Loading...

بازی The Vanishing of Ethan Carter

The Vanishing of Ethan Carter
امتیاز 5 از 5 توسط 1 کاربر
8,400تومان

تعداد دیسک: 3DVDs

تذکر: به دلیل افزودن آپدیت های 1 و 2 و 3 به بازی و با توجه به حجم بالای این آپدیتها تعداد دیسکهای این بازی از 2 به 3 افزایش یافت!

توضیحات:

عنوان The Vanishing of Ethan Carter یکی از عناوین مستقل در سبک ماجراجویی می باشد که توسط استدیو The Astronauts برای کامپیوتر منتشر شده است. داستان بازی در مورد کارآگاهی به نام Paul Prospero است که از طرف شخصی به نام Ethan Carter نامه‌ای را دریافت می‌کند که متوجه‌ می‌شود این پسر پس از قتل وحشتناکی که در Red Creek Valley (دره‌ی رد کریک) رخ داده است، دچار مخمصه‌ی بزرگی شده است و نیاز به کمک دارد. پس از این که شخصیت اصلی بازی نامه را می‌خواند، به محل حادثه می‌رود ولی وقتی که به آن‌جا می‌رسد، متوجه می‌شود که قضیه بدتر از آن چیزی است که تصور می‌کرد. Ethan Carter توسط قاتلان ماجرا ربوده شده است و این جاست که بازی کلید می‌خورد.

شخصیت اصلی بازی که Paul Prospero نام دارد، یک کارآگاه حرفه‌ای است که از قدرت‌های خاصی بهره می‌برد. او همانند کارآگاهان عادی باید دنبال سرنخ و مدارکی که پس از وقوع قتل رخ داده است بگردد تا قاتل را شناسایی کند. اما نکته‌ای که باعث می‌شود Paul Prospero نسبت به سایر کارآگاهان متمایز شود، برخورداری از قدرت Supernatural یا همان ماوراءالطبیعه است.

شخصیت اصلی بازی قادر است که به واسطه‌ی این قدرت، صحنه‌ی قتل را بازسازی کند ولی این ویژگی‌ها به اینجا ختم نمی‌شود. تیم سازنده‌ی بازی سعی کرده است که این دو قابلیت را مکمل یکدیگر قرار دهد و به بازیکن این اجازه را نخواهد داد که بتواند فقط با استفاده از این قابلیت، بازی را به اتمام برساند و باید هم از Supernatural Vision استفاده کند و هم از Regular!

 

Minimum System Requirements:

OS : WindowsXP SP3 or higher
Processor : Intel Core2 Duo or equivalent AMD
Memory : 4 GB RAM
Graphics : DirectX9c compliant card with 512MB of VRAM
DirectX : Version 9.0c
Hard Drive : 13 GB available space
Sound Card : DirectX9c compliant

عنوان : The Vanishing of Ethan Carter
تعداد دیسک : 3
ژانر : Adventure, weird fiction horror
سازنده : The Astronauts
ناشر : The Astronauts, Nordic Games
تاریخ انتشار : 26 سپتامبر 2014
نسخه : Codex
نظرات
    ارسال نظر