معرفی مادربوردهای جدید سری Pro Gaming تولید شرکت ASUS

افشین دوشنبه 6 مهر 1394 - 09:19
معرفی مادربوردهای جدید سری Pro Gaming تولید شرکت ASUS
مادربوردهای H170 Pro Gaming و B150 Pro Gaming D ایسوس

 

سری مادربوردهای Pro Gaming برای گیمرهایی که خواهان بهترین قیمت و بالاترین کارایی در بازی هستند از اهمیت بالایی برخوردار است، ایسوس هم به روال همیشگی و برای احترام به این رده از مشتریان خود، همواره مادربوردهای سری Pro Gaming خود را با طراحی و ابتکاری ویژه و درخور این رده، با پتانسیلی بالا و عملکردی قابل تامل در بازی عرضه کرده است. مادربوردهای جدید سری Pro Gaming ایسوس با پشتیبانی از جدیدترین پردازنده های اینتل یعنی Skylake و مبتنی بر چیپ ست های H170 و B150 طراحی و ساخته شده اند. این دو مادربورد با نام های H170 Pro Gaming و B150 Pro Gaming D3، با امکاناتی جذاب و عملکردی مناسب گیمرها عرضه می شوند. هر دوی این مادربوردها از امکانات ویژه ای برای بازی بهتر، از جمله کارت صدای SupremeFX و فناوری Sonic Radar II برای تامین صدایی رسا و واضح، کارت شبکه Intel Gigabit Ethernet همراه با فناوری های LANGuard و GameFirst برای اجرای سریعتر بازی های آنلاین با کمترین وقفه برخوردار هستند.

مادربوردهای H170 Pro Gaming و B150 Pro Gaming Dایسوس با بهره مندی از قطعات با کیفیت رده Gamer’s Guardian پایداری و دوام را برای استفاده طولانی مدت تضمین می کنند، همچنین این مادربوردها با برخورداری از پورت های پرسرعت USB 3.1 و M.2 از سریعترین ذخیره سازهای موجود و نسل های بعدی این دستگاه‌ها پشتیبانی می کنند.

 

 

صدایی تاثیرگذار با فناوری انحصاری SupremeFX

مادربوردهای H170 Pro Gaming و B150 Pro Gaming D3ایسوس به فناوری انحصاری SupremeFX مجهز شده اند تا صدای فراگیر، شفاف، و قدرتمند 115dB را فراهم کنند. به علاوه این مادربوردها به سپر صوتی مخصوصی مجهز هستند که برای جلوگیری از تداخل امواج الکترومغناطیسی و محافظت از کارت صوتی در برابر ولتاژ بالا طراحی شده است.

 

شبکه پرسرعت با Gigabit Ethernet و LANGuard

مادربوردهای H170 Pro Gaming و B150 Pro Gaming D3به امکانات و مجموعه‌ای از فناوری های پیشرفته مجهز شده‌اند که در کنار یکدیگر لذت و هیجان پیروزی در بازی های آنلاین را برای گیمرها به ارمغان می آورند. فناوری های انحصاری Intel Gigabit Ethernet، LANGuard و GameFirst ایسوس اتصالی بی دردسر و اجرای بدون وقفه بازی ها را برای گیمرها تضمین می‌کنند.

 

حفاظت از قطعات با Gamer’s Guardian

مادربوردهای H170 Pro Gaming و B150 Pro Gaming D3، توسط سیستمی دفاعی با عنوان Gamer’s Guardian محافظت میشوند. این سیستم با استفاده از ولتاژ رگولاتور Digi plus و مدارتغذیه ای بسیار دقیق و حساس برای انتقال انرژی مورد نیاز پردازنده و حافظه ها به کارمیرود و همچنین از مادربورد در برابر افزایش شدت جریان ، تشکیل اتصال کوتاه و دیگر مشکلات ناشی از الکتریسیته و جریان محافظت می کند.

 

انتقال اطلاعات با سرعت فوق تصور

مادربوردهای H170 Pro Gaming و B150 Pro Gaming D3 ایسوس از جدیدترین امکانات اتصال دستگاه های جانبی پرسرعت مانند USB 3.1 (نوع A و نوع C) با سرعت 10 گیگابیت برثانیه و رابط M.2 پشتیبانی می کنند و درنتیجه دسترسی به سریع ترین نرخ انتقال داده را برای ذخیره سازهای پرسرعت جدید، مهیا می سازند. همچنین این دو مادربورد با استفاده از فناوری RAMCache و فراهم ساختن سرعتی فراتر از حد تصور برای سیستم، بارگذاری بازی ها را در کسری از زمان امکان پذیر میسازند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.