تاثیر بهره گیری از فناوری DX 12 به همراه سیستم عامل ویندوز 10 به شدت توسط شرکت های تولید کننده کارت گرافیک و همچنین مایکروسافت مورد ستایش قرار می گیرد. اما در حال حاضر تنها یک بازی بر پایه DX 12 ساخته شده و تمامی تست های مربوط به این رابط نرم افزار با استفاده از بازی Ashes of singularity صورت گرفته است. پیش از این نصب و به کار گیری همزمان کارت گرافیک های AMD و Nvidia امکان پذیر نبود، اما بر اساس تست های صورت گرفته با استفاده از دایرکتس 12 چنین موردی امکان پذیر می باشد.

 

 

 

ترکیب دو کارت گرافیک GTX 980 Ti و R9 Fury X در بازی Ashes of singularity مورد بررسی قرار گرفت و این دو کارت به صورت مسالمت آمیز در کنار یکدیگر قرار گرفتند.

 

 

 

استفاده همزمان از کارت گرافیک انویدیا و AMD

 

اما نکته عجیب در این بررسی، ترتیب قرار گیری دو کارت گرافیک در اسلات اول یا دوم است که در صورت نصب R9 Fury X در اسلات اول می توانید فریم های بیشتری دریافت کنید.

 

استفاده همزمان از کارت گرافیک انویدیا و AMD

 

البته تست های دیگری نیز صورت گرفته که به شرایط نصب دو کارت انویدیا در کنار یکدیگر و بهره گیری از یک کارت گرافیک به تنهایی خلاصه می گردد.

 

استفاده همزمان از کارت گرافیک انویدیا و AMD

 

در هر صورت با مقایسه تست های صورت گرفته می توانید عملکرد و افزایش کارایی کارت گرافیک ها با استفاده از DX 12 و سیستم عامل ویندوز 10 بررسی کنید.

 

استفاده همزمان از کارت گرافیک انویدیا و AMD

 

تفاهم ناخواسته بین انویدیا و ای ام دی در سال 2015 به لطف یک رابط نرم افزاری جدید می تواند خبر های خوبی در آینده را نوید دهد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.