Assetto Corsa یا Project CARS؟ دو بازی شبیه ساز مسابقات اتوموبیل رانی که گرافیک حیرت انگیزی دارند. اما کدامیک بهتر است؟ مقایسه این دو عنوان را تماشا کنید.

دیروز بود که استدیو KUNOS Simulazioni، نسخه نهایی بازی Assetto Corsa را در سایت Steam منتشر کرد. بازی که کاملا در زمینه های مختلف بهبود یافته و حتی موارد تازه ای را در بخش صداگذاری، گیم پلی و مسابقات قهرمانی کاملا جدید با قسمت Career دریافت کرده است. همچنین شما می توانید در حال حاضر آن را با ۳۰ درصد تخفیف خریداری کنید.

و اما Project CARS … جدیدترین پروژه استدیو Slightly Mad Studios که با حضور فعال مردم ساخته می شود. این عنوان با قدرت فنی بالا و بنچمارک های جدید از جزئیات گرافیکی، در دو کنسول PlayStation 4 و Xbox One در کنار PC، سعی در ارائه یک تجربه تازه برای هواداران مسابقات مجازی دارد. گرافیک این بازی را شما در تصاویر مختلف به دفعات دیده بودید که واقعا چقدر تحسین بر انگیز است. تازه با همین گرافیک، نرخ فریم ۶۰ بر روی کنسول ها خواهد داشت.

یک کاربر سایت یوتیوب جدیدترین نسخه بازی Project CARS (نسخه کامل هنوز منتشر نشده است) را در کنار بازی انحصاری PC یعنی Assetto Corsa قرار داده است. شما می توانید گرافیک این دو عنوان را در ویدئو زیر مقایسه کنید:

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

پست های مرتبط

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.