Loading...

بازی Final Fantasy XIII

Final Fantasy XIII نسخه Reloaded
37,400 36,700تومان

 معرفی محصول:

سری بازی های Final Fantasy همیشه جزو بزرگترین عناوین RPG و یا همان نقش آفرینی بوده اند. عنوانی كه هم در كشورهای شرقی و هم در غرب طرفداران زیادی دارد. سری های Final Fantasy همیشه متكی بر داستان و شخصیت پردازی قوی بوده اند كه با مخلوط شدن سبك RPG یک سرگرمی ناب را خلق می كردند.

Final Fantasy XIII كه نسخه سیزدهم این افسانه است در سال 2010 برای کنسول های نسل هفتمی منتشر شد که حال بعد از چند سال توسط کمپانی Square Enix برای کامپیوتر نیز منتشر شده است که باز ما سفری دوباره به دنیای خیالی Final Fantasy داریم. قهرمان این شماره Lightning است. این بار او به دنبال خواهر گمشده خود می گردد و ماجرا از این جا شروع می شود. در اوایل داستان ما با Lightning و همراهش Sazh آشنا می شویم. در ادامه این دو نفر به چهار شخصیت دیگر می پیوندند و گروهی قدرتمند تشكیل می دهند. شخصیت پردازی این قسمت فوق العاده كامل و عمیق كار شده، طوری كه واقعا با تمام شخصیت ها احساس همذات پنداری می كنید.

داستان در نیمه اول بسیار جذاب و با ثبات است، ولی متاسفانه در نیمه دوم كمی رنگ می بازد و از جذابیت آن كاسته می شود. شخصیت ها در نیمه دوم كمتر پرداخته شده اند و اینجاست كه دوست دارید به روال اول داستان بازگردید. در ادامه در قسمت های پایانی داستان، دوباره به جذابیت قسمت اول و حتی بیشتر از آن می رسیم و از این جا تا پایان بازی داستان بسیار گیرا باقی خواهد ماند. حفره میانی در قسمت دوم، یكی از ضعف های داستان این شماره به حساب می آید. در كل داستان Final Fantasy XIII بسیار عالی نوشته شده كه باید آن را تجربه كنید تا به عمق ماجرا پی ببرید.

گرافیك سری بازی های Final Fantasy همیشه جزو بهترین ها بوده و SE این بار بسیار سعی كرده در این قسمت قوی تر از گذشته عمل كند. دنیای Cocoon بسیار پر جزئیات و دقیق طراحی شده است. همه جا خیلی درخشان و كریستالی است. ساختمان ها و قلعه های بزرگ، بسیار پر جزئیات، منطقی و پیچیده طراحی شده اند.

گرافیک هنری هم خیلی عالی طراحی شده و رنگ آمیزی جذاب و متنوع، همراه با خلق یک دنیای زیبا، چشم ها را نوازش می كنند. جزئیات كار شده در شخصیت ها فوق العاده بالا هستند، مخصوصا شخصیت های اصلی که همگی اثر مرد افسانه ای SE یعنی آقای تتسویا نومورا (Tetsuya Nomura) هستند. سطح گرافیكی بازی در Cutsceneها با این كه Real-Time هستند، بالاتر از گیم پلی هستند. پیشنهاد ما به شما این بازی فوق العاده مهیج و زیباست!


سیستم مورد نیاز:

 

Minimum System Requirements:

OS : Windows® XP SP2 or later
Processor : 2GHz Dual Core CPU
Memory : 1 GB RAM
Graphics : NVIDIA® Geforce® 8 Series/ ATI Radeon™ HD 2000 series VRAM 256MB or later
DirectX : Version 9.0c
Hard Drive : 60 GB available space
Sound Card : Sound card compatible with DirectX® 9.0c
Additional Notes: Full screen display mode will only run on an environment that supports a screen resolution of 1280 x 720*

 

Recommended System Requirements:

OS : Windows® Vista/ 7/ 8
Processor : Intel® Core™ 2 Quad (2.66 GHz)/ AMD Phenom™ II X4 (2.8 GHz) processor
Memory : 1 GB RAM
Graphics : NVIDIA® Geforce® GTX™ 460/ ATI Radeon™ HD 5870
DirectX : Version 11
Hard Drive : 60 GB available space
Sound Card : DirectX 11 compatible sound card
Additional Notes: Maximum supported frame rate: 60fps*  - A game controller using Xinput is recomended for this game. (If using a DirectInput based controller, please use the driver side key configuration to adjust settings as required


 جدول امتیازات بازی:

A- 1UP.com
9.2 / 10 Computer and Video Games
5/10 Edge
8/10 Eurogamer
39/40 Famitsu
9.25/10 Game Informer
8.5/10 GameSpot
4.5/5 GameSpy
8.9/10 IGN
9/10 Official PlayStation Magazine (UK)
7.9/10 Play Magazine

 

سفارش امکانات موجود برای این محصول

 

 

تعداد دیسک
فرمت DVD-5: 14
فرمت DVD-9: 7
شناسنامه
عنوان: Final Fantasy XIII
ژانر:
  • Role-playing
سازنده:
  • Square Enix
ناشر:
  • Square Enix
تاریخ انتشار:
  • 9 اکتبر 2014
نسخه: Reloaded
نظرات
    ارسال نظر