تریلر جدیدی از عنوان Dishonored 2 با محوریت شخصیت Corvo منتشر شد

تریلر جدیدی از عنوان Dishonored 2 با محوریت شخصیت Corvo منتشر شد
تریلر جدیدی از عنوان مورد انتظار Dishonored 2 منتشر شده است که گیم‌پلی Corvo، یکی از دو شخصیت قابل بازی این عنوان را نشان می‌دهد.

 

Corvo قصد شکار Delilah، یک متجاوز آخرتی را دارد که تاج و تخت را از Emily Kaldwin دزدیده است. برای کسانی که نیاز به یادآوری دارند هم باید بگوییم در پایان متعارف نسخه اول این سری، Corvo، باعث نجات Emily را از دست Daud شده و او به عنوان ملکه Dunwall تاج‌گذاری می‌شود که چنین چیزی تا شروع وقایع Dishonored 2 ادامه می‌یابد.

همچنین، در تریلر شخصیت The Outsider را مشاهده می‌کنیم که در نسخه اول قدرت‌های ماورالطبیعی Corvo را به او داد. از ظاهر The Outsider کاملا مشخص است که حقه و اندیشه‌هایی را در سر می‌پروراند. حال، شما را به تماشای این تریلر زیبا دعوت می‌کنیم:

 

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

 

Dishonored 2 در تاریخ ۱۱ نوامبر (مصادف با ۲۱ آبان) برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌گردد. افرادی که این عنوان را پیش خریده می‌کنند، یک نسخه از بازی Dishonored Definitive Edition را به رایگان دریافت خواهند کرد.

در آغاز ماجرا، می‌توانید از بین دو شخصیت Emily و Corvo یکی را انتخاب کنید و به تجربه بازی بپردازید. هر یک از این دو شخصیت دارای خصوصیات و قدرت‌های متفاوتی هستند و داستان بازی تا حدودی بر پایه انتخاب‌های بازیکن است. همچنین، چندی پیش مصاحبه‌ای با کارگردان این عنوان یعنی هاروی اسمیت (Harvey Smith)، انجام شده بود که او درباره موارد جدید Dishonored 2، تفاوت دو شخصیت Emily و Corvo و چگونگی انجام ماموریت‌ها با استفاده از قدرت‌های متفاوت آنها صحبت کرد.

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.