Loading...

تریلر داستانی جدیدی از عنوان Call of Duty: Infinite Warfare منتشر شد

|
تریلر داستانی جدیدی از عنوان Call of Duty: Infinite Warfare منتشر شد

در بخش داستانی Call of Duty: Infinite Warfare، شما در برابر کیت هرینگتون، ستاره سریال Games of Thrones و کانر مک‌گرگور، قهرمان جهان UFC، در یک جنگ بین کهکشانی قرار می‌گیرید. جدیدترین تریلر داستانی از این عنوان هم اولین نگاه ما برروی این شخصیت‌ها در بازی را فراهم می‌کند.

هرینگتون نقش Salen Kotch را دارد که فرمانده جبهه دفاعی است و مک‌گرگور، یکی از زیر دستان او خواهد بود که با نام کاپیتان بردلی فیلیان شناخته می‌شود. در تریلر زیر به میزان زیادی می‌توانیم هرینگتون را مشاهده کنیم اما مک‌گرگور فقط برای چند ثانیه در تریلر حضور پیدا کرده است.

داستان بازی حول محور یک جنگ فضایی است و پس از اینکه زمین از منابع خود محروم شد آغاز یافت. اکتیویژن آن را به عنوان “داستان جنگ کلاسیک” توصیف کرده اما شما در بازی مقدار زمان معقولی را در فضا به سر خواهید برد. با وجود این موضوع، تریلر همچنین صحنه‌های برروی زمین را هم نشان می‌دهد.

Call of Duty: Infnite Warfare در اوایل سال جاری معرفی شد و شامل نسخه بازسازی شده Call of Duty: Modern Warfare می‌شود که تنها راه دست‌یابی به آن، خرید یکی از نسخه‌های ویژه Call of Duty: Infnite Warfare است و به‌صورت جدا به فروش نمی‌رسد. هردوی این عناوین هم همزمان در ۴ نوامبر (جمعه ۱۴ آبان) عرضه می‌شوند. علاوه بر این، جردن هرش به عنوان مدیر پروژه بخش چندنفره Call of Duty: Infnite Warfare، گفته بازی در زمان عرضه احتمالا با ۱۲ نقشه در بخش چندنفره منتشر خواهد شد.

 

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.
  - دیدگاهتان مربوط به محصول باشد.
  - دیدگاهتان به زبان فارسی باشد.
  - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ در سایت عضو شوید و عکس دلخواه خود را (مطابق با شرایط درج شده در راهنمای سایت) آپلود نمایید.

  برگشت به بالا