Loading...
بازی How to Survive Storm Warning Edition
softspot.ir-how-to-survive-storm-warning.jpgsoftspot.ir-how-to-survive-storm-warning-14.jpgsoftspot.ir-how-to-survive-storm-warning-13.jpgsoftspot.ir-how-to-survive-storm-warning-09.jpgsoftspot.ir-how-to-survive-storm-warning-10.jpgsoftspot.ir-how-to-survive-storm-warning-11.jpgsoftspot.ir-how-to-survive-storm-warning-12.jpgsoftspot.ir-how-to-survive-storm-warning-06.jpgsoftspot.ir-how-to-survive-storm-warning-07.jpgsoftspot.ir-how-to-survive-storm-warning-08.jpgsoftspot.ir-how-to-survive-storm-warning-02.jpgsoftspot.ir-how-to-survive-storm-warning-03.jpgsoftspot.ir-how-to-survive-storm-warning-04.jpgsoftspot.ir-how-to-survive-storm-warning-05.jpgsoftspot.ir-how-to-survive-storm-warning-01.jpg

بازی How to Survive Storm Warning Edition

How to Survive: Storm Warning Edition

از 2 رای
کد محصول : 168022

معرفی محصول:

سال گذشته بود که بازی How to Survive برای پلتفرم های Xbox 360 ،PS3 و PCمنتشر شد و تقریبا توانست موفقیت خوبی در حد خود بدست آورد. حال بعد از آمدن کنسول های نسل هشتمی به صحنه رقابت استدیو های سازنده این بازی نیز به این فکر افتادند که موفقیت خود را این بار در کنسول های نسل هشتمی تکرار کنند. به همین دلیل استدیوی  Games 505 و Eko Software نسخه بازسازی شده بازی How to Survive تحت عنوان How to Survive Storm Warning Edition برای کامپیوتر و کنسول های نسل هشتمی ساخته است.

بازی How to Survive در سبک اکشنسوم شخص و ۳ بعدی و ماجراجویی می باشد که توسط کمپانی EKO Software تولید و توسط 505 Games منتشر شده است. شما در این بازی در نقش فردی قرار دارید که در جزیره زامبی های گیر افتاده است و باید تمام تلاش خود را برای رهایی از آنجا انجام دهد، شما در این بازی باید به کمک سلاح هایی که در اختیار دارید به جنگ با زامبی های رفته و آنها را به هلاکت برسانید تا بتوانید جان خود را نجات دهید، در بازی How To Survive سه کارکتر وجود دارد که شما میتوانید در اول بازی یکی از آن ها را انتخاب کنید و به بازی بپردازید. هر یک از این سه شخصیت دارای توانایی های منحصر بقرد خود هستند. شما برای زنده ماندن باید به جمع آوری ویدیوهای Survival guide بپردازید، این ویدئوها برایتان مثل یک نقشه است. در این بازی بیش از ۱۰۰ سلاح مختلف وجود دارد.

نسخه جدید این بازی شامل نسخه اصلی بازی و چندین محتوای قابل دانلود یا همان DLC، از جمله Heat Wave DLC، Kovac’s way DLC، Hello, My name is Nina, “El Diablo” Islands, One Shot Escape و Barricade! می باشد.

بسته الحاقی Heat Wave شامل یک سری مهمات و وسایل برای تجهیز سه شخصیت اصلی نظیر لباس های نسوز و اضافه شدن توانایی استفاده مهمات آتش زا را به شخصیت های اصلی بازی اضافه می کند. بسته الحاقی Kovac’s way که سطح های دشواری جدیدی به همراه یک سری شرایط جدید به بازی اضافه می کند.

بسته الحاقی Hello, My name is Ninaکه یک شخصیت اضافه جدید با نام نینا به بازی اضافه می کند. از ویژگی های این شخصیت این است که قادر به استفاده از انواع شلعه افکن ها و اره های پیشرفته می باشد.

بسته الحاقی El Diablo” Islands” که یک به بازیکنان این قابیلت را اهدا خواهد کرد که در جزیره های اطراف پرسه برنند و با شخصیت ها و دشمنان جدید رو به رو شوند.

بسته الحاقی One Shot Escape بازیکنان در این DLCوظیفه خواهند داشت که برای تعمیر وسیله نقلیه خود و فرار از جزیره تلاش کنند.

بسته الحاقی Barricade! یک حالت جدید به بازی می افزاید و بازیکنان در این بسته الحاقی وظیفه دارند از یک سری باز ماندگان در اطراف اردوگاه و مقر خود یک سری تله و موانع تعبیه کنند(حالت دفاع از مقر).


سیستم مورد نیاز:

Minimum System Requirements:

OS: Windows XP or better
Processor: Intel Core 2 Duo or better  
Memory: 4 GB of RAM
Graphics: Ati Radeon HD 5700 series/NVIDIA GeForce GT 240 or equivalent
DirectX: Version 9.0c

 

سفارش امکانات موجود برای این محصول

 

 

تعداد دیسک
فرمت DVD-5:1
شناسنامه
عنوان:How to Survive: Storm Warning Edition
ژانر:
  • Action role-playing
  • Survival horror
سازنده:
  • EKO Software
ناشر:
  • 505 Games
تاریخ انتشار:
  • 3 دسامبر 2014
نسخه:Prophet
تاریخ افزوده شدن به فروشگاه:
  • 14 آذر 1393