Loading...

امکان پشتیبانی عنوان Tekken 7 از قابیت Cross Platform وجود دارد

|
امکان پشتیبانی عنوان Tekken 7 از قابیت Cross Platform وجود دارد
قابلیت بازی بین پلتفرمی یکی از بهترین ویژگی‌هایی است که برای یک بازی دارای بخش چندنفره در نظر گرفته‌ می‌شود. حال استودیو باندای نامکو اعلام کرده که بازی Tekken 7 ممکن است از قابلیت بازی بین پلتفرمی پشتیبانی کند.

 

اینکه احتمال دارد کاربران ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 بتوانند به صورت بین پلتفرمی بازی‌های مشترک را انجام دهند واقعا خبر خوبی بود. با این‌که سونی واکنش خاصی نسبت به این موضوع نشان نداد ولی کاربرها سوالاتی زیادی حول این‌که آیا در آینده اثری که از این قابلیت پشتیبانی می‌شود یا نه مطرح کردند. 

یکی از بازی‌هایی که کاربرها در مورد این موضوع از سازنده سوالاتی پرسیده بودند Tekken 7 بود که آیا این بازی از قابلیت بازی بین پلتفرمی  بین رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 پشتیبانی می‌کند یا نه. حال باندای نامکو، سازنده بازی، به این سوالات جواب داده است:

تکنولوژی آن‌قدر پیچیده نیست که نتوانیم این قابلیت را برای Tekken 7 بوجود آوریم. دلیل استفاده کردن یا نکردن بیشتر مربوط به سیاست‌های یک استودیو می‌شود زیرا شما به راحتی می‌توانید از هر پلتفرم برای بازی کردن استفاده کنید. برای مثال پلتفرم رایانه‌های شخصی که دست کاربر را برای انجام کارهای زیادی نظیر استفاده از کدتقلب باز می‌گذارد. قطعا نمی‌گوییم کاربرها از کد تقلب استفاده می‌کنند ولی بازی کردن کاربری از طریق رایانه‌شخصی به یک کاربر استفاده کننده از کنسول می‌تواند باعث ایجاد ناعدالتی شود. البته راه‌هایی هم برای مقابله با این مشکلات وجود دارد. با این‌حال ما سعی داریم تا به مخاطبین خود توجه کنیم و یک جامعه بزرگ از بازیکنان بوجود آوریم. اینکه آن‌ها از ما و بازیمان چه انتظاراتی دارند مهم‌ترین فاکتور برایمان است و در صورت امکان از قابلیت بازی بین پلتفرمی پشتیبانی خواهیم کرد.

 

 

 

 

 

0
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
  - نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.

  برگشت به بالا