Loading...

تریلر جدیدی از عنوان Dishonored 2 با محوریت شخصیت Corvo منتشر شد

|
تریلر جدیدی از عنوان Dishonored 2 با محوریت شخصیت Corvo منتشر شد
تریلر جدیدی از عنوان مورد انتظار Dishonored 2 منتشر شده است که گیم‌پلی Corvo، یکی از دو شخصیت قابل بازی این عنوان را نشان می‌دهد.

 

Corvo قصد شکار Delilah، یک متجاوز آخرتی را دارد که تاج و تخت را از Emily Kaldwin دزدیده است. برای کسانی که نیاز به یادآوری دارند هم باید بگوییم در پایان متعارف نسخه اول این سری، Corvo، باعث نجات Emily را از دست Daud شده و او به عنوان ملکه Dunwall تاج‌گذاری می‌شود که چنین چیزی تا شروع وقایع Dishonored 2 ادامه می‌یابد.

همچنین، در تریلر شخصیت The Outsider را مشاهده می‌کنیم که در نسخه اول قدرت‌های ماورالطبیعی Corvo را به او داد. از ظاهر The Outsider کاملا مشخص است که حقه و اندیشه‌هایی را در سر می‌پروراند. حال، شما را به تماشای این تریلر زیبا دعوت می‌کنیم:

 

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

 

Dishonored 2 در تاریخ ۱۱ نوامبر (مصادف با ۲۱ آبان) برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌گردد. افرادی که این عنوان را پیش خریده می‌کنند، یک نسخه از بازی Dishonored Definitive Edition را به رایگان دریافت خواهند کرد.

در آغاز ماجرا، می‌توانید از بین دو شخصیت Emily و Corvo یکی را انتخاب کنید و به تجربه بازی بپردازید. هر یک از این دو شخصیت دارای خصوصیات و قدرت‌های متفاوتی هستند و داستان بازی تا حدودی بر پایه انتخاب‌های بازیکن است. همچنین، چندی پیش مصاحبه‌ای با کارگردان این عنوان یعنی هاروی اسمیت (Harvey Smith)، انجام شده بود که او درباره موارد جدید Dishonored 2، تفاوت دو شخصیت Emily و Corvo و چگونگی انجام ماموریت‌ها با استفاده از قدرت‌های متفاوت آنها صحبت کرد.

 

 

 

 

 

 

0
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.
  - دیدگاهتان مربوط به محصول باشد.
  - دیدگاهتان به زبان فارسی باشد.
  - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ در سایت عضو شوید و عکس دلخواه خود را (مطابق با شرایط درج شده در راهنمای سایت) آپلود نمایید.

  برگشت به بالا