ماوس های گیمینگ با قابلیت تنظیم ابعاد طولی و ارتفاع بخش انتهایی توسط شرکت های متعددی تولید می گردند، اما کمپانی کوگار به عنوان یکی از شرکت های فعال در این زمینه به تازگی از ماوس جدید 700M eSports خود رونمایی کرده که علاوه بر ظاهر جذاب خود، مشخصات بسیار مناسبی دارد. بهره گیری از تجهیزات حرفه ای درون بدنه زیبای ماوس جدید کوگار به سادگی می تواند دل هر گیمری را به لرزه اندازد.

 

بهره گیری از سنسور لیزری ADNS-9800 در کنار پردازنده 32 بیتی ARM سبب ارائه زمان پاسخدهی 1 میلی ثانیه و نرخ نمونه برداری 1000 هرتز گردیده است.

 

ماوس

 

دقت این سنسور 8200 نقطه در هر اینچ است که توسط کلید مخصوص نصب شده روی بدنه، قابل تنظیم می باشد. شاسی ماوس از آلیاژ آلومینیوم بوده که با این حال تنها 110 گرم وزن دارد که در کنار وزن مناسب، طول عمر بالایی ارائه می دهد. قابلیت کلیک به میزان 5 میلیون بار نتیجه بهره گیری از سوئیچ های با کیفیت OMRON است.

 

ماوس

 

در مجموع هشت کلید روی ماوس نصب گردیده که علاوه بر افزایش کارایی و سرعت عمل، استفاده از ماوس را آسان می سازد. برای تنظیم کلید ها و مدیریت ماوس می توانید نرم افزار Cougar UIX را روی سیستم عامل خود نصب کنید که طبق اعلام شرکت سازنده، امکان پشتیبانی از سیستم عامل های ویندوز XP، Vista، 7، 8 و 8.1 وجود دارد و به نظر می رسد مشکلی از نظر پشتیبانی در ویندوز 10 وجود نداشته باشد.

 

ماوس

 

ماوس گیمینگ و حرفه ای Cougar 700M eSports در دو ترکیب رنگ سفید-آبی و مشکی-نارنجی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت، اما تا کنون در خصوص زمان عرضه رسمی و قیمت این محصول اطلاعاتی منتشر نگردیده است.

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.