Loading...
بازی Devil May Cry 4 Special Edition
devil may cry 4 special edition.jpgsoftspot.ir-devil-may-cry-4-03.jpgsoftspot.ir-devil-may-cry-4-05.jpgsoftspot.ir-devil-may-cry-4-01.jpgsoftspot.ir-devil-may-cry-4-04.jpgsoftspot.ir-devil-may-cry-4-02.jpg

بازی Devil May Cry 4 Special Edition

Devil May Cry 4 Special Edition
کد محصول: 217440
13,400تومان

4.6 از 5 رای

 

 

 


معرفی محصول:

بازی Devil May Cry 4 Special Edition یکی از بازی های سبک اکشن ماجراجویی است که توسط CAPCOM طراحی و ساخته شده و در ماه جوئن 2015 برای پلتفرم PC به بازار عرضه شده است .

در این نسخه 5 کاراکتر مختلف با توانایی و ویژگی های منحصر به فردی وجود دارد که شما باید با انتخاب یکی از انها ماجراجویی خود را آغاز کنید . در این نسخه با اتفاقات عجیب و غریب و سروصداهاهای بیشتری همراه خواهیم شد . همراه با Devil May Cry 4 در جهان ماورای گوتیک غرق شوید و نبرد شخصیتی جدید با قهرمان آشنا را تجربه کنید . به عنوان ویژگی جدید , Nero با استفاده از یک مکانیک گیم پلی منحصر به فرد می تواند حملات باور نکردنی و بدون توقف را انجام دهد و از بازوی Devil Bringer خود برعلیه دشمنان استفاده کند .

تمامی داستان بازی در ساحل یک سرزمین دور افتاده واقع در شهر فورتونا به وقوع می پیوندد . اینجاست که گروهی شناخته شده با نام Order of the Sword در حال ترویج دینی مرموز هستند . آنها حرمت Sparda جنگجو را زیر پا گذشاته اند , خدایی که برای محافظت انسان ها با شیاطین مبارزه می کند . Nero شوالیه جوانی است که ماموریت پیدا کردن Dante را پذیرفته است , کسی که رهبر گروه Order of the Sword را به قتل رسانده است . در همان زمان , شیاطین بار دیگر ظهور کرده اند و قصد دارند تمام سرزمین ها را به تسخیر خود درآورند . نرو به زودی به انگیزه های پشت پرده دانته و حقیقت گروه Order of the Sword پی خواهد برد .

همانطور که گفته شد , علاوه بر Nero و Dante کاراکترهایی مانند Vergil , Trish و Lady قابل بازی خواهند بود ، شخصیت هایی که هرکدام دارای استایل مخصوص به خود هستند .

در این نسخه مود جدیدی با نام Legendary Dark Knight وجود دارد که در آن با سیل عظیمی از دشمنان از همیشه قویتر روبرو خواهید شد و باید با استفاده از مهارت های محدود خود آنها را به زانو درآورید . تغییرات عمده ای در گیم پلی بازی صورت گرفته که سرعت گیم پلی را بهبود بخشیده و تجربه جدیدی را برای گیمرها به ارمغان می آورد .
سیستم مورد نیاز:

Minimum System Requirements:

-OS: Windows 7, Windows 8.1
- Processor: Intel(R) Core(TM) 2 Duo 2.4GHz, AMD Athlon(TM) X2 2.8 GHz
- Memory: 2 GB RAM
- Graphics: NVIDIA(R) GeForce(R) 8800 GTS, AMD Radeon(TM) HD 3850
- DirectX: Version 10
- Hard Drive: 27 GB available space
- Sound Card: DirectSound Support (DirectX® 9.0c)

 

Recommended System Requirements:

-OS: Windows 7, Windows 8.1
- Processor: Intel(R) Core(TM) i3 3.0GHz, AMD FX-4100 3.6 GHz
- Memory: 2 GB RAM
- Graphics: NVIDIA(R) GeForce(R) GTX 570, AMD Radeon(TM) HD 7790
- DirectX: Version 10
- Hard Drive: 27 GB available space
- Sound Card: DirectSound Support (DirectX® 9.0c)


سفارش امکانات موجود برای این محصول

 

تعداد دیسک
فرمت DVD-5:5
شناسنامه
عنوان:Devil May Cry 4 Special Edition
ژانر:
  • Action adventure
  • Hack and slash
سازنده:
  • CAPCOM
ناشر:
  • CAPCOM
تاریخ انتشار:
  • 23 جوئن 2015
نسخه:Codex
تاریخ افزوده شدن به فروشگاه:
  • 3 تیر 1394