Loading...
بازی The Book of Unwritten Tales 2
the book of unwritten tales 2 box art.jpgsoftspot.ir-book-of-unwritten-tales25.jpgsoftspot.ir-book-of-unwritten-tales22.jpgsoftspot.ir-book-of-unwritten-tales19.jpgsoftspot.ir-book-of-unwritten-tales21.jpgsoftspot.ir-book-of-unwritten-tales17.jpgsoftspot.ir-book-of-unwritten-tales28.jpgsoftspot.ir-book-of-unwritten-tales26.jpgsoftspot.ir-book-of-unwritten-tales18.jpgsoftspot.ir-book-of-unwritten-tales20.jpgsoftspot.ir-book-of-unwritten-tales23.jpgsoftspot.ir-book-of-unwritten-tales24.jpgsoftspot.ir-book-of-unwritten-tales27.jpgsoftspot.ir-book-of-unwritten-tales16.jpgsoftspot.ir-book-of-unwritten-tales15.jpgsoftspot.ir-book-of-unwritten-tales14.jpgsoftspot.ir-book-of-unwritten-tales13.jpgsoftspot.ir-book-of-unwritten-tales12.jpgsoftspot.ir-book-of-unwritten-tales11.jpgsoftspot.ir-book-of-unwritten-tales10.jpgsoftspot.ir-book-of-unwritten-tales09.jpgsoftspot.ir-book-of-unwritten-tales03.jpgsoftspot.ir-book-of-unwritten-tales05.jpgsoftspot.ir-book-of-unwritten-tales07.jpgsoftspot.ir-book-of-unwritten-tales08.jpgsoftspot.ir-book-of-unwritten-tales04.jpgsoftspot.ir-book-of-unwritten-tales01.jpgsoftspot.ir-book-of-unwritten-tales06.jpgsoftspot.ir-book-of-unwritten-tales02.jpg

بازی The Book of Unwritten Tales 2

The Book of Unwritten Tales 2
کد محصول: 188039
5,900تومان

4.5 از 2 رای

معرفی محصول:

بازی‌کامپیوتر The Book of Unwritten Tales 2 یکی از بازی های سبک ماجراجویی است که توسط KING Art طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Nordic Games برای پلتفرم PC به بازار عرضه شده است. این نسخه از بازی به گفته ی منتقدین، بزرگتر، بهتر و زیباتر از نسخه ی پیشین شده است و هرکسی که علاقه به بازی های معمایی همراه با طنز دارد، این بازی را تحسین خواهد کرد.

پیش بینی ها درست بود و افسانه به حقیقت پیوست . ماجراجویی و حماسه آفرینی همچنان ادامه دارد . Wilbur, Ivo, Nate و Critter بار دیگر با یکدیگر متحد شده اند تا دشمنان سرزمین های Aventásia را از پا درآورند . چندین سال از زمانی که قهرمانان بازی ما توانستند جادوگر Mortroga را شکست دهند , می گذرد . مانند سایر مردم در سرزمین های Aventásia که هنوز دچار آشفتگی بود , روزگار می گذراندند . نبرد میان دو قلعه به پایان رسیده است اما هنوز خونریزی در زمین به پایان نرسیده است . Aventásia کار جدید خود را با بازگشایی یک مدرسه سحر و جادو به عنوان معلم آغاز می کند . در زمانی که توطئه ها , صلح سرزمین را تهدید می کند , ویلبر نیاز به دوستان قدیمی را بیشتز از پیش احساس می کند . نیروهای سحر و جادو , جانوران را به موجوداتی عجیب و غریب و ترسناک تبدیل کرده اند . هر جهان قهرمانان خود را نیاز دارد . با این بعید است که قهرمانان بازی ما بتوانند بر مشکلات غلبه نند .

گرافیکی خیره کننده , داستانی جذاب به همراه 20 ساعت گیم پلی , وجود شخصیت های مختلف , وجود موسیقی متن گوشنواز و حماسی و به وجود آوردن کاراکترهای جدید تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد بازی The Book of Unwritten Tales 2 است . این بازی جذاب را که با استقبال کاربران و منتقدان همراه بوده است را از دست ندهید.


سیستم مورد نیاز:

Minimum System Requirements:

- OS: Windows XP SP3/Vista/7/8
- Processor: 2.0 GHz CPU
- Memory: 2 GB RAM
- Graphics: DirectX 9c compatible graphic card with 256 MB RAM and PixelShader 3.0
- DirectX: Version 9.0c
- Hard Drive: 5 GB available space
- Sound Card: DirectX 9.0c compatible


 

سفارش امکانات موجود برای این محصول

 

 

تعداد دیسک
فرمت DVD-5:2
بهای محصول
دیسک فرمت DVD-5 معمولی (پیش‌فرض فروشگاه):3200
شناسنامه
عنوان:The Book of Unwritten Tales 2
ژانر:
 • Adventure
سازنده:
 • KING Art
ناشر:
 • Nordic Games
تاریخ انتشار:
 • 19 فبریه 2015
نسخه:FLT
تاریخ افزوده شدن به فروشگاه:
 • 4 اسفند 1393
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.
  - دیدگاهتان مربوط به محصول باشد.
  - دیدگاهتان به زبان فارسی باشد.
  - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ در سایت عضو شوید و عکس دلخواه خود را (مطابق با شرایط درج شده در راهنمای سایت) آپلود نمایید.