کمپانی In-Win به عنوان تولید کننده کیس های زیبا و متفاوت از جدیدترین محصول خود با نام In-Win 805 رونمایی کرده تا کاربرانی که به زیبایی و سادگی در نصب قطعات اهمیت می دهند، یک انتخاب هوشمندانه در دسترس داشته باشند.

 

مهم ترین ویژگی کیس، فریم آلومینیومی و کاور شیشه ای با ضخامت 3 میلی متر در پنل جلو و کاورهای سمت راست و چپ است که با توجه به استفاده از فن های مجهز به دیود نوری، جلوه ویژه ای به کیس بخشیده می شود.

نصب مادربرد در سه پلتفرم Mini-ITX، Micro-ATX و ATX با حداکثر ابعاد 12 اینچ × 10.5 اینچ درون کیس جدید این شرکت امکان پذیر است. برای نصب پاور هم فضایی به میزان 22 سانتی متر در نظر گرفته شده که به خوبی تمام پاور های حرفه ای بازار را تحت پوشش قرار می دهد.

 

 

کیس

 

هشت اسلات توسعه PCI برای نصب 3 تا 4 کارت گرافیک (وابسته به خنک کننده کارت گرافیک) در نظر گرفته شده که امکان نصب کارت گرافیک با حداکثر طول 320 میلی متر را فراهم می آورد.

 

کیس

 

برای نصب خنک کننده پردازنده نیز حداکثر ارتفاع 156 میلی متر قابل پشتیبانی می باشد. ابعاد کلی کیس نیز به ترتیب 455 × 205 × 476 میلی متر می باشد و برای نصب مادربرد با استاندارد ATX مشکلی وجود ندارد.

 

کیس

 

شیشه به کار رفته در پنل جلو و دو سمت راست و چپ با ضخامت 3 میلی متر و از نوع حرارت دیده است که مقاومت بالایی از خود نشان می دهد.

 

کیس

 

پورت های ورودی و خروجی مورد استفاده روی کیس شامل یک عدد پورت USB 3.1 Type-C، یک عدد USB 3.0، دو عدد USB 2.0 و جک های صوتی برای هدست و میکروفن می شود.

 

کیس

 

پنل جلوی کیس با ضخامت 60 میلی متر، امکان نصب واترکولر با ابعاد حداکثر 280 میلی متر را فراهم می سازد، همچنین می توانید به سادگی یک واترکولر با رادیاتور 120 میلی متر و ضخامت 35 میلی متر را در پنل پشتی کیس نصب کنید. البته برای نصب واترکولر در پنل جلوی کیس، باید محفظه مخصوص نصب فن را توسط پیچ های موجود باز کنید.

 

کیس

 

در بخش درایو ها باید به این نکته اشاره کرد که هیچ فضایی برای نصب درایو نوری 5.25 اینچی در نظر گرفته نشده تا ظاهر آراسته و یک دست پنل جلو بر هم نخورد. در فضای داخلی کیس نیز 5 محفظه مخصوص برای نصب درایو های 2.5 اینچی SSD و دو فضای مخصوص 3.5 اینچی برای نصب هارد دیسک وجود دارد.

 

کیس

 

برای نصب فن روی کیس می توانید دو عدد فن 120 یا 140 میلی متری در پنل جلو و دو عدد فن 120 میلی متر در قسمت سینی زیرین کیس (در صورت جدا سازی محفظه نصب هار دیسک) در نظر گرفته شده و تنها یک فن 120 میلی متری در پنل پشت کیس توسط In-Win نصب گردیده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.