نام تجاری Agent توسط Take-Two تمدید شد

نام تجاری Agent توسط Take-Two تمدید شد
ناشر عنوان های معروف GTA نام تجاری Agent را یک هفته مانده به E3 تمدید کرده است.

 

با توجه به موردی که اخیرا در اداره ی ثبت امتیاز نامه ها و نام های تجاری ایالات متحده ثبت شده است، این شرکت ناشر نام Agent را تمدید کرده است. همان گونه که به یاد دارید، این عنوان انحصاری راکستار در نسل هفتم برای سونی بود که در کنفرانس سونی در E3 2009 به نمایش گذاشته شده بود.

در حالی که علامت تجاری اصلی در ۱۸ ژوئیه ۲۰۱۳ ثبت شده بود، این نکته قابل توجه است که Take-Two اقدام به افزایش نام تجاری خود کرده باشد. کسانی که با قانون علامت تجاری آشنا هستند، آگاهی دارند که اقدام برای از پیش تمدید کردن یک نام تجاری تنها ۵ بار در فواصل ۶ ماهه می تواند تمدید شود. در غیر این صورت، مالک حق را به این IP به صورت کامل واگذار می کند. به این ترتیب، این پنجمین باری است که Take-two این نام تجاری را تمدید می کند، به این معنی که آن ها یا قصد نشان دادن چیزی اساسی را در این نیمه ی باقی مانده سال دارند (شاید هم هفته ی بعد؟) یا اینکه کل این نام را از دست می دهند.

اطلاعات کمی در مورد این عنوان در دسترس بوده است. از جمله اینکه این عنوان انحصاری پلی استیشن ۳ بوده و موضوع آن در مورد جاسوسی سیاسی و عوامل ضد آن در دوران جنگ سرد است.

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.