Loading...

تعداد دیسک: 2DVDs 

 

توضیحات:

در سال 2013 یک واقعه تاسف بار پایان دنیایی را که می شناختیم را رقم می زند. در این واقعه به جز تعداد کمی از مردم، همه کشته می شوند و خاک حاصلخیز و طبیعت زیبای زمین، تبدیل به یک برهوت با گرد و غبار سمی می شود. حال بیست سال از آن ماجرای تلخ گذشته است و گروهی از بازماندگان در زیر زمین و در خطوط متروی شهر مسکو سکنی گزیده اند.به سال 2023 خوش امدید، جایی که بشر در عصری جدیدی به نام عصر تاریکی زندگی می کند و نسلی کاملا نو به وجود آمده است، نسلی که تمام عمر خود را در زیر زمین گذرانده است و ...

نسخه جدید Redux، نسخه بازسازی شده بازی مترو است که در آن مثل سایر بازی ها فقط بر روی بازسازی یک جنبه کار نشده است و این بازی از هر حیث کاملا دستخوش تغییر شده است و خیلی بیشتر از تبدیل یک بازی معمولی به بازی HD، پیشرفت داشته است. در ساخت بازی از موتور جدیدی به نام 4A استفاده شده است.

نور پردازی، فیزیک اشیاء، تغییرات پویای آب و هوایی و سایر عناصر گرافیکی با کیفیتی بسیار بالا بازسازی شده اند. حتی سبک بازی هم پیشرفت بسیاری کرده است. قسمتی از سبک بازی از برادر کوچکتر 2033 یعنی Last Light گرفته شده است. مطمئنا تغییرات کلی صورت پذیرفته در Redux باعث می شود که آن هایی که بازی فوق العاده مترو را تا به حال بازی نکرده اند، این نسخه را فرصتی جدید برای تجربه این بازی بدانند. البته لازم به ذکر است که نه تنها برای آن دسته که تا به حال مترو را تجربه نکرده اند بلکه برای آن هایی هم که از علاقه مندان و طرفدارن پر و پا قرص مترو هستند، نسخه جدید جذاب خواهد بود و بهبود یک بازی که قبلا هم بسیار خوب بوده است، می تواند نوید یک تجربه کاملا جدید از خاطرات خوب نسخه قبلی را بدهد.

 

Minimium System Requirements:

OS: Windows Vista, 7, or 8
Processor: Dual Core CPU (2.2+ GHz Dual Core CPU or better)
Memory: 2 GB RAM
Graphics: DirectX 10, Shader Model 3 compliant graphics cards (GeForce 8800 GT 512 MB, GeForce GTS 250, etc)
DirectX: Version 10
Hard Drive: 10 GB available space

عنوان :Metro: 2033 Redux
تعداد دیسک :2
ژانر :First-person shooter
سازنده: :4A GAMES
ناشر :Deep Silver
تاریخ انتشار :26 آگوست 2014
نسخه :Codex
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.
  - دیدگاهتان مربوط به محصول باشد.
  - دیدگاهتان به زبان فارسی باشد.
  - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ در سایت عضو شوید و عکس دلخواه خود را (مطابق با شرایط درج شده در راهنمای سایت) آپلود نمایید.

  برگشت به بالا