرافیکی PlayStation Neo

امیدواری Sony به عدم مهاجرت گیمرها به سمت PC به واسطه قدرت گرافیکی PlayStation Neo

مدیر بخش سرگرمی های تعاملی سونی یعنی "اندرو هاوس" (Andrew House) در جدیدترین مصاحبه خود اعلام کرده که یکی از مهمترین دلایل سونی برای ساخت PS4 Neo، تلاش برای جلوگیری از جدایی کاربران حرفه ای از خانواده PlayStation به سمت پلتفرم PC بعنوان "مکانی برای دسترسی به بهترین عملکرد و گرافیک" در تجربه بازی ها، بوده است.

 

هاوس در این رابطه به The Guardian گفته است:

ما فکر می کردیم که فرصتی برای احیای دوباره چرخه سنتی حیات کنسول ها وجود دارد، و احساس کردیم تکنولوژی 4K می تواند همان فرصت باشد. و می توانیم در جریان دوره معمول حیات کنسول ها، چیزی دیگر که کمی بهتر باشد را به آن بخش از بازار که این موضوع برایشان اهمیت دارد، ارائه دهیم. ما به وضوح می دیدیم بخشی از اصلی ترین مخاطبانمان را که بعضا جذب PC های قدرتمند می شدند و در حقیقت این بخش از جامعه، افرادی هستند که عملکرد و گرافیک بهتر را ترجیح می دهند. بنابراین PlayStation Neo فرصت مناسبی را فراهم می کند تا آنها را در اکوسیستم خود حفظ کنیم.

 

با وجود اینکه سونی در مراسم E3 صحبتی از PlayStation Neo نکرد اما پیش از آن حقیقت این کنسول ارتقا یافته را تایید کرده بود. انتظار می رود که تا اواخر سال شاهد جزئیات بیشتری از این سخت افزار جدید باشیم.

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.