Call of Duty: Infinite Warfare GPU & CPU Benchmarks

 

بازی Call of Duty: Infinite Warfare یکی از عناوین سبک اکشن و شوتر اول شخص می باشد که توسط Infinity Ward توسعه یافته و شرکت Activision در تاریخ 4 نوامبر 2016 این بازی را برای کامپیوتر های شخصی منتشر کرده است.

Infinite Warfare در آینده‌ای محتمل و باورکردنی رخ می‌دهد که در حال حاضر تاریخ دقیقی از این آینده مشخص نیست. منابع زمین رفته رفته رو به اتمام هستند و به زودی چیزی از آن‌ها باقی نخواهد ماند. حال دولت و دیگر کمپانی‌های بزرگ سعی دارند به دنبال منابع، سوخت و هر چیز جدیدی در کهکشان باشند. به قول نویسنده این بازی، استودیو سازنده عقیده دارد که چنین موضوعی دیر یا زود در دنیای واقعی رخ خواهد داد. سوخت، فلزهای مختلف و دیگر منابعی مانند آب از جمله چیزهایی هستند که به اتمام خواهند رسید. حال انسان‌ها تنها راه دست‌یابی به منابع جدید را ماه، ستاره‌ها و سیاره‌هایی می‌دانند که دور تا دور کره زمین در حال حرکت هستند منابع ارزشمند را در خود جا داده‌اند.

در بازی Infinite Warfare هنوز منابعی در کره زمین وجود دارند که ملت‌های مختلف بر سر تصرف و کنترل آن‌ها با یکدیگر در ستیز و کشمکش هستند. در این میان ارگان بزرگی به نام UNSA مبادلات و سفرهای فضایی را تحت کنترل خود قرار داده است. در یکی از روزها که مراسمی به نام Peace-Week در حال برگذاری است، ارگان منفی و تشنه به قدرت که در  این بازی به نام SDF شناخته می‌شود به این مراسم حمله می‌کند و آغازی بر نابسامانی دنیا می‌شود. تنها هدف آن‌ها نیز تحت کنترف گرفتن کل کهکشان و منابع موجود روی کره زمین است.

همان‌طور که می‌دانید، شما فرمانده سفینه ریتربیوشن هستید. این سفینه پایگاه اصلی نظامی شما خواهد بود. می‌توانید در آن به گشت و گذار بپردازید و سپس وارد مراحل اصلی شوید. اتفاقات در این سفینه پویا طراحی شده‌اند. شنیدن اخبار مختلف، گوش دادن به صحبت خدمه، تنظیمات اسلحه و انتخاب آن‌ها و بسیاری از دیگر مسائل در این سفینه قابل انجام هستند. این سفینه هسته اصلی بازی است. از طریق آن ماموریت‌های خود را خواهید دید و به انجام آن‌ها خواهید پرداخت. همچنین ماموریت‌های جانبی نیز در این سفینه وجو دارند. با انجام دادن این ماموریت‌های جانبی می‌توانید به آپگریدهای جدید، اسلحه‌های جدید و دارایی‌های جدید برسید و به این ترتیب در ماموریت‌های اصلی نسبت به دشمن برتری داشته باشید.

همچنین چهره و رفتار افراد روی سفینه نیز بر اساس ماموریت‌ها و موقعیت‌هایی که در آن قرار دارید تغییر خواهد کرد . مایوس، ناامید و یا حتی اعتماد به نفس بالا از جمله رفتارهایی است که از آن‌ها سرخواهد زد. با این که این سفینه فضایی از نمای خارجی شبیه به سفینه‌های فضایی دنیای Star Wars است، اما سعی شده داخل این سفینه تماما حس و حال فضایی شبیه به ناسا و نیروهای دریایی داشته باشد. سازنده بازی سعی کرده تا شرایط این سفینه نسبت به هر ماموریت و هر موقعیت شرایطی خاص به خود بگیرد. البته با چنین موضوعی فکر نکنید که واقعا با زمین خداحافظی کرده‌ایم. نه، اما استودیو اینفینیتی وارد تمرکز زیادی روی این بخش از محیط بازی صرف کرده است.

بخش داستانی بازی Call of Duty همیشه پر شور و حرارت بوده است. شاید دو نسخه اخیر چنگی به دل نزد، اما به نظر می‌رسد اینفینیتی وارد قصد دارد تا آن جذابیت گذشته را به این بازی بازگرداند. انفجارهای گاه و بی‌گاه، درگیری‌های هیجان‌انگیز و بسیاری دیگر در Infinite Warfare وجود خواهند داشت و حتی با وجود المان‌های جدید که بازی در آینده قرار دارد، این موارد پررنگ‌تر نیز خواهند شد. همچنین اتفاقات سینمایی عجیب غریبی نیز در این بازی رخ خواهد داد. اتفاقاتی گاه ترسناک، گاه شوکه کننده و گاه هیجان‌انگیز. به نظر می‌رسد طراحی مراحل بازی همانند گذشته جذاب باشند و مبارزت بدون وقفه‌ای را شاهد باشیم. لحظه‌ای در حال پرواز، لحظه‌ای در حال دویدن و لحظه‌ای شناور در جاذبه صفر.


بازی Call of Duty: Infinite Warfare

خرید بازی Call of Duty: Infinite Warfare

در 15 دیسک 27900 تومان


 

هم اکنون توجه شما را به نتایج بدست آمده از بنچمارک گرافیک و پردازنده بازی Call of Duty: Infinite Warfare جلب می نماییم.

 

 

GPU Benchmark Test

 

Call of Duty: Infinite Warfare GPU & CPU Benchmarks 

Call of Duty: Infinite Warfare GPU & CPU Benchmarks

Call of Duty: Infinite Warfare GPU & CPU Benchmarks

 

GPU Memory (Testing at Maximum Quality settings)

Call of Duty: Infinite Warfare GPU & CPU Benchmarks

 

 


 

CPU Benchmark Test

 

Testing at maximum 1920x1080 NVIDIA quality settings

Call of Duty: Infinite Warfare GPU & CPU Benchmarks 

 

Testing at maximum quality settings 1920x1080 AMD

Call of Duty: Infinite Warfare GPU & CPU Benchmarks

 

Intel CPU Loading on Very High Quality @ 1920х1080

Call of Duty: Infinite Warfare GPU & CPU Benchmarks

 

AMD CPU Loading on Very High Quality @ 1920х1080

Call of Duty: Infinite Warfare GPU & CPU Benchmarks

 


 

Consumption of System Memory on Very High Quality @ 1920х1080

Call of Duty: Infinite Warfare GPU & CPU Benchmarks
 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.