Loading...
مجموعه آموزش موضوعی زیبراش قسمت اول
مجموعه آموزش مقدماتی زیبراش مجموعه آموزش موضوعی زیبراش قسمت اول مجموعه آموزش موضوعی زیبراش قسمت اول مجموعه آموزش موضوعی زیبراش قسمت اول مجموعه آموزش موضوعی زیبراش قسمت اول مجموعه آموزش موضوعی زیبراش قسمت اول مجموعه آموزش موضوعی زیبراش قسمت اول مجموعه آموزش موضوعی زیبراش قسمت اول

مجموعه آموزش موضوعی زیبراش قسمت اول

خرید مجموعه آموزش موضوعی زیبراش قسمت اول ZBrush Thematic Tutorial Part 1

از 4 رای
کد محصول : 388030


محصول پیش روی شما با نام مجموعه آموزش موضوعی زیبراش که در چند قسمت گرد آوری شده است، شامل مجموعه ای از آموزش های گوناگون در زمینه نرم افزار ZBrush می باشد. در مجموعه آموزش موضوعی زیبراش قسمت اول شما با مباحثی نظیر مدل سازی سر و صورت و دستان، طراحی کاراکتر برای بازی و فیلم، سلاح، کفش و ... و همچنین شگردها و ترفندهای بهبود کار در زیبراش آشنا خواهید شد.

امروزه از نرم افزار ZBrush در ساخت اکثر شخصیت ها و هیولاهای کارتونی استفاده می شود. این نرم افزار قدرتمند محصولی از شرکت Pixologic در زمینه ساخت مدل ها و همچنین حجاری یا همان Sculpting می باشد که با استفاده از آن، آزادی و امکانات بیشتری در طراحی های خود خواهید داشت. در نرم افزار ZBrush انواع براش برای ایجاد خراش، بافت، خوردگی و ...، در دسترس شما قرار دارد که می توانید از آن در ساخت و طراحی تصاویر سه بعدی Sculpture (یا حکاکی مانند طبیعی در اثر سه بعدی)، استفاده کنید و نیز می توانید مدل خود را در هر شرایطی به صورت RealTime از زوایای مختلف ببینید و ویرایش کنید. از دیگر ویژگی های کلیدی این نرم افزار می توان به قابلیت استفاده از ابزارهای Mesh Morphing، ابزارهای بهینه سازی تصویر و حجم آن، ابزار بازگشتی به آخرین مرحله انجام شده، قابلیت ذخیره سازی تصاویر خروجی در فرمت های 3ds, html, Swf و ... اشاره داشت .

شما پس از مشاهده ویدیوهای آموزشی این مجموعه، می توانید هر چه بهتر از نرم افزار زیبراش بهره مند شوید.

 

ویژگیهای مجموعه آموزش موضوعی زیبراش قسمت اول :

- بیش از 135 ساعت آموزش در 15 دیسک با کیفیت HD به زبان انگلیسی
- وجود فایل تمرینات برای اکثریت دوره ها، برای استفاده هر چه بهتر از آموزش ها
- برترین آموزشها از برترین اساتید خبره در زمینه گرافیک

 

سرفصل آموزشهای موجود در مجموعه آموزش موضوعی زیبراش قسمت اول:

  


 

 

تعداد دیسک
فرمت DVD-5: 15 دیسک به همراه 3 کاور رنگی
شناسنامه
عنوان: مجموعه آموزش موضوعی زیبراش قسمت اول
موضوع: آموزش نرم افزار ZBrush
ناشر:
  • سافت اسپات
زبان آموزش: انگلیسی
زیر نویس فارسی:
فایل تمرینات:
سال انتشار: 2018
تاریخ افزوده شدن به فروشگاه: 14 مرداد 1397