Loading...

E3 2016 : تریلر عنوان Mass Effect: Andromeda را تماشا نمایید + جزئیات داستانی

|
E3 2016 : تریلر عنوان Mass Effect: Andromeda را تماشا نمایید + جزئیات داستانی
ساعاتی قبل در جریان کنفرانس EA در همایش سالانه E3، تریلری از Mass Effect Andromeda به نمایش در آمد.

 

متاسفانه برخلاف انتظارات و پیش بینی ها، خبری از تریلر گیم پلی نبود و EA همان راه کنفرانس دو سال گذشته را رفت و به طرح های مفهومی و نمایش های In-Engine بسنده و اطلاعات بیشتر را به پاییز سال جاری موکول کرد.

لازم به ذکر است که طبق محدود اطلاعات مشخص شده از بازی، آندرومدا جاه طلبانه ترین عنوان سری مس افکت خواهد بود و داستان گروهی که به منظور یافتن خانه ای جایگزین برای بشریت به کهکشان آندرومدا سفر کرده اند را به تصویر خواهد کشید. این بار انسان ها و دیگر نژاد هایی که در نسخه های پیشین دیدیم در نقش بیگانگان ظاهر خواهند شد و باید ببینیم شخصیت های داستان تا کجا به پیش خواهند رفت و چه خطراتی در دنیای تازه آندرومدا در انتظار آنان خواهد بود.

در آندرومدا دیگر باید با شخصیت های نسخه های قبل حداحافظی کنیم و به استقبال شخصیت هایی کاملا جدید برویم. هر چند هنوز نژاد های قبلی از یاد نرفته اند و نمایی از نژاد های آساری و کروگان در این تریلر دیده شدند. شخصیت اصلی آندرومدا  که این بار بر خلاف تریلر های مس افکت های پیشین زن بود، از خوابی چند میلیون ساله بیدار شده تا تیمش را راهی سیاره آندرومدا کند. هر چند مطابق سنت مس افکت های قبلی، جنسیت و شکل ظاهری شخصیت اصلی قابل شخصی سازی خواهد بود. طبق پیشبینی فن های بازی، شخصیت اصلی مس افکت آنرومدا Ryder و یا Rider نام خواهد داشت که ادای دینی است به Sally Ride، نخستین زن فضانورد آمریکایی.

ماهپیمای ماکو و سیاره هایی گستره همانند مس افکت یک در این تریلر دیده شدند که نوید دنیایی وسیع و ناشناخته را می دهند. موجودات کاملا جدید و عظیم الجثه مقیم این سیاره ها، کار مسافرین آندرومدا را در سفر های شان سخت تر خواهند کرد.

مس افکت: آندرومدا با آخرین نسخه از موتور فراست بایت در حال توسعه است و به لطف قدرت این موتور و توان پلتفرم های نسل جدید، آزادی عمل بازیکنان در آن به اوج خود خواهد رسید. آندرومدا در سه ماهه اول سال آینده میلادی برای پی سی و کنسول های نسل هشتم منتشر خواهد شد.

 

 

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

 

 

 

0
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
  - نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.

  برگشت به بالا