Loading...
بازی Epic Mickey 2 The Power Of Two
10-6-2014 7-32-49 pm.jpgsoftspot.ir-epic-mickey-2-the-power-of-two-5-0000.jpgsoftspot.ir-epic-mickey-2-the-power-of-two-6-0006.jpgsoftspot.ir-epic-mickey-2-the-power-of-two-4-0003.jpgsoftspot.ir-epic-mickey-2-the-power-of-two-3-0005.jpgsoftspot.ir-epic-mickey-2-the-power-of-two-7-0002.jpgsoftspot.ir-epic-mickey-2-the-power-of-two-1-0004.jpgsoftspot.ir-epic-mickey-2-the-power-of-two-2-0001.jpg

بازی Epic Mickey 2 The Power Of Two

Epic Mickey 2 The Power Of Two
کد محصول: 156716
5,900تومان

3.5 از 2 رای

تعداد دیسک: 2DVDs

لینک بازی Disney Epic Mickey 2: The Power Of Two

توضیحات:

Epic Mickey 2 The Power Of Two بازیای با سبک اکشنو ماجراجویانه که توسط کمپانی Disney Interactive Studios برای PC منتشر شده است. داستان این بازی کمی بعد از اتفاقات قسمت اول رخ می دهد. یک زلزله در شهر رخ می دهد و شخصیت Mad Doctor در بازی ظاهر می شود. او می گوید که تغییر کرده و می خواهد خودش را به قهرمان سرزمین Wasteland و شهروندانش تبدیل کند. او قصد دارد که دیگر خطری برای مردم ایجاد نکند، اما داستان به این شکل پیش نمی رود و دشمنان جدید باعث می شوند که مشکلات تازه ای در بازی به وجود بیایند. در نسخه اول، میکی یک قهرمان تنها بود، اما در The Power of Two شخصیت آزوالد (Oswald) را نیز در کنار میکی مشاهده می کنید که به عنوان یک شخصیت قابل بازی در این عنوان حضور دارد. حالت Co-op بازی به شکل Split/Screen خواهد بود و بازیکنان می توانند به قسمت های مختلف سرزمین Wasteland بروند.

هر کدام از شخصیت های بازی دارای قدرت های خاصی هستند و کارهای خاصی را در طول بازی انجام می دهند. وجود قسمت Co-op در بازی بسیار خوب است، اما این حالت به صورت آنلاین در بازی قرار ندارد. Disney دلیل این کار را مخاطب های این بازی که از بازیکنان های حرفه ای، معمولی، بچه ها، خانواده ها، مردها و زن ها و … تشکیل شده اند بیان کرد و به همین دلیل بازی کردن به وسیله Headset و با یک شخصیت مجازی که در جای دیگری قرار دارد، برای آن ها جذاب نخواهد بود. در این بازی سیستم Free-Form وجود دارد که باعث می شود تا بتوانید در محیط بازی گردش بیشتری داشته باشید. همچنین وارد شدن به برخی از محیط های بازی نیاز به قدرت های خاصی دارد. در طول بازی آیتم های زیادی قرار گرفته که باید آن ها را جمع آوری کنید تا بتوانید امتیازهای بیشتری بدست بیاورید.

عنوان :Epic Mickey 2 The Power Of Two
تعداد دیسک :2
ژانر :Platform
سازنده :
 • Junction Point Studios
 • Blitz Games Studios
ناشر :Disney Interactive Studios
تاریخ انتشار :2014
نسخه :Reloaded
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.
  - دیدگاهتان مربوط به محصول باشد.
  - دیدگاهتان به زبان فارسی باشد.
  - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ در سایت عضو شوید و عکس دلخواه خود را (مطابق با شرایط درج شده در راهنمای سایت) آپلود نمایید.