تریلر جدیدی از عنوان Dead Rising 4 فاش شد

تریلر جدیدی از عنوان Dead Rising 4 فاش شد
امروز یک ویدیو از گیم‌پلی بازی Dead Rising 4 برروی اینترنت فاش شد که وب‌سایت Polygon آن را منتشر کرده است.

 

وب‌سایت پالیگان، امروز یک ویدیو فاش شده از گیم‌پلی بازی Dead Rising 4 بررروی سایت خود قرار داد. این ویدیو، از نسخه رایانه‌های شخصی بازی ضبط شده است و توسط یک منبع ناشناس در اختیار این وب‌سایت قرار گرفته است. با استناد به توضیحات این منبع، این ویدیو از نسخه اولیه بازی تهیه شده است.

در این ویدیو، فرنک وست شخصیت اصلی بازی را می‌بینیم که در قسمت اول بازی نیز حضور داشت و در قسمت چهارم نیز دوباره به این مجموعه بازگشته است. یکی از نکات جالبی که در این ویدیو مشاهده می‌شود، قابلیت عکس گرفتن از بازی است که از قسمت اول بازی به نسخه چهارم اضافه شده است. همچنین شما می‌توانید در Dead Rising 4، عکس سلفی بگیرید!

 

 

 

لینک دانلود

 

 

در این ویدیو وست را می‌بینیم که در مرکز خرید ویلامت در حال جستجو است. این مرکز خرید در قسمت اول نیز حضور داشت. در این ویدیو چهار دقیقه‌ای، تعدادی مبارزه را نیز می‌بینیم که در این مبارزات، فرنک از یک تفنگ و یک خودرو شخصی‌سازی شده استفاده می‌کند. این خودرو، بسیار شبیه به یک ماشین چمن‌زنی است که به یک اسلحه آتش‌زن مجهز شده ست.

بازی Dead Rising 4 در تاریخ ۶ دسامبر (۱۶ آذر) برای کنسول ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی مبتنی بر ویندوز 10 منتشر خواهد شد. با این‌حال مایکروسافت چندی پیش اعلام کرد که بازی فقط در انحصاری زمانی آنها است و بعید نیست که Dead Rising 4 برای پلی‌استیشن 4 نیز منتشر شود.

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.