Loading...
بازی The Evil Within The Consequence DLC
The Evil Within The Consequence DLCsoftspot.ir-the evil within the consequence dlc-09.jpgsoftspot.ir-the evil within the consequence dlc-08.jpgsoftspot.ir-the evil within the consequence dlc-07.jpgsoftspot.ir-the evil within the consequence dlc-03.jpgsoftspot.ir-the evil within the consequence dlc-05.jpgsoftspot.ir-the evil within the consequence dlc-02.jpgsoftspot.ir-the evil within the consequence dlc-06.jpgsoftspot.ir-the evil within the consequence dlc-04.jpgsoftspot.ir-the evil within the consequence dlc-01.jpg

بازی The Evil Within The Consequence DLC

دی‌ال‌سی The Evil Within The Consequence

از 3 رای
کد محصول : 202167
 

برای اجرای این DLC باید بازی The Evil Within از قبل بر روی سیستم شما نصب شده باشد. آپدیت 4 نیز باید بر روی سیستم شما نصب شده باشد.


معرفی محصول:

بازی کامپیوتر The Evil Within The Consequence یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط Tango Gameworks طراحی و ساخته شده و توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC به بازار عرضه شده است .

تصاویری هنری , استرس‌زا , ترسناک به همراه داستانی جذاب با روایتی پیچیده , با چنان ظرافت خاصی به یکدیگر تنیده شده اند که پلیر را تا مرز جنون میبرد و تمام وجود پلیر را در ترسی بی پایان غرق می کند . پس از آنکه نسخه اصلی بازی با استقبال خوبی از طرف گیمرها روبرو گردید و توانست نظر بسیاری از منتقدها را به خود جلب کند , کمپانی سازنده تصمیم گرفت تا DLC دو قسمتی را برای علاقه مندان به شیطان درون منتشر کند . یکبار دیگر داستانی جذاب که توسط Shinji Mikami شینجی میکامی , پدر بازی های ترسناک خلق شده است را تجربه کنید .

این بسته آخرین قسمت از داستانی دو قسمتی است که پلیر در نقش کارآگاه Juli Kidman همکار اسرارآمیز Sebastian Castellanos به ایفای نقش می پردازد و به برخی از سوالات موجود در ذهنتان که در نسخه اصلی بازی شکل گرفته است , پاسخ می دهد . در طول مسیر , شخصیت اصلی بازی با دشمنان وحشت آور روبرو خواهد شد و به اسرار جدیدی پی خواهد برد . در این قسمت به تمامی انگیزه های پنهان کارآگاه Kidman و ارتباط او با Mobius پی خواهید برد . پیشنهاد می کنیم این بازی را از دست ندهید .


سیستم مورد نیاز:

Minimum System Requirements:

OS: 64-bit Windows 7 SP1/Windows 8.1
Processor: i7 or an equivalent with four plus core processor
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GTX 460 or equivalent 1 GB VRAM card
DirectX: Version 11
Hard Drive: 8 GB available space

Recommended System Requirements:

OS: 64-bit Windows 7 SP1/Windows 8.1
Processor: i7 with four plus cores
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 670 or equivalent with 4GBs of VRAM
DirectX: Version 11
Hard Drive: 8 GB available space


سفارش امکانات موجود برای این محصول

 

تعداد دیسک
فرمت DVD-5:2
شناسنامه
عنوان:The Evil Within The Consequence
ژانر:
  • Action
  • Survival horror
سازنده:
  • Tango Gameworks
ناشر:
  • Bethesda Softworks
تاریخ انتشار:
  • 20 آپریل 2015
نسخه:FLT
تاریخ افزوده شدن به فروشگاه:
  • 3 اردیبهشت 1394