Titanfall 2 GPU & CPU Benchmarks

 

بازی Titanfall 2 یکی از عناوین سبک شوتر اول شخص می باشد که در ماه اکتبر 2016 توسط Electronic Arts برای پلتفرم PC منتشر شده است.

قطعا و بدون شک مهم‌ترین تغییر در Titanfall 2 وجود بخش داستانی است. جایی که قرار است رابطه بین پایلوت‌ها و تایتان‌ها بنمایش گذاشته شود. اینکه شما بتوانید بهترین استفاده را از تایتان خود ببرید، نیازمند یک ترکیب احساسی است که در بخش داستانی تایتان‌فال ۲ این ترکیب بنمایش گذاشته خواهد شد. هر تایتان و هر پایلوت نسبت به یکدیگر وظایفی دارند. دو دوست، دو همراه و دو مراقب قطعا بهترین واژگانی است که برای پایلوت‌ها و تایتان‌هایشان می‌توان بیان کرد. داستان بازی روایت‌گر شخصیتی بنام جک کوپر است. وی یک سرباز عادی بوده و آرزوی پایلوت شدن را در سر می‌پروراند. از طرفی یک تایتان از کلاس ونگارد (Vanguard) به تازگی در جریان یک حادثه کشته شده و حال این بهترین فرصد برای سربازی است که قصد دارد لذت جنگیدن با تایتان‌ها را بچشد.

 

Titanfall 2

تجربه‌ی لذت‌بخش مولتی‌پلیرِ Titanfall 1 در کنار خود یک چیز را کم می‌دید. ما در مرکز مبارزه بودیم ولی تقریباً هیچ چیزی از دلیلِ بودن در آن‌جا و پیشینه‌ی «تایتان‌ها» و «پایلِت‌ها» نمی‌دانستیم اما این دفعه، شرایط متفاوت است. ریسپان تصمیم گرفته‌است که با تهیه‌ی بخش داستانی به Titanfall 2، شاخ و برگ دهد. متأسفانه بخش داستانی فقط از حالت تک‌نفره پشتیبانی می‌کند ولی باز با این حال، غنایِ تجربه‌ی مولتی‌پلیر دو چندان خواهدشد. در یک نگاهِ کلی، پایلت‌ها، سربازان زبده و ورزیده‌ای هستند که قابلیت‌های آن‌ها، تفاوت زیادی با سربازان معمولی دارد. آن‌ها مسلط به پارکور و مجهز به لباس‌هایی‌اند که طیف وسیعی از امکانات را به ارمغان می‌آورد.

Titanfall 2

اشاره کردیم که پایلت‌ها قابلیت‌های خاصی دارند که آن‌ها را از دیگر سربازان جدا می‌کند. البته پایلت‌ها در کنار تایتان‌ها، پایلت می‌شوند ولی هفت قابلیتِ عمده‌ی آن‌ها، نقطه‌ی تمایز بزرگی در میدانِ نبرد است. اولین آن‌ها Grapple، که با کمک آن قلابی را به سمت هر چیزی که مد نظر دارید، پرتاب می‌کنید و به سمت آن کشیده می‌شوید. اگر برای ثانیه‌ای می‌خواهید به تایتانِ خود، مکانی خاص یا حتی خودِ دشمن کشیده شوید، Grapple کمک شایانی خواهدکرد. قابلیت دیگر Pulse Blade است که با پرتاب این چاقو به نقطه‌ای، می‌توانید آن محیط را آنالیز کنید و از وجود دشمن با خبر شوید. با Holo Pilot می‌توان از خودِ پایلت یک کپی ساخت، البته این کپی کاری نمی‌کند و یک جا ایستا خواهد بود اما برای گمراه کردن حریف بسیار عالی‌ست. گرچه سرعت گان‌پلی Titanfall بالاست ولی به کمک قابلیتی مانند STIM حتی سرعتی بیشتر از خواهیم داشت و می‌توان با درنگی کوتاه، به دشمن رسید. ادامه مطلب را مطالعه نمایید...

 


 

هم اکنون توجه شما را به نتایج بدست آمده از بنچمارک گرافیک و پردازنده بازی Titanfall 2 جلب می نماییم.

 

 

GPU Benchmark Test

 

t2 1920

t2 2560

t2 3840

 

 

GPU Memory (Testing at Maximum Quality settings)

t2 vram

 

 


 

CPU Benchmark Test

 

Very High Quality @ 1920х1080

t2 proz

 

Intel CPU Loading on Very High Quality @ 1920х1080

Titanfall 2

 

AMD CPU Loading on Very High Quality @ 1920х1080

Titanfall 2

 


 

Consumption of System Memory on Very High Quality @ 1920х1080

Titanfall 2
 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.