دمو، تریلر داستانی و تصاویر جدیدی از عنوان Resident Evil 7 منتشر شد

دمو، تریلر داستانی و تصاویر جدیدی از عنوان Resident Evil 7 منتشر شد
کپکام به‌تازگی تریلر جدیدی را از عنوان Resident Evil 7 منتشر کرده و در کنار آن هم دمویی دیگر از بازی را برای دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه نموده است.

 

دموی “Twilight” در روز جاری یعنی ۱۵ سپتامبر (پنج‌شنبه ۲۵ شهریور) برای دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار می‌گیرد. علاوه بر این، تریلر جدید بازی هم صحنه‌های تاریک و ترسناک بازی را نشان می‌دهند.

این تریلر همچنین جزئیات مهم داستانی را به نمایش می‌گذارند که هنوز توضیحی راجع به آن‌ها داده نشده است. در تریلر می‌توان خانواده‌ای را در حال خوردن یک شام بسیار وحشتناک مشاهده کرد. سایت رسمی Resident Evil به کاربران راجع به نسخه جدید این سری ایمیل‌هایی ارسال می‌کند. این تصاویر هم توسط همین سایت در قالب یک ایمیل منتشر شده‌اند که اولین‌شان فوق‌العاده وحشت‌زده به‌نظر می‌رسد. ظاهرا Resident Evil 7 فاکتور ترس خود را بالا برده و این تصاویر به‌خوبی چنین موردی را به ما نشان می‌دهند.

 

resident-evil-7-1 resident-evil-7-2

همچنین مشخص شد تصویر سمت چپی را که مشاهده می‌کنید هم با عنوانی همراه بود که می‌گفت “هاه؟ آن دیوار…” در گذشته هم ایمیلی ارسال شده بود که به انشگت مرموز موجود در دموی بازی یعنی Beginning Hour اشاره داشت و بسیاری معتقد هستند راجع به این راز در اواخر هفته جاری در توکیو گیم شوی ۲۰۱۶ اطلاعاتی ارائه می‌شود. علاوه بر دو تصویر بالا، یک تصویر دیگر را هم می‌توانید در ادامه مشاهده کنید که نشان‌دهنده یک دوربین و مردی است که به‌طور مرموزی کشته شده است:

csk0kbpvyaqcji5

 

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

 

Resident Evil 7 در ۲۴ ژانویه ۲۰۱۷ (سه‌شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. دموی آن با نام The Beginning Hour فقط برای مشترکین پلی‌استیشن پلاس در پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. بازی همچنین در پلی‌استیشن ۴ پرو از ۴K و HDR پشتیبانی می‌کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.