تریلری از گیم‌ پلی بازی Deus Ex: Mankind Divided منتشر شد

تریلری از گیم‌ پلی بازی Deus Ex: Mankind Divided منتشر شد
استودیو Eidos شعبه مونترال طبق برنامه برنامه قبلی که اعلام کرده بود، برای امروز نمایشی کامل از گیم‌پلی بازی Deus Ex: Mankind Divided را آماده و منتشر کرده است.


در این نمایش ۱۸ دقیقه‌ای، گیم‌پلی جدیدترین عنوان از سری بازی Deus Ex در منطقه شهری به نمایش گذاشته می‌شود که جلوه‌های بصری آن نیز بسیار زیبا هستند.

پنج سال از عرضه Deus Ex: Human Revolution می‌گذرد و هنوز Adam Jensen قهرمان داستان شناخته می‌شود. پس از واقعه Aug که شرکتی تحت عنوان Illuminati، ماشین‌های درون بدن انسان‌ها را به منظور حمله به یکدیگر هک کرد، حال این دسته از مردم از جامعه خود طرد شده‌اند. طبق توضیحات اسکوئر اینکس، Adam Jensen حال تبدیل به یک مامور مخفی با تجربه شده است و به ناچار باید در دنیایی ماموریت های خود را انجام دهد که، مردم از افراد امثال او که بخشی هایی از بدنشان را، با ماشین آلات جایگزین کرده اند، نفرت دارند. Adam با سلاح ها و تجهیزاتی که هم اکنون در اختیار دارد، بایستی مسیر و افراد درست را برای اعتماد انتخاب کند تا از یک توطئه جهانی جلوگیری کند.

Deus Ex: Mankind Divided در ۲۳ اوت (مصادف با ۲ شهریور) برای رایانه های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

 

 

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.