Telltale فصل سوم The Walking Dead را هفته آینده معرفی خواهد کرد

Telltale فصل سوم The Walking Dead را هفته آینده معرفی خواهد کرد
درحالیکه کلیه سازندگان آماده نمایش جدیدترین بازی‌های خود در نمایشگاه E3 می‌شوند، شرکت تل‌تیل گیمز نیز خود را به این قافله رسانده و قصد معرفی فصل سوم بازی The Walking Dead را دارد.

 

این معرفی در روز دوشنبه ۲۴ خرداد و ساعت ۰۲:۳۰ بامداد به وقت تهران در استریم IGN صورت می‌پذیرد. سازنده بازی قول داده است که ضمن بررسی فصل جدید، اطلاعات بیشتری توسط گروه تل‌تیل گیمز دریافت کنیم. تمام چیزیکه در حال حاضر در مورد این فصل جدید می‌دانیم این است که نکات اصلی داستان گفته خواهد شد و حماسه ای که توسط Lee و Clementine در سال ۲۰۱۲ شروع شد را ادامه می دهد.

Clementine بازخواهد گشت، تل‌تیل در حال همکاری با خالق این فرانچایز، یعنی آقای رابرت کرکمن و شرکت اسکای‌بوند است تا از نزدیکی داستان این فصل با سریال‌های آن اطمینان حاصل کند تل‌تیل همچنین اعلام کرد که نمایش این بازی در E3 یکی از بزرگترین و اساسی‌ترین نمایش‌های این شرکت تاکنون خواهد بود.

فصل سوم بازی The Walking Dead با وجود عرضه بازی Batman در این تابستان، احتمالاً در پاییز عرضه خواهد شد اما باید منتظر ماند و دید که در نمایش E3 این شرکت چه اطلاعاتی داده خواهد شد.

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.