تنها با گذشت چند روز از معرفی کیس نیمه آماده مخصوص گیمینگ ROG GT51CA از سوی ایسوس که بسیاری‌ها را مجذوب خود کرد، کمپانی MSI نیز یک محصول جدید رو کرد. MSI اخیراً از یک کیس مخصوص گیمینگ نیمه آماده با طراحی خیره کننده و البته عجیب و پیچیده با سخت افزارهای قدرتمند رونمایی کرده است. MSI Aegis طراحی بسیار خاصی دارد و می‌تواند ماشین گیمینگ بسیاری از گیمر‌ها باشد.

در حقیقت Aegis یک کیس جمع و جور است اما به ادعای MSI، در اوج کوچک بودن، قدرت بالایی دارد. به لطف دستگیره تعبیه شده، گیر‌ها می‌توانند به آسانی ریگ گیمینگ خود را همراه با خود به هرجایی ببرند. با اینکه Aegis طراحی فشرده‌ای دارد، اما از کارت‌های گرافیک full sizeا MSI پشتیبانی می‌کنند و گیمر‌ها حداکثر می‌توانند یک کارت GTX 980 Ti را به خدمت بگیرند.

 

 

MSI Aegis

 

 

طبق معمول هنگامی که به کیس‌های کوچک و فشرده می‌رسیم، خنک سازی به یک نگرانی جدی تبدیل می‌شود، با حال MSI وعده خنک سازی بی‌نقص آن هم در اوج سکوت را داده است. این کیس به راهکار خنک سازی انحصاری Silent Storm Cooling 2 مجهز هست و اجزای مهم سیستم شامل پردازنده، کارت گرافیک و منبع تغذیه را خنک نگه می‌دارد. هرچند نوع این راهکار مشخص نیست، اما احتمالاً برای پردازنده از خنک کننده مایع استفاده شده است. MSI Aegis یک کیس نیمه آماده با قابلیت ارتقا پذیری است و گیمر‌ها خود می‌تواننده به آسانی پردازنده، کارت گرافیک و یا رسانه ذخیره سازی را ارتقا دهند.

 

MSI Aegis

 

 

پنل جلویی این کیس به جلوه نور‌پردازی RGB LED اختصاصی MSI به نام Mystic مجهز است و هر گیمری می‌تواند کیس انحصاری خود را داشته باشد. Mystic می‌تواند جلوه‌های زنده‌ای چون تنفس، گیمینگ و یا موزیک داشته باشد. همانطور که انتظار می‌رود، در دل این کیس یک مادربرد مخصوص گیمینگ MSI قرار می گیرد. هرچند مدل آن اعلام نشده و به احتمال زیاد از سوی گیمر قابل انتخاب باشد، اما می دانیم به سیستم صوتی پیشرفته و با کیفیت Audio Boost 3 با فناوری نرم افزاری Nahimic Sound مجهز است.
مشخصات کامل و قیمت MSI Aegis تاکنون اعلام نشده است.

 

MSI Aegis

 

 

 

 

 

ارسال نظر
به انگلیسی وارد شود

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.