Loading...

بازی Mortal Kombat XL

خرید بازی Mortal Kombat XL برای کامپیوتر
امتیاز 4.5 از 5 توسط 4 کاربر
24,100تومان

بازی Mortal Kombat XL عنوانی به سبک اکشن و مبارزه‌ای از سری بازی‌های مورتال کامبت که توسط NetherRealm Studios ساخته شده است و در اکتبر 2016 برای پلتفرم PC منتشر شده است. این عنوان نسخه کامل بازی Mortal Kombat X به همراه تمامی پک های منتشر شده برای این بازی می باشد که شامل موارد زیر است:

- Mortal Kombat X
- Kombat Pack
- Kombat Pack 2
- Predator
- Predator/Prey Pack
- Brazil Pack
- Tanya
- Klassic Pack 1
- Kold War Pack
- Jason Voorhees
- Horror Pack
- Unlock all Krypt Items
- Samurai Pack
- Blue Steel Sub-Zero
- Goro
- Tremor
- Klassic Pack 2
- Triborg
- Alien
- Bo'Rai Cho
- Leatherface
- Apocalypse Pack
- Cosplay Pack
- Krimson Ermac

 

دهمین قسمت از مجموعه بازی‌های مورتال کامبت است که برای مایکروسافت ویندوز عرضه شده است. داستان بازی مستقیماً از پایان نسخه قبلی آغاز می‌شود و پس از آن در نهایت بیست‌وپنج سال به آینده خواهد رفت، جایی که مبارزان قبلی پا به سن گذاشته و با شخصیت‌های جدید و همچنین فرزندان مبارزان نسل‌های قبلی به نبرد می‌پردازند. داستان بازی دائما در مکان ها و زمانهای مختلفی جا به جا میشود و ما شاهد داستان خطی و یک سره در این سری نیستیم. همانند نسخه‌های پیشین این سری، Mortal Kombat X نیز یک بازی مبارزه‌ای می‌باشد که دو بازیکن در طرفین صفحه با سبک‌های مختلف هنرهای رزمی، حرکات‌های ویژه و فاتالیتی با یکدیگر به مبارزه می‌پردازند.

درجه استقامت که در نسخه قبلی به این سری اضافه شده بود، حالا به بازیکنان این اجازه را می‌دهد تا دوباره از قابلیت اکس-ری و افزایش قدرت حرکات ویژه استفاده کنند. استودیوی NetherRealm سیستم جدیدی معرفی کرده است، که به بازیکن این اجازه را می‌دهد از اشیاء مختلف در پس زمینه در مبارزات استفاده نماید و برای هر بار استفاده از این اشیاء، نیازمند مقداری تعیین شده از درجه استقامت می‌باشد. بازیکنان در این نسخه با استفاده از درجه استقامت، توانایی خنثی‌سازی گرفتن‌های حریف را نیز تجربه خواهند کرد. جاخالی دادن به سمت عقب، دویدن به سمت جلو نیز از درجه استقامت کم خواهند کرد البته به مقداری جزئی.

انواع مختلف سبک‌های جذاب به قاعده‌های مورتال کامبت اضافه شده است، که بوسیلهٔ آن می‌توان طریقهٔ مبارزه هر شخصیت را به طور چشمگیری تغییر داد. برای هر شخصیت سه نوع مختلف سبک موجود می‌باشد که بازیکن در آغاز بازی آن‌ها را انتخاب می‌کند، و هر حالت، حرکات ویژه و منحصر به فرد خود را دارد. در کنار شخصیت‌های محبوبی همچون اسکورپیون و ساب-زیرو، چهار شخصیت جدید شامل دی‌ورا، زنی که حشرات را کنترل می‌کند. فرا/تور، شخصیت جدید و قابل توجه این سری که از یک جفت مبارز شامل یک زن کوتاه قد به همراه مردی قوی هیکل تشکیل شده‌است. کِسی کِیج، دختر سونیا بلید و جانی کیج و در آخر کوتال کان، شخصیتی مرموز برگرفته از ایزد خون در تمدن آزتک‌ها به این نسخه اضافه شده‌اند.

برای ساخت بازی از موتور قدرتمند بازی سازی Unreal Engine 3 استفاده شده است که باعث شده است نتایج به دست آمده فراتر از انتظارات باشد . پیشنهاد می کنیم این بازی را از دست ندهید .

 

 

Recommended Minimum System Requirements
64-bit: Win 7, Win 8, Win 10 64-bit: Vista, Win 7, Win 8, Win 10 OS
 Intel Core i7-3770, 3.4 GHz | AMD FX-8350, 4.0 GHz Intel Core i5-750, 2.67 GHz | AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz CPU
8 GB RAM 3 GB RAM  Memory
NVIDIA GeForce GTX 660 | AMD Radeon HD 7950 NVIDIA GeForce GTX 460 | AMD Radeon HD 5850 Graphics
Version 11 Version 11 DirectX
44 GB available space  36 GB available space HDD

 

سفارش امکانات موجود برای این محصول

 

 

دانلود بازی Mortal Kombat XL

 

 

تعداد دیسک
فرمت DVD-5: 9 دیسک و به همراه 2 کاور رنگی
شناسنامه
عنوان: Mortal Kombat XL
ژانر:
  • Action
  • Fighting
سازنده:
  • NetherRealm Studios
  • High Voltage Software
ناشر:
  • Warner Bros. Interactive Entertainment
تاریخ انتشار:
  • 4 اکتبر 2016
نسخه: PLAZA
تاریخ افزوده شدن به فروشگاه:
  • 14 مهر 1395
نظرات
    ارسال نظر