Loading...

بازی The Book of Unwritten Tales 2

The Book of Unwritten Tales 2
5,900تومان

معرفی محصول:

بازی‌کامپیوتر The Book of Unwritten Tales 2 یکی از بازی های سبک ماجراجویی است که توسط KING Art طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Nordic Games برای پلتفرم PC به بازار عرضه شده است. این نسخه از بازی به گفته ی منتقدین، بزرگتر، بهتر و زیباتر از نسخه ی پیشین شده است و هرکسی که علاقه به بازی های معمایی همراه با طنز دارد، این بازی را تحسین خواهد کرد.

پیش بینی ها درست بود و افسانه به حقیقت پیوست . ماجراجویی و حماسه آفرینی همچنان ادامه دارد . Wilbur, Ivo, Nate و Critter بار دیگر با یکدیگر متحد شده اند تا دشمنان سرزمین های Aventásia را از پا درآورند . چندین سال از زمانی که قهرمانان بازی ما توانستند جادوگر Mortroga را شکست دهند , می گذرد . مانند سایر مردم در سرزمین های Aventásia که هنوز دچار آشفتگی بود , روزگار می گذراندند . نبرد میان دو قلعه به پایان رسیده است اما هنوز خونریزی در زمین به پایان نرسیده است . Aventásia کار جدید خود را با بازگشایی یک مدرسه سحر و جادو به عنوان معلم آغاز می کند . در زمانی که توطئه ها , صلح سرزمین را تهدید می کند , ویلبر نیاز به دوستان قدیمی را بیشتز از پیش احساس می کند . نیروهای سحر و جادو , جانوران را به موجوداتی عجیب و غریب و ترسناک تبدیل کرده اند . هر جهان قهرمانان خود را نیاز دارد . با این بعید است که قهرمانان بازی ما بتوانند بر مشکلات غلبه نند .

گرافیکی خیره کننده , داستانی جذاب به همراه 20 ساعت گیم پلی , وجود شخصیت های مختلف , وجود موسیقی متن گوشنواز و حماسی و به وجود آوردن کاراکترهای جدید تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد بازی The Book of Unwritten Tales 2 است . این بازی جذاب را که با استقبال کاربران و منتقدان همراه بوده است را از دست ندهید.


سیستم مورد نیاز:

Minimum System Requirements:

- OS: Windows XP SP3/Vista/7/8
- Processor: 2.0 GHz CPU
- Memory: 2 GB RAM
- Graphics: DirectX 9c compatible graphic card with 256 MB RAM and PixelShader 3.0
- DirectX: Version 9.0c
- Hard Drive: 5 GB available space
- Sound Card: DirectX 9.0c compatible


 

سفارش امکانات موجود برای این محصول

 

 

تعداد دیسک
فرمت DVD-5: 2
بهای محصول
دیسک فرمت DVD-5 معمولی (پیش‌فرض فروشگاه): 3200
شناسنامه
عنوان: The Book of Unwritten Tales 2
ژانر:
  • Adventure
سازنده:
  • KING Art
ناشر:
  • Nordic Games
تاریخ انتشار:
  • 19 فبریه 2015
نسخه: FLT
تاریخ افزوده شدن به فروشگاه:
  • 4 اسفند 1393
نظرات
    ارسال نظر