Loading...
بازی Devil May Cry 5
باکس آرت بازی Devil May Cry 5 بازی Devil May Cry 5 بازی Devil May Cry 5 بازی Devil May Cry 5 بازی Devil May Cry 5 بازی Devil May Cry 5

بازی Devil May Cry 5

خرید بازی Devil May Cry 5 برای کامپیوتر

از 5 رای

بازی Devil May Cry 5 یکی از عناوین سبک اکشن ماجراجویی می باشد که توسط شرکت Capcom در ماه مارس 2019 برای پلتفرم PC به بازار عرضه شده است.

  

 درباره بازی

نسخه جدید سری Devil May Cry، دنباله‌ای بر DmC Devil May Cry نخواهد بود و این در حالیست که ریبوت یک مجموعه، به معنای شروعی مجدد و تکیه بر یک پیکربندی متفاوت است. Devil May Cry 5 اما، دنباله‌ایست بر نسخه دوم سری و ارتباطی با ساخته Ninja Theory نخواهد داشت. دانته دیگر یک شخصیت متفاوت نیست و شباهتی به آن یاغی مشاهده‌شده در DmC Devil May Cry ندارد. ضمن آنکه شخصیتی نیمه شیطان، نیمه فرشته نبوده و به همان شخصیتی شبیه است که پیش از آن می‌شناختیم. Devil May Cry 5 با اینکه کاراکترهایی نظیر دانته، نیرو و همچنین V را در اختیار دارد، اما از نظر ظاهر و مکانیزم‌های گیم‌پلی شاهد تفاوت‌هایی با نسخه‌های پیشین هستیم. یکی از مواردی که تیم سازنده سعی کرده است تا حدی آن را تغییر دهد، داستان Devil May Cry 5 و روایت آن است. در سه نسخه اول، کپکام یک روند خطی را برای بازی در پیش گرفته بود؛ به طوریکه تنها شاهد کاراکتر دانته بودیم که با شیاطین مبارزه می‌کند و در این راه اشخاص دیگری هم به او کمک می‌کنند. این در حالی است که در Devil May Cry 4، بینگو موریهاشی، نویسنده مجموعه Devil May Cry، از دو کاراکتر متفاوت برای روایت داستان استفاده کرد. حال در دویل می کرای 5 شاهد شکل کامل‌تر و متفاوت‌تر روایت چند شاخه‌ای در داستان هستیم.
در این نسخه سه کاراکتر اصلی در نظر گرفته شده است. از این رو سه خط داستانی را تجربه خواهیم کرد. وی (V)، شخصیت جدیدی است که در نسخه‌ی پنجم با او آشنا خواهیم شد و برای نابودی یک شیطان قدرتمند، به‌سراغ دانته می‌رود. V از دانته می‌خواهد تا این شیطان را از بین ببرد. با این‌حال او هدف و مقصود خاصی در این راه دارد و تیم سازنده هم صحبتی در این مورد نکرده است. حتی نام اصلی این کاراکتر هم هنوز معرفی نشده است (البته اگر نام کاملی در کار باشد). از طرفی دانته هم مراحل و داستان مخصوص به‌خودش را دارد و در این راه شاهد اضافه شدن کاراکترهای قدیمی سری نظیر تریش و لیدی به تیم دانته هستیم. از آن سوی میدان نیرو هم تیم شکار شیطان خود را با نام دویل می کرای راه‌اندازی کرده است و نیکو در این راه او را یاری می‌دهد. تغییرات داستانی و داستان‌سرایی، نقش‌ بسزایی در گیم‌پلی Devil May Cry 5 دارد. از این رو گیم‌پلی هم نسبت به نسخه‌های پیشین دستخوش تغییرات زیادی شده است. اولین و اصلی‌ترین موردی که در گیم‌پلی بازی تغییر کرده است، نبرد کاراکترهای بازی در کنار یکدیگر است. به‌خاطر داستان و رویارویی کاراکترها، در بعضی از مراحل شخصیت‌های بازی در کنار یکدیگر با شیاطین مبارزه می‌کنند. از طرفی کپکام یک حالت کوآپ برای بازی در نظر گرفته است. در مواقعی که کاراکترهای بازی در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند، می‌توانید از این ویژگی استفاده کنید. با این‌حال این قسمت‌ها را هم می‌توانید به‌صورت تک‌نفره تجربه کنید و عملکرد کاراکتر دوم، با توجه به‌نوع عملکرد شما متفاوت خواهد بود.
از بعد گیم‌پلی، Devil May Cry 5 بسیار هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد. وجود سه شخصیت مختلف به تنهایی جذاب است و می‌تواند عاملی محسوب شود برای تزریق هیجان به گیم‌پلی. انتخاب هر کدام به گیم‌پلی تنوع خواهد بخشید و مبارزاتی هیجان‌انگیز شکل خواهد داد. هم‌اکنون می‌دانیم که V، دانته و نرو، شخصیت‌های قابل کنترل بازی را تشکیل می‌دهند و تکمیل‌کننده گروهی سه نفره از شکارچیان شیاطین هستند. سبک مبارزه هر کدام از آن‌ها متفاوت بوده و انتخاب هر یک، فرمی جدید از گیم‌پلی را به نمایش خواهد گذاشت. وجود 31 مرحله در بخش داستانی مورد تایید قرار گرفته و برای هر شخصیت، 10 مرحله در نظر گرفته شده است. ضمن آنکه یک مقدمه به شخصیت نرو اختصاص یافته است، شخصیتی که از مکانیک‌هایی قدرتمند در هسته مبارزات استفاده می‌کند. گویا «ایتسونو» قصد دارد یک تجربه غنی در اختیار مخاطبان قرار دهد و وجود 31 مرحله مختلف نیز گواهی بر این مدعاست. همچنین باید گفت که DMC 5 شباهت چندانی به DMC2 نخواهد داشت، چرا که می‌توان به ترتیب دلخواه، سه شخصیت داستان را کنترل کرد.
شخصیت منفی DMC5 بسیار قدرتمند خواهد بود، به اندازه‌ای که می‌توان آن را قدرتمندترین دشمنی به شمار آورد که دانته و نرو با آن مواجه شده‌اند. باس‌های بازی نیز غول‌پیکر خواهند بود که این امر می‌تواند هیجان مبارزات را به اوج برساند. هیجان‌انگیزتر از آن اما، امکان کنترل V و احضار ارواح به داخل بدن دشمنان است. بدین واسطه می‌توان دشمنان را متلاشی کرد و تنوع بسیاری به مبارزات بخشید. اطلاعات چندانی از این شخصیت در دست نیست، اما به نظر هدف او در تضاد با اهداف نرو و دانته است، شخصیتی که شیوه مبارزه او نیز متفاوت خواهد بود. کنترل نرو اما همانند نسخه‌های پیشین است و استفاده از شمشیر و اسلحه، بخشی جدایی‌ناپذیر از گیم‌پلی محسوب می‌شود. با این تفاوت که دستی مکانیکی به نام Devil Breaker در گیم‌پلی قرار گرفته است و دیگر شاهد وجود Devil Bringer نخواهیم بود، به‌خاطر قطع شدن دست نیرو در طول داستان، نیکو از یک بازوی مکانیکی برای نیرو استفاده می‌کند. بازیکنان از ابتدا تا انتهای بازی با بازوهای مکانیکی مختلفی روبه‌رو می‌شوند. در مجموع هشت دویل بریکر برای نیرو در نظر گرفته شده است که هر کدام ویژگی‌های مخصوص به‌خودشان را دارند و در ویدیو زیر نام و عملکردشان را مشاهده خواهید کرد. بازیکنان در طول گیم‌پلی و پشت سر گذاشتن مراحل، می‌توانند دویل بریکر خود را از بین ببرند و یک دویل بریکر دیگری را از روی زمین بردارند،‌ اما استفاده‌ی عمده و کاربردی از نابودی دویل بریکرها، در واقع استفاده از حالت شارژی آن‌ها است. هر دویل بریکر عملکرد مخصوص به‌خودش را دارد که این عملکرد در حالت شارژی قوی‌تر و در بعضی از دویل بریکر‌ها متفاوت است. برای مثال اورچر (Overture) در حالت عادی یک ضربه سنگین را به شیاطین وارد می‌کند، اما در حالت شارژی یک بمب را به دشمن مورد نظر وصل می‌کند. از نظر مبارزات و گیم‌پلی مخصوص کاراکترها، جدا از نیرو، دانته و V هم سیستم گیم‌پلی مخصوص به‌خودشان را دارند. دانته همانند نسخه‌های پیشین، شیوه‌های مبارزه‌ای متفاوتی دارد. به‌عبارتی چهار شیوه مبارزه‌ای دانته از نسخه چهارم به این نسخه هم اضافه شده است. البته هیدئاکی ایتسونو اعلام کرده است که موارد شگفت‌انگیز مختلفی برای دانته در نظر گرفته شده است. طبق شایعاتی که وجود دارند، این موارد می‌توانند به شیوه‌های مبارزه‌ای جدید یا دویل تریگر جدید دانته مرتبط باشند. این در حالی است که V سیستم مبارزاتی کاملا متفاوتی نسبت به نیرو و دانته دارد. V یک احضار کننده شیاطین است و با استفاده از آن‌ها می‌تواند دشمنانش را از بین ببرد. همچنین با پشت سر گذاشتن مراحل مختلف و کشتن باس‌های مخصوص به خودش، نیروهای جدیدتری را دریافت می‌کند. از این رو می‌تواند شیاطین تازه‌ای را احضار کند. در کنار تمامی این موارد یک بخش فروشگاهی هم برای بازیکنان در نظر گرفته شده است که می‌توانید مهارت‌های جدیدی را کسب کنید. همچنین بازی دارای پرداخت‌های درون برنامه‌ای هم هست. البته گفته شده که این بخش تاثیر خاصی روی گیم‌پلی نمی‌گذارد و صرفا برای آن دسته از کاربرانی قرار داده شده است که نمی‌خواهند چالش‌های بازی را انجام بدهند و اورب کسب کنند.
از نظر بصری، بازی Devil May Cry 5 پیشرفت بسیاری با نسخه‌های پیشین داشته است. حال به‌لطف موتور گرافیکی جدید بازی شاهد طراحی‌های واقع‌گرایانه و جزئیات بی‌نظیر محیط‌های بازی هستیم. همچنین موتور گرافیکی بازی و بهینه بودنش باعث شده است تا بازیکنان بتوانند از حرکات EX بیشتری در مبارزات استفاده کنند و شاهد افت فریم‌های نسخه پیشین نباشیم. موسیقی و صداگذاری هم یکی از نکات قوت و بسیار خوب سری Devil May Cry به‌حساب می‌آید. در نسخه پنجم شاهد موسیقی‌های گوش‌نوازی هستیم که بعضی از آن‌ها مخصوص کاراکترهای بازی هستند و در طول مبارزات با توجه به نوع عملکرد بازیکن، ضرب آهنگ متفاوتی به‌خود می‌گیرند. در صورت تمایل می توانید این عنوان را از فروشگاه سافت اسپات تهیه نمایید.

 تریلر
 سیستم مورد نیاز
Recommended Minimum System Requirements
WINDOWS® 7, 8.1, 10 (64-BIT Required) OS
Intel® Core™ i7-3770, AMD FX™-9590, or better Intel® Core™ i5-4460, AMD FX™-6300, or better CPU
8 GB RAM Memory
NVIDIA® GeForce® GTX 1060 with 6GB VRAM, AMD Radeon™ RX 480 with 8GB VRAM, or better NVIDIA® GeForce® GTX 760 or AMD Radeon™ R7 260x with 2GB Video RAM, or better Graphics
Version 11 DirectX
35 GB available space Storage
 راهنمای نصب

1) ابتدا دیتای بازی را اکسترکت کنید.
2) کرک sam2k8 را پس از اطمینان از غیر فعال بودن آنتی ویروس اکسترکت کنید و تمامی محتوای کرک را در پوشه ی بازی خود یعنی درون فولدر Devil May Cry 5 کپی و جایگزین کنید.
3) حتما اینترنت خود را غیرفعال کنید. فایل اجرایی بازی یعنی DevilMayCry5.exe را حتما توسط فایروال خود بلاک کنید تا به هیچ وجه دسترسی به اینترنت نداشته باشد. به بخش تنظیمات بازی بروید و در بخش Network تمامی 4گزینه را روی OFF قرار دهید. هم چنین Privacy Policy را روی Confirm بگذارید.
4) فایل DLC Unlocker-smiglo5 را اکسترکت کرده و محتوای درون آن را در فولدر بازی خود کپی کنید. این فایل تمامی بسته های الحاقی را برای شما فعال می کند و سه بسته الحاقی که در نسخه InsaneRamZes از قلم افتاده بود را اضافه می کند.
5) بازی را توسط فایل اجرایی DevilMayCry5.exe به صورت Run as Administrator اجرا کنید و اگر در اجرای بازی به مشکل خوردید، لطفا نسخه DirectX را در تنظیمات بازی از 12 به 11 تغییر دهید.
تذکر: بازی توسط فروشگاه سافت اسپات تست و اجرا شده است و مشکلی از بابت کرک ندارد.

   

تعداد دیسک
فرمت DVD-5: 10 دیسک و به همراه 2 کاور رنگی
شناسنامه
عنوان: Devil May Cry 5
ژانر:
 • Action-adventure
 • Hack and slash
سازنده:
 • Capcom
ناشر:
 • Capcom
تاریخ انتشار:
 • 8 مارس 2019
نسخه: InsaneRamZes با کرک sam2k8
تاریخ افزوده شدن به فروشگاه:
 • 18 اسفند 1397
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.
  - دیدگاهتان مربوط به محصول باشد.
  - دیدگاهتان به زبان فارسی باشد.
  - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ در سایت عضو شوید و عکس دلخواه خود را (مطابق با شرایط درج شده در راهنمای سایت) آپلود نمایید.

  برگشت به بالا