Loading...

تعداد دیسک: 2DVDs

 

توضیحات:

بازی Styx Master of Shadows یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط Cyanide Studio طراحی و ساخته شده و  در تاریخ ۷ اکتبر ۲۰۱۴ توسط کمپانی Focus Home Interactive برای پلتفرم PCبه بازار عرضه شد.

در این بازی , پلیر کنترل شخصیتی به نام Styx رو برعهده دارد . موجودی کوتوله که در یک جهان فانتزی و تاریک باید دزدکی حرکت کند ، اشیای با ارزش را به طور مخفیانه سرقت کند و در هر ماموریت , شخصیت های مورد نظر را به قتل برساند. شما وظیفه دارید تا از هر طریقی شده , راه خود را به سمت قلعه Aakash که توسط انسان ها و الف ها محافظت می شود , پیدا کنید در این بازی باید بدون آنکه دیده شوید , از میان نگهبانان عبور کرده , از دیواره های قلعه بالا روید و ماموریت خود را به پایان برسانید . مانند یک سایه به اهداف خود نزدیک شده و بی سروصدا آنها را از پای در آورید زیرا پس از آنکه هر ماموریت را با موفقیت به اتمام می رسانید , بازی این اجازه را به شما می دهد تا بتوانید مهارت و قدرت های جدیدی به دست آورده و از تجهیزات پیشرفته تری برخوردار شوید . عنصری در اختیار شما قرار دارد که این امکان را به شما می دهد تا بتوانید به صورت نامرئی به کاوش در سطح قلعه پرداخته و هر نوع اطلاعات و گنجینه ارزشمندی را که باعث ارتقاء تجهیزات شما می شود را به سرقت ببرید .

styx دارای دستیاری نیز هست که به او کمک می کند این دستیار موجودی شبیه به اوست ، styx با احضار موجودی شبیه به خودش برای مدت محدودی می تواند از او کمک بخواهد و با او در انجام بسیار از کار ها همکاری کند . این موجود می تواند حواس دشمنان را منحرف کند ، دشمنان را بکشد ، آن ها را به یک جای معین جذب کند ، خودش را برای کمک به styx منفجر کند خلاصه این موجود خیلی به styx کمک خواهد کرد.

بازی دارای ماموریت ها و مراحل جذابی است که هرکدام دارای ویژگی های منحصر به فرد بوده و هریک به شکلی پلیر را به چالش دعوت می کند . پیشنهاد می کنیم این بازی را از دست ندهید. 

 

 

Minimum System Requirements:

OS: WINDOWS VISTA SP2/WINDOWS 7/WINDOWS 8 
Processor: AMD/INTEL DUAL-CORE 2.4 GHZ 
Memory: 3072 MB RAM 
Graphics: 1024 MB 100% DIRECTX 9 AND SHADERS 4.0 COMPATIBLE AMD RADEON HD 5850/NVIDIA GEFORCE GTX 560 OR HIGHER 
Hard Drive: 8 GB available space 
Sound Card: DIRECTX 9 COMPATIBLE 
Additional Notes: INTERNET CONNECTION REQUIRED FOR THE GAME ACTIVATION


 

سفارش امکانات موجود برای این محصول

 

 

عنوان :Styx: Master of Shadows
تعداد دیسک :2
ژانر :Stealth
سازنده :Cyanide
ناشر :Focus Home Interactive
تاریخ انتشار :7 اکتبر 2014
نسخه :Reloaded
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.
  - دیدگاهتان مربوط به محصول باشد.
  - دیدگاهتان به زبان فارسی باشد.
  - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ در سایت عضو شوید و عکس دلخواه خود را (مطابق با شرایط درج شده در راهنمای سایت) آپلود نمایید.

  برگشت به بالا