Loading...
بازی Dragon Ball XenoVerse
dragon ball xenoverse cover12.dragon ball xenoverse14.dragon ball xenoverse13.dragon ball xenoverse8.dragon ball xenoverse6.dragon ball xenoverse7.dragon ball xenoverse9.dragon ball xenoverse4.dragon ball xenoverse1.dragon ball xenoverse2.dragon ball xenoverse5.dragon ball xenoverse11.dragon ball xenoverse10.dragon ball xenoverse3.dragon ball xenoverse

بازی Dragon Ball XenoVerse

Dragon Ball XenoVerse

از 3 رای
کد محصول : 190444

معرفی محصول:

بازی کامپیوتر Dragon Ball XenoVerse یکی از بازی های سبک اکشن و مبارزه ای بسیار زیباست است که توسط DIMPS طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی BANDAI NAMCO Games برای پلتفرم PC به بازار عرضه شده است . این نسخه برای اولین بار است که در شبکه استیم قرار می گیرد .

خائنان واقعی در داستان بازی Dragonball Xenoverse شخصیت های Towa و Mira هستند ، مسافران زمانی که راه مبارزه را تغییر دادند . Towa قادر است که بر Frieza چیره شود و آنها را به دشمنانی بی سابقه و شرور تبدیل کند . این تکامل دشمنان یک وضعیت چالش بر انگیز را برای بازیکن ایجاد خواهد کرد .

این نسخه شامل حالت جدید World Tournament Budokai Tenkaichi می باشد که به بازیکنان این اجازه را می دهد تا با انتخاب کاراکتر های مورد نظرتان از Dragon Ball GT، به طور گروهی به بازی پردازید. هم چنین این حالت جدید، در شهر Toki Toki City در جریان است و شما با به کار گیری massive frenzied brawl می توانید از پاداش ها و جوایزی ویژه برخوردار شوید.

در این بازی شخصیت های مختلفی وجود دارند که هرکدام دارای توانایی و ویژگی های منحصر به فردی هستند که در مکان های متفاوت به مبارزه با یکدیگر می پردازند . آیا شما قادر خواهید بود از این میدان نبرد سخت و دشوار جان سالم به دربرید ؟ در این نسخه ویژگی های جدید از جمله اسرار شهر Toki Toki , گیم پلی جدید و بهبود مکانیک بازی همچنین اضافه شدن شخصیت های جدید همراه با انیمیشن هایی در مورد معرفی قهرمانان به چشم می خورد .

سازندگان بازی در این نسخه بخشی با نام CUSTOM AVATAR را تهیه کرده اند که این اجازه را به پلیر می دهد تا شخصیت بازی را خود ساخته و پس از تعیین نوع نژاد از میان نژادهای Earthling , Majin , Saiyan , Namekian و Frieza مبارزه را آغاز کند . اگر در ابتدا نتوانستید در نبردها پیروز شوید , اصلا نگران نباشید زیرا بازی درای بخشی است که می توانید در آن به تمرین پرداخته و توانایی های شخصیت بازی را افزایش دهید و این کار می تواند تا آنجا ادامه پیدا کند تا به درجه استادی برسد .

پیشنهاد می کنیم این بازی زیبا را از دست ندهید.


سیستم مورد نیاز:

Minimum Ssystem Requirements:

- OS: Windows Vista (x64) / Windows 7 (x64)
- Processor: Intel Core 2 Duo 2.4Ghz / AMD Athlon 64 X2 5200+, 2.6GHz
- Memory: 2 GB RAM
- Graphics: 512 MB Nvidia GeForce 8800 / ATI Radeon HD 3870
- DirectX: Version 9.0c
- Network: Broadband Internet connection
- Hard Drive: 10 GB available space

 

Recommended System Requirements:

- OS: Windows Vista (x64) / Windows 7 (x64) / Windows 8 (x64)
- Processor: Intel Core i3-530, 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 940, 3.0GHz
- Memory: 4 GB RAM
- Graphics: 1 GB Nvidia GeForce GTX 550Ti / AMD Radeon HD 6790
- DirectX: Version 9.0c
- Network: Broadband Internet connection
- Hard Drive: 10 GB available space

 


 

سفارش امکانات موجود برای این محصول

 

 

تعداد دیسک
فرمت DVD-5:3
بهای محصول
دیسک فرمت DVD-5 معمولی (پیش‌فرض فروشگاه):4500
شناسنامه
عنوان:Dragon Ball XenoVerse
ژانر:
  • Action
  • Fighting
سازنده:
  • Dimps
ناشر:
  • Bandai Namco Games
تاریخ انتشار:
  • 26 فبریه 2015
نسخه:Codex
تاریخ افزوده شدن به فروشگاه:
  • 8 اسفند 1393