Loading...

تعداد دیسک: 3DVDs

 

آپدیت نسخه 2 برای نسخه  Redux اضافه شد.

 

توضیحات:

حوادث این نسخه از بازی یک سال پس از حوادث 2033 رخ می دهد. مردم هنوز در تونل های مترو زندگی می کنند و خطرهای بسیاری از درون و بیرون نسل بشر را تهدید می کند. در حالیکه انسان ها همچنان برای زنده ماندن تلاش می کنند، رگه هایی از امید نمایان می شوند. یخ های سطح مسکو در حال ذوب شدن هستند و بر اساس شایعات، خورشید دوباره ظاهر شده است! شاید مهم ترین نکته مثبت هر دو نسخه Metro، اتمسفر وهم آلود آن باشد که تحت تأثیر آثار آندری تارخوفسکی، کارگردان معروف روسی و خالق فیلم تحسین شده Stalker، طراحی شده است. جو کاملاً آخرالزمانی، سرد و مرده بازی به خوبی در پیاده سازی شده است.

فضای مرده مترو تأثیر مستقیمی روی گیم پلی بازی دارد. همان طور که پیش از این در Metro 2033 شاهد بودیم، نوع گیم پلی Last Light متفاوت از سایر تیراندازی های معمول است. ایجاد حس آسیب پذیری و ناتوانی، اسکلت کلی گیم پلی را تشکیل می دهد. تعداد محدود مهمات، استفاده از ماسک تنفس، نبردهای چالش آور و طولانی همگی بر همین پایه استوار هستند.

نسخه جدید Redux، نسخه بازسازی شده بازی مترو است که در آن مثل سایر بازی ها فقط بر روی بازسازی یک جنبه کار نشده است و این بازی از هر حیث کاملا دستخوش تغییر شده است و خیلی بیشتر از تبدیل یک بازی معمولی به بازی HD، پیشرفت داشته است. در ساخت بازی از موتور جدیدی به نام 4A استفاده شده است. نور پردازی، فیزیک اشیاء، تغییرات پویای آب و هوایی و سایر عناصر گرافیکی با کیفیتی بسیار بالا بازسازی شده اند.

حتی سبک بازی هم پیشرفت بسیاری کرده است. مطمئنا تغییرات کلی صورت پذیرفته در Redux باعث می شود که آن هایی که بازی فوق العاده مترو را تا به حال بازی نکرده اند، این نسخه را فرصتی جدید برای تجربه این بازی بدانند. البته لازم به ذکر است که نه تنها برای آن دسته که تا به حال مترو را تجربه نکرده اند بلکه برای آن هایی هم که از علاقه مندان و طرفدارن پر و پا قرص مترو هستند، نسخه جدید جذاب خواهد بود و بهبود یک بازی که قبلا هم بسیار خوب بوده است، می تواند نوید یک تجربه کاملا جدید از خاطرات خوب نسخه قبلی را بدهد.


معرفی افزونه‌های قابل دانلود (DLC) بازی:


- افزونه Chronicles
:
با استفاده از این افزونه بازگشتی به مسکو خواهید داشت و می توانید سه مرحله جدید را در نقش سه شخصیت به نام های آنا، پاول و کان بازی کنید. همچنین فردی به نام اولمن شما را همراهی می کند.


- افزونه Developer

با استفاده از این افزونه می توانید بازی مترو را به شکل جدیدی تجربه نمایید. با مراجعه به بخش Shooting Range می توانید سلاح های مختلف موجود در بازی را امتحان کنید و تعدادی مسابقه مهارتی را کامل نمایید. با بررسی مکانی به نام موزه می توانید شخصیت ها را دقیق تر بشناسید. همچنین می توانید در مرحله ای جدید با عنکبوت ها مبارزه کنید و با شعله افکن خود آن ها را به آتش بکشید.


- افزونه Faction
به عنوان یک متخصص که شخصیت جدیدی است، سه مرحله جدید را بازی کنید. می توانید به عنوان متخصص یکی از مهارت های تک تیر اندازی، نیروی پلیس ویژه و یا نیروی ویژه با سلاح های سنگین را انتخاب کنید. همچنین این افزونه سه سلاح کشنده جدید شامل یک تفنگ دوربین دار مجهز را به زراد خانه شما اضافه می کند.


- افزونه Ranger Mode
این افزونه مخصوص بازیکنان با تجربه و با مهارت بالا است. شما در حالی وارد دنیای بازی می شوید که HUD و سایر جزئیات تصویری حذف شده است تا به شما حس واقعی تری از حضور در دنیای مترو را القا نماید. کلیه مهمات و کمک های اولیه کمیاب می شوند. اما جالب ترین قسمت نبرد های میان شما و  دشمنان است که به صورت بسیار کشنده ای تغییر یافته است. حال شما و دشمنان می توانید صدمات بیشتری را به هم وارد آورید و هر ضربه یک ضربه مهم به حساب می آید. علاوه بر نکات ذکر شده، سلاح های جدیدی با قابلیت شخصی سازی به بازی اضافه می شوند.


- افزونه RPK

این افزونه یک مسلسل زمان شوروی را به بازی اضافه می کند که سرعت شلیک بسیار بالایی دارد و بسیار کاربردی و کشنده است. این مسلسل را می توانید از فروشگاه های سلاح فروشی داخل بازی تهیه نمایید.


- افزونه Tower
با افزودن این افزونه به بازی، مرحله جدیدی به بازی اضافه می شود که در یک برج نظامی اتفاق می افتد. از این برج به شدت محافظت می شود و شما باید راه خود را از میان سربازان تا دندان مسلح باز کنید.

 

Minimum System Requirements:

OS: Windows Vista, 7, or 8
Processor: Dual Core CPU (2.2+ GHz Dual Core CPU or better)
Memory: 2 GB RAM
Graphics: DirectX 10, Shader Model 3 compliant graphics cards (GeForce 8800 GT 512 MB, GeForce GTS 250, etc)
DirectX: Version 10
Hard Drive: 10 GB available space

عنوان :Metro: Last Light Redux
تعداد دیسک :3
ژانر :First-person shooter
سازنده :4A GAMES
ناشر :Deep Silver
تاریخ انتشار :26 آگوست 2014
نسخه :FLT
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.
  - دیدگاهتان مربوط به محصول باشد.
  - دیدگاهتان به زبان فارسی باشد.
  - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ در سایت عضو شوید و عکس دلخواه خود را (مطابق با شرایط درج شده در راهنمای سایت) آپلود نمایید.

  برگشت به بالا