بهترین تلویزیون های موجود در بازار بر اساس قیمت - خرداد 1396

 

در این مقاله به بررسی بهترین تلویزیون های ال ای دی، هوشمند و سه بعدی موجود در بازار خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید. پیش از مطالعه این مطلب یادآور شویم که در صورت نیاز می توانید برای آگاهی بیشتر مطلب روبرو را مطالعه نمایید: لیست قیمت انواع تلویزیون

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

X.Vision XS2240

قیمت: حدود 530,000 تومان با گارانتی مادیران

کیفیت تصویر و پنل: کیفیت تصویر این تلویزیون باتوجه به قیمت مناسب آن بسیار خوب است و قطعاً خریداران را راضی می کند. صفحه نمایش 22 اینچ این تلویزیون از نوع LED و با رزولوشن 1920 در 1080  پیکسل (FullHD) می باشد. کنتراست بالای 4.000.000:1، روشنایی 250 نیت، زاویه دید 170 درجه افقی و 160 درجه عمودی و رزولوشن FullHD این تلویزیون باعث شده است که کیفیت تصویر آن از سایر تلویزیون همرده اش بهتر باشد.

کیفیت صدا: این تلویزیون دارای 2 بلندگوی 5 وات است و اگر بخواهیم صادق باشیم صدای دستگاه چندان بلند و با کیفیت نیست. البته کیفیت صدا برای دستگاهی با این قیمت خیلی بد نیست اما اگر  حداقل کمی صدای تلویزیون بلندتر بود می توانست بهتر باشد. البته این مورد مشکل حادی نیست و می توان با استفاده از بلندگوهای جانبی کیفیت صدای خروجی را افزایش داد اما توصیه می کنیم که انتظار زیادی از بلندگوهای این تلویزیون نداشته باشید.

اتصالات و پورت ها: این تلویزیون از لحاظ پورت های ورودی و خروجی و درگاه های ارتباطی واقعاً عالی است و کوچکترین مشکلی یا کمبودی در این زمینه ندارد. این دستگاه دارای 3 ورودی HDMI و 2 ورودی USB است که برای اتصال هرگونه حافظه یا دستگاه جانبی کافی خواهد بود و کمبودی در زمینه پورت ها نخواهید داشت. علاوه براین 1 ورودی کامپوننت و 1 ورودی کامپوزیت برای اتصال دستگاه های قدیمی نیز در نظر گرفته شده است. این تلویزیون همچنین دارای 1 خروجی هدفون و 1 خروجی Audio نیز می باشد. XS2240 دارای قابلیت MHL نیز می باشد و می توان دستگاه های الکترونیکی قابل حمل مانند موبایل ها و تبلت هایی که از این استاندارد پشتیبانی می کنند را به تلویزیون متصل کرد.

طراحی ظاهری: یکی از ضعف های اصلی این تلویزیون طراحی آن است. حاشیه های زیاد در اطراف نمایشگر به خصوص در قسمت پایین باعث شده است که این دستگاه ظاهر زیبایی نداشته باشد.

امکانات جانبی: این تلویزیون دارای گیرنده دیجیتال داخلی با قابلیت ضبط برنامه های تلویزیونی می باشد. همچنین این تلویزیون می تواند ویدیوها، موزیک ها و عکس ها با فرمت های گوناگون را از روی حافظه جانبی اجرا کند.

نکات مثبت:

 • پنل LED
 • رزولوشن FullHD
 • گیرنده دیجیتال داخلی
 • روشنایی زیاد
 • زاویه دید وسیع
 • کنتراست بالا

 

نکات منفی:

 • طراحی نه چندان زیبا
 • حاشیه های زیاد در اطراف صفحه نمایش
 • بلندی صدا می توانست بیشتر باشد

 


 

X.Vision 24XS432

قیمت: حدود 660,000 تومان با گارانتی مادیران

کیفیت تصویر و پنل: صفحه نمایش 24 اینچ این تلویزیون از نوع LED و با رزولوشن 1366 در 768 پیکسل (HD) می باشد. کنتراست بالای 4.500.000:1، زاویه دید 176 درجه افقی و 176 درجه عمودی این تلویزیون باعث شده است که کیفیت تصویر آن از سایر تلویزیون همرده اش بهتر باشد.

کیفیت صدا: این تلویزیون دارای 2 بلندگوی 5 وات است و اگر بخواهیم صادق باشیم صدای دستگاه چندان بلند و با کیفیت نیست. البته کیفیت صدا برای دستگاهی با این قیمت خیلی بد نیست اما اگر حداقل کمی صدای تلویزیون بلندتر بود می توانست بهتر باشد. البته این مورد مشکل حادی نیست و می توان با استفاده از بلندگوهای جانبی کیفیت صدای خروجی را افزایش داد اما توصیه می کنیم که انتظار زیادی از بلندگوهای این تلویزیون نداشته باشید.

اتصالات و پورت ها: این تلویزیون از لحاظ پورت های ورودی و خروجی و درگاه های ارتباطی واقعاً عالی است و کوچکترین مشکلی یا کمبودی در این زمینه ندارد. این دستگاه دارای 3 ورودی HDMI و 2 ورودی USB است که برای اتصال هرگونه حافظه یا دستگاه جانبی کافی خواهد بود و کمبودی در زمینه پورت ها نخواهید داشت. علاوه براین 1 ورودی کامپوننت و 1 ورودی کامپوزیت برای اتصال دستگاه های قدیمی نیز در نظر گرفته شده است. این تلویزیون همچنین دارای 1 خروجی هدفون و 1 خروجی Audio نیز می باشد. این تلویزیون دارای قابلیت MHL نیز می باشد و می توان دستگاه های الکترونیکی قابل حمل مانند موبایل ها و تبلت هایی که از این استاندارد پشتیبانی می کنند را به تلویزیون متصل کرد.

طراحی ظاهری: یکی از ضعف های اصلی این تلویزیون طراحی آن است. حاشیه های زیاد در اطراف نمایشگر به خصوص در قسمت پایین باعث شده است که این دستگاه ظاهر زیبایی نداشته باشد.

امکانات جانبی: این تلویزیون دارای گیرنده دیجیتال داخلی از نوع DVB-T2 و قابلیت ضبط برنامه های تلویزیونی می باشد. همچنین این تلویزیون می تواند ویدیوها، موزیک ها و عکس ها با فرمت های گوناگون را از روی حافظه جانبی اجرا کند.

نکات مثبت:

 • پنل LED
 • گیرنده دیجیتال داخلی از نوع DVB-T2
 • زاویه دید وسیع
 • کنتراست بالا

 

نکات منفی:

 • طراحی نه چندان زیبا
 • حاشیه های زیاد در اطراف صفحه نمایش
 • بلندی صدا می توانست بیشتر باشد

 


 

X.Vision XS2940

قیمت: حدود 750,000 تومان با گارانتی مادیران

کیفیت تصویر وپنل: این تلویزیون 29 اینچی دارای پنل LED با رزولوشن 1366 در 768 پیکسل (HD) می باشد. این تلویزیون همانند XS2240 زاویه دید وسیع و کنتراست بالایی دارد. باوجود اینکه کیفیت تصویر این مدل باتوجه به رزولوشن HD آن از مدل 2240 با رزولوشن FullHD کمتر است اما این مدل روشنایی بیشتری (300 نیت) نسبت به 2240 دارد. باتوجه به اینکه رزولوشن این تلویزیون HD است اما باتوجه به اندازه صفحه نمایش، کیفیت تصویر قابل قبول است.

کیفیت صدا: این تلویزیون دارای 2 بلندگوی 10 واتی است که صدایی شفاف و باکیفیت تولید می کنند. کیفیت و بلندی صدای این مدل از مدل 2240 بسیار بیشتر است و می توان گفت که این دستگاه از نظر صدا درحد قابل قبولی قرار دارد.

اتصالات و پورت ها: این تلویزیون از لحاظ پورت های ورودی و خروجی و درگاه های ارتباطی واقعاً عالی است و کوچکترین مشکلی یا کمبودی در این زمینه ندارد. این دستگاه دارای 3 ورودی HDMI و 2 ورودی USB است که برای اتصال هرگونه حافظه یا دستگاه جانبی کافی خواهد بود و کمبودی در زمینه پورت ها نخواهید داشت. علاوه براین 1 ورودی کامپوننت و 1 ورودی کامپوزیت برای اتصال دستگاه های قدیمی نیز در نظر گرفته شده است. این تلویزیون همچنین دارای 1 خروجی هدفون و 1 خروجی Audio نیز می باشد. XS2240 دارای قابلیت MHL نیز می باشد و می توان دستگاه های الکترونیکی قابل حمل مانند موبایل ها و تبلت هایی که از این استاندارد پشتیبانی می کنند را به تلویزیون متصل کرد.

طراحی ظاهری: این تلویزیون از ظاهر زیباتری نسبت به مدل 2240 برخوردار است. حاشیه های کناری صفحه نمایش در این تلویزیون چندان زیاد نیستند. حاشیه تقریباً کم و پایه های زیبای این تلویزیون باعث شده است که از نظر ظاهری نتوانیم اشکالی از این تلویزیون بگیریم.

امکانات جانبی: این تلویزیون دارای گیرنده دیجیتال داخلی با قابلیت ضبط برنامه های تلویزیونی می باشد. همچنین این تلویزیون می تواند ویدیوها، موزیک ها و عکس ها با فرمت های گوناگون را از روی حافظه جانبی اجرا کند.

نکات مثبت:

 • کیفیت صدای خوب
 • روشنایی زیاد
 • پنل LED
 • کنتراست بالا
 • گیرنده دیجیتال داخلی

 

نکات منفی:

 • رزولوشن HD

 


 

Samsung 32J5840

قیمت: حدود 1,000,000 تومان با گارانتی سام سرویس

کیفیت تصویر و پنل: این تلویزیون دارای پنل LED در اندازه 32 اینچ و با رزولوشن 1366 در 768 (HD) است. در کنار رزولوشن بالا، انطباق تصویر 100 هرتز و کنتراست بالا باعث شده است که این تلویزیون کیفیت تصویر خوبی داشته باشد. زاویه دید این تلویزیون نیز 178 درجه است. این تلویزیون از موتور پردازش تصویر HyperReal Engine بهره می برد. در کل کیفیت تصویر این تلویزیون بسیار خوب است و حتی از آنچه که انتظار می رود نیز بهتر است.

کیفیت صدا: کیفیت صدای این تلویزیون نیز بسیار عالی است. این دستگاه دارای دو بلندگوی 10 وات است و صدای شفاف و رسا تولید می کند. بلندی صدای این تلویزیون نیز خوب و راضی کننده است. همچنین این تلویزیون از سیستم پخش صدای دالبی نیز بهره می برد. در کل کیفیت صدای این تلویزیون بسیار خوب است و نمی توان ایرادی از آن گرفت.

اتصالات و پورت ها: این تلویزیون از لحاظ تعداد پورت های ورودی چندان غنی نیست. این دستگاه تنها 2 ورودی HDMI و 1 ورودی USB دارد که کافی به نظر نمی رسد. با این حال تعداد ورودی تلویزیون های همرده هم در همین حد است و نمی توان ایرادی گرفت. 1 ورودی کامپوننت و 1 ورودی کامپوزیت نیز در این تلویزیون وجود دارد. خروجی Audio و Digital Audio نیز در این تلویزیون به چشم می خورد اما خبری از خروجی هدفون نیست. یکی از اصلی ترین نقاط ضعف این تلویزیون پشتیبانی نکردن از اتصالات بیسیم است.

طراحی ظاهری: قاب باریک، حاشیه کم و پایه زیبا باعث شده است که این تلویزیون زیبایی خاصی داشته باشد. به طور کلی این تلویزیون بسیار شیک و جذاب طراحی شده است. حاشیه های اطراف صفحه نمایش کم هستند و همین امر زیبایی این تلویزیون را دوچندان کرده است.

امکانات جانبی: این تلویزیون از گیرنده دیجیتال داخلی بهره می برد و قابلیت پخش ویدیوها از روی هاردهای اکسترنال را نیز دارا می باشد. این تلویزیون دارای یک پردازنده تک هسته ای می باشد که باعث می شود دستگاه عملکرد سریعی داشته باشد و فرمان ها با سرعت بیشتری انجام شوند.

نکات مثبت:

 • گیرنده دیجیتال DVBT
 • ضخـامت باریک
 • پردازشـگر تک هسته ای
 • مجهز به صدای دالبی
 • 2 عدد بلندگو 10 واتی

 

نکات منفی:

 • تعداد ورودی های HDMI و USB می توانست بیشتر باشد
 • پشتیبانی نکردن از اتصالات بیسیم

 


 

LG 32LF51000GI

قیمت: حدود 1,120,000 تومان با گارانتی گلدیران

کیفیت تصویر و پنل: پنل LED این تلویزیون 32 اینچی از نوع IPS و دارای رزولوشن 768 در 1366 پیکسل می باشد. این تلویزیون با کنتراست بالایی که دارد و همچنین به لطف موتور پردازش تصویر سه گانه Triple XD Engine از کیفیت تصویر بسیار خوبی برخوردار است. فرکانس انطباق تصویر این تلویزیون 60 هرتز است که تصاویر سریع را به طور قابل قبولی نمایش می دهد. زاویه دید این تلویزیون هم 178 درجه است و تصاویر از تمام زوایا به خوبی قابل مشاهده اند. درکل کیفیت تصویر این مدل خوب است و تصاویر شفاف و با وضوح بالا به نمایش در می آیند.

کیفیت صدا: این تلویزیون دارای سیستم صوتی دو کاناله با توان خروجی 10 وات است. کیفیت صدای این تلویزیون با توجه به محدوده قیمتی اش قابل قبول است اما نباید انتظار صدایی عالی از آن داشته باشید.

اتصالات و پورت ها: 1 ورودی HDMI و 1 ورودی USB در کنار 1 ورودی کامپوننت و 1 ورودی کامپوزیت ورودی های این تلویزیون را تشکیل می دهند. خروجی Audio هم همانند سایر تلویزیون ها در این مدل نیز دیده می شود. این تلویزیون فاقد خروجی هدفون است.

طراحی ظاهری: این تلویزیون ظاهری ساده اما شیک دارد. کل تلویزیون یکدست مشکی است و کیفیت ساخت قابل قبولی دارد. حاشیه های اطراف نمایشگر کمی زیاد است.

امکانات جانبی: وجود گیرنده دیجیتال داخلی نیز یکی از ویژگی های این تلویزیون است. علاوه براین ها این تلویزیون از هاردهای اکسترنال نیز پشتیبانی می کند و می توان به ضبط برنامه ها روی آن ها ویدیوهای موجود در هارد را نیز پخش کرد.

نکات مثبت:

 • دارای گیرنده دیجیتال داخلی
 • دارای موتور پردازشگر سه گانه ال جی

 

نکات منفی:

 • ظاهر ساده
 • تعداد کم پورت ها

 


 

LG 32LH51300GI

قیمت: حدود 1,200,000 تومان با گارانتی گلدیران

کیفیت تصویر و پنل: این تلویزیون دارای صفحه نمایش LED با رزولوشن 1366 در 768 پیکسل (HD) می باشد. این تلویزیون با کنتراست بالایی که دارد و همچنین به لطف موتور پردازش تصویر سه گانه Triple XD Engine از کیفیت تصویر بسیار خوبی برخوردار است. فرکانس انطباق تصویر این تلویزیون 60 هرتز است که تصاویر سریع را به طور قابل قبولی نمایش می دهد. زاویه دید این تلویزیون هم 178 درجه است و تصاویر از تمام زوایا به خوبی قابل مشاهده اند. درکل کیفیت تصویر این مدل خوب است و تصاویر شفاف و با وضوح بالا به نمایش در می آیند.

کیفیت صدا: سیستم صوتی دو کاناله این تلویزیون از دو بلندگوی 3 واتی برخوردار است و صدای خروجی آن متوسط است. بهره گیری از سیستم صوتی دالبی دیجیتال و استفاده از فناوری Clear Voice باعث شده است صدای خروجی از این تلویزیون خوب و شفاف باشد.

اتصالات و پورت ها: 2 ورودی HDMI و 1 ورودی USB در کنار 1 ورودی کامپوننت و 1 ورودی کامپوزیت ورودی های این تلویزیون را تشکیل می دهند. خروجی Audio هم همانند سایر تلویزیون ها در این مدل نیز دیده می شود. این تلویزیون دارای خروجی هدفون است.

طراحی ظاهری: ظاهر این تلویزیون بسیار ساده است و باید گفت چندان جذاب نیست. حاشیه های اطراف نمایشگر کمی زیاد هستند و پایه های پلاستیکی آن هم چندان زیبا نیستند.

امکانات جانبی: وجود گیرنده دیجیتال داخلی از نوع DVB-T2 یکی از ویژگی های خوب این تلویزیون است. علاوه براین ها این تلویزیون از هاردهای اکسترنال نیز پشتیبانی می کند و می توان به ضبط برنامه ها روی آن ها ویدیوهای موجود در هارد را نیز پخش کرد.

نکات مثبت:

 • دارای گیرنده دیجیتال داخلی از نوع DVB-T2
 • قابلیت پشتیبانی از هارد و فلش
 • دارای موتور پردازشگر سه گانه ال جی

 

نکات منفی:

 • عدم پشتیبانی از اتصالات بی سیم
 • تعداد کم پورت ها
 • کیفیت صدای پایین
 • طراحی ظاهری ضعیف

 


 

LG 43LF51000GI

قیمت: حدود 1,620,000 تومان با گارانتی گلدیران

کیفیت تصویر و پنل: پنل LED این تلویزیون 43 اینچی از نوع IPS و دارای رزولوشن 1920 در 1080 پیکسل می باشد. این تلویزیون با کنتراست بالایی که دارد و همچنین به لطف موتور پردازش تصویر سه گانه Triple XD Engine از کیفیت تصویر بسیار خوبی برخوردار است. فرکانس انطباق تصویر این تلویزیون 60 هرتز است که تصاویر سریع را به طور قابل قبولی نمایش می دهد. زاویه دید این تلویزیون هم 178 درجه است و تصاویر از تمام زوایا به خوبی قابل مشاهده اند. درکل کیفیت تصویر این مدل خوب است و تصاویر شفاف و با وضوح بالا به نمایش در می آیند.

کیفیت صدا: این تلویزیون دارای سیستم صوتی دو کاناله با توان خروجی 10 وات است. کیفیت صدای این تلویزیون با توجه به محدوده قیمتی اش قابل قبول است اما نباید انتظار صدایی عالی از آن داشته باشید.

اتصالات و پورت ها: 1 ورودی HDMI و 1 ورودی USB در کنار 1 ورودی کامپوننت و 1 ورودی کامپوزیت ورودی های این تلویزیون را تشکیل می دهند. خروجی Audio هم همانند سایر تلویزیون ها در این مدل نیز دیده می شود. این تلویزیون فاقد خروجی هدفون است.

طراحی ظاهری: این تلویزیون ظاهری ساده اما شیک دارد. کل تلویزیون یکدست مشکی است و کیفیت ساخت قابل قبولی دارد. حاشیه های اطراف نمایشگر کمی زیاد است.

امکانات جانبی: وجود گیرنده دیجیتال داخلی نیز یکی از ویژگی های این تلویزیون است. علاوه براین ها این تلویزیون از هاردهای اکسترنال نیز پشتیبانی می کند و می توان به ضبط برنامه ها روی آن ها ویدیوهای موجود در هارد را نیز پخش کرد.

نکات مثبت:

 • دارای گیرنده دیجیتال داخلی
 • دارای موتور پردازشگر سه گانه ال جی

 

نکات منفی:

 • ظاهر ساده
 • تعداد کم پورت ها

 


 

Samsung 40K6950

قیمت: حدود 1,750,000 تومان با گارانتی سام سرویس

کیفیت تصویر و پنل: این تلویزیون 40 اینچی از صفحه نمایشی با رزولوشن 1920 در 1080 پیکسل (FullHD) بهره می برد. فرکانس انطباق تصویر این تلویزیون 200 هرتز است و با کنتراست بالایی که دارد تصاویر را با کیفیت بسیار خوبی به نمایش درمی آورد. زاویه دید 178 درجه ای این مدل این امکان را می دهد که از هر نقطه ای بتوانید تلویزیون تماشا کنید. به لطف موتور پردازش تصویر HyperReal Engine تصاویر با وضوح و کیفیتی عالی در این تلویزیون به نمایش در می آیند.

کیفیت صدا: سیستم صوتی 2 کاناله این تلویزیون با 2 بلندگوی 10 واتی صدایی عالی و باکیفیت ارائه می دهد. بلندی صدای این تلویزیون نیز فراتر از سایر تلویزیون های هم رده است. وجود سیستم صوتی دالبی در این تلویزیون باعث شده است که کیفیت صدای خروجی از آن واقعاً خوب باشد و همه کاربران را راضی کند.

اتصالات و پورت ها: 4 پورت HDMI و 3 پورت USB به همراه 1 عدد پورت کامپوزیت و 1 پورت کامپوننت ورودی های این تلویزیون را تشکیل می دهند که برای تلویزیون در این رده کافی به نظر می رسد. این تلویزیون فاقد خروجی هدفون است. همچنین این دستگاه دارای پورت LAN و وای-فای و اتصالات MHL و DLNA می باشد.

طراحی ظاهری: حاشیه های کم در اطراف صفحه نمایش و قاب باریک آن باعث زیبایی این تلویزیون شده اند. پایه های دستگاه نیز طراحی زیبا و شیکی دارند و جذابیت تلویزیون را افزایش داده اند.

امکانات جانبی: این تلویزیون دارای گیرنده دیجیتال داخلی است. تلویزیون 40K6950 همچنین دارای سیستم عامل تایزن و پردازنده 4 هسته ای نیز می باشد.

نکات مثبت:

 • پورت های فراوان
 • سیستم عامل تایزن
 • پردازنده چهار هسته ای
 • موتور پردازش تصویر HyperReal Engine

 


 

LG 42LF56000GI

قیمت: حدود 1,800,000 تومان با گارانتی گلدیران

کیفیت تصویر و پنل: پنل LED این تلویزیون 42 اینچی از نوع IPS بوده و دارای رزولوشن 1920 در 1080 پیکسل می باشد. این تلویزیون با کنتراست بالایی که دارد و همچنین به لطف موتور پردازش تصویر سه گانه Triple XD Engine از کیفیت تصویر بسیار خوبی برخوردار است. فرکانس انطباق تصویر این تلویزیون 100 هرتز است که تصاویر سریع را به طور قابل قبولی نمایش می دهد. زاویه دید این تلویزیون هم 178 درجه است و تصاویر از تمام زوایا به خوبی قابل مشاهده اند. درکل کیفیت تصویر این مدل خوب است و تصاویر شفاف و با وضوح بالا به نمایش در می آیند.

کیفیت صدا: این تلویزیون از دو بلندگوی 10 واتی برخوردار است و صدای خروجی آن بسیار خوب است. بهره گیری از سیستم صوتی دالبی دیجیتال و استفاده از فناوری Clear Voice II باعث شده است صدای خروجی از این تلویزیون بسیار عالی و شفاف باشد.

اتصالات و پورت ها: 2 ورودی HDMI و 1 ورودی USB در کنار 1 ورودی کامپوننت و 1 ورودی کامپوزیت ورودی های این تلویزیون را تشکیل می دهند. خروجی Audio هم همانند سایر تلویزیون ها در این مدل نیز دیده می شود.

طراحی ظاهری: الجی در طراحی این مدل چیزی کم نگذاشته است و این تلویزیون را به زیباترین شکل ممکن طراحی کرده است. زبان طراحی تلویزیون های رده بالای الجی در این نیز به چشم می خورد. حاشیه های اطراف صفحه نمایش بسیار کم هستند و زیبایی خاصی را به تلویزیون بخشیده اند. علاوه براین، پایه های زیبای این تلویزیون جذابیت خاصی دارند. درکل این تلویزیون بسیار زیبا و شیک طراحی شده است و در این زمینه نمی شود ایرادی از آن گرفت.

امکانات جانبی: از قابلیت های مهم این تلویزیون شتیبانی از MHL است که به وسیله آن می توانید موبایل ها و تبلت هایی که از این فناوری پشتیبانی می کنند را به تلویزیون متصل کنید. وجود گیرنده دیجیتال داخلی نیز یکی از ویژگی های این تلویزیون است. علاوه براین ها این تلویزیون از هاردهای اکسترنال نیز پشتیبانی می کند و می توان به ضبط برنامه ها روی آن ها ویدیوهای موجود در هارد را نیز پخش کرد.

نکات مثبت:

 • دارای گیرنده دیجیتال داخلی
 • پنل IPS
 • رزولوشن FullHD
 • قابلیت پشتیبانی از هارد و فلش
 • دارای موتور پردازشگر سه گانه ال جی

 

نکات منفی:

 • عدم پشتیبانی از اتصالات بی سیم

 


 

Samsung 43M6960

قیمت: حدود 1,900,000 تومان با گارانتی سام سرویس

کیفیت تصویر و پنل: صفحه نمایش این تلویزیون 43 اینچ و دارای رزولوشن 1920 در 1080 پیکسل می باشد. موتور پردازش تصویر HyperReal Engine نیز در این تلویزیون دیده می شود. فرکانس انطاق تصویر 200 هرتز و کنتراست بالا از دیگر ویژگی های این تلویزیون می باشند. زاویه دید این تلویزیون 178 درجه است و از تمام جهات تصاویر پخش شده در تلویزیون قابل مشاهده هستند.

کیفیت صدا: 2 بلندگوی 10 واتی و سیستم صوتی دالبی باعث شده اند که این تلویزیون صدای فوق العاده ای داشته باشد. این تلویزیون صدایی شفاف و واضح تولید می کند. بلندی صدای تلویزیون در حد قابل قبولی است.

اتصالات و پورت ها: 3 پورت HDMI و 2 پورت USB در کنار پورت های کامپوننت و کامپوزیت ورودی های این تلویزیون را تشکیل می دهند. خروجی Audio و خروجی هدفون نیز در این تلویزیون به چشم می خورد. سامسونگ این تلویزیون را به درگاه های متعددی تجهیز کرده است و از این نظر در سطح بسیار بالایی قرار دارد. در کنار این ها پورت LAN و Wi-Fi داخلی نیز در این مدل دیده می شود. بنابراین به راحتی با این تلویزیون می توانید به گشت و گذار در اینترنت بپردازید. همچنین این تلویزیون از درگاه ارتباطی MHL , DLNA نیز پشتیبانی می کند.

طراحی ظاهری: در نگاه اول پایه زیبای این تلویزیون کاملاً خودنمایی می کند. قاب باریک و حاشیه کم در اطراف صفحه نمایش از ویژگی های این تلویزیون هستند که بر زیبایی آن افزوده اند. به طور کلی این تلویزیون طاهری بسیار چشم نواز و شیک دارد و برای هرسلیقه ای مناسب است.

امکانات جانبی: مهمترین ویژگی این تلویزیون، هوشمند بودن آن است و به این ترتیب می توان به انبوهی از نرم افزارهایی که سامسونگ تدارک دیده است دسترسی داشت. این تلویزیون مجهز به سیستم عامل تایزن است. وجود پردازنده 4 هسته ای در این تلویزیون باعث شده است که هیچ کندی و هنگی در تلویزیون دیده نشود و فرامین با سرعت بالایی اجرا شوند.

نکات مثبت:

 • کیفیت صدای خوب
 • پورت های فراوان
 • وای-فای داخلی
 • ظاهر زیبا
 • سیستم عامل تایزن
 • پردازنده 4 هسته ای

 

نکات منفی:

 • نبود پخش سه بعدی

 


 

LG 43LF63000GI

قیمت: حدود 2,150,000 تومان با گارانتی گلدیران

کیفیت تصویر و پنل: پنل LED این تلویزیون 43 اینچی از نوع IPS بوده و دارای رزولوشن 1920 در 1080 پیکسل می باشد. این تلویزیون با کنتراست بالایی که دارد و همچنین به لطف موتور پردازش تصویر سه گانه Triple XD Engine از کیفیت تصویر بسیار خوبی برخوردار است. فرکانس انطباق تصویر این تلویزیون 100 هرتز است که تصاویر سریع را به طور قابل قبولی نمایش می دهد. زاویه دید این تلویزیون هم 178 درجه است و تصاویر از تمام زوایا به خوبی قابل مشاهده اند. درکل کیفیت تصویر این مدل خوب است و تصاویر شفاف و با وضوح بالا به نمایش در می آیند.

کیفیت صدا: این تلویزیون از دو بلندگوی 10 واتی برخوردار است و صدای خروجی آن بسیار خوب است. بهره گیری از سیستم صوتی دالبی دیجیتال و استفاده از فناوری Clear Voice II باعث شده است صدای خروجی از این تلویزیون بسیار عالی و شفاف باشد.

اتصالات و پورت ها: 3 ورودی HDMI و 3 ورودی USB در کنار 1 ورودی کامپوننت و 1 ورودی کامپوزیت ورودی های این تلویزیون را تشکیل می دهند. خروجی Audio هم همانند سایر تلویزیون ها در این مدل نیز دیده می شود. یکی از نکات منفی تلویزیون نداشتن جک هدفون است. این تلویزیون همچنین دارای پورت Lan و وای-فای داخلی نیز می باشد.

طراحی ظاهری: الجی در طراحی این مدل چیزی کم نگذاشته است و این تلویزیون را به زیباترین شکل ممکن طراحی کرده است. حاشیه های اطراف صفحه نمایش بسیار کم هستند و زیبایی خاصی را به تلویزیون بخشیده اند. علاوه براین، پایه های زیبای این تلویزیون جذابیت خاصی دارند. درکل این تلویزیون بسیار زیبا و شیک طراحی شده است و در این زمینه نمی شود ایرادی از آن گرفت.

امکانات جانبی: از قابلیت های مهم این تلویزیون شتیبانی از MHL است که به وسیله آن می توانید موبایل ها و تبلت هایی که از این فناوری پشتیبانی می کنند را به تلویزیون متصل کنید. وجود گیرنده دیجیتال داخلی نیز یکی از ویژگی های این تلویزیون است. علاوه براین ها این تلویزیون از هاردهای اکسترنال نیز پشتیبانی می کند و می توان به ضبط برنامه ها روی آن ها ویدیوهای موجود در هارد را نیز پخش کرد. الجی در 43LF63000 از نسخه دوم سیستم عامل Web OS بهره گرفته است. Web OS 2 نسبت به نسخه اول تفاوت زیادی نداشته است. به لطف پردازنده دو هسته ای تلویزیون عملکرد آن در اجرای فرامین خوب و سریع است.

نکات مثبت:

 • سیستم عامل Web OS 2
 • پنل IPS
 • رزولوشن FullHD
 • قابلیت پشتیبانی از هارد و فلش
 • دارای موتور پردازشگر سه گانه ال جی
 • پردازنده دو هسته ای

 

نکات منفی:

 • عدم پشتیبانی از اتصالات بی سیم

 


 

Samsung 40JC6960

قیمت: حدود 2,200,000 تومان با گارانتی سام سرویس

کیفیت تصویر و پنل: این تلویزیون 40 اینچی از صفحه نمایشی با رزولوشن 1920 در 1080 پیکسل (FullHD) بهره می برد. فرکانس انطباق تصویر این تلویزیون 200 هرتز است و با کنتراست بالایی که دارد تصاویر را با کیفیت بسیار خوبی به نمایش درمی آورد. زاویه دید 178 درجه ای این مدل این امکان را می دهد که از هر نقطه ای بتوانید تلویزیون تماشا کنید. به لطف موتور پردازش تصویر HyperReal Engine تصاویر با وضوح و کیفیتی عالی در این تلویزیون به نمایش در می آیند.

کیفیت صدا: 2 بلندگوی 10 واتی این تلویزیون صدایی عالی و باکیفیت ارائه می دهند. بلندی صدای این تلویزیون نیز فراتر از سایر تلویزیون های هم رده است. وجود سیستم صوتی دالبی در این تلویزیون باعث شده است که کیفیت صدای خروجی از آن واقعاً خوب باشد و همه کاربران را راضی کند.

اتصالات و پورت ها: 4 پورت HDMI و 3 پورت USB به همراه 1 عدد پورت کامپوزیت و 1 پورت کامپوننت ورودی های این تلویزیون را تشکیل می دهند که برای تلویزیون در این رده کافی به نظر می رسد. این تلویزیون دارای خروجی هدفون نیز می باشد. پورت LAN و وای-فای نیز در این تلویزیون دیده می شود.

طراحی ظاهری: صفحه نمایش خمیده، حاشیه های کم در اطراف صفحه نمایش و قاب باریک آن باعث زیبایی این تلویزیون شده اند. پایه تلویزیون نیز در کنار طراحی زیبا کیفیت خوبی هم دارد.

امکانات جانبی: این تلویزیون دارای گیرنده دیجیتال داخلی می باشد. با وجود پردازنده 4 هسته ای به کار رفته در این تلویزیون هوشمند به ندرت شاهد کندی و هنگ در تلویزیون خواهیم بود.

نکات مثبت:

 • پنل LED با رزولوشن FullHD
 • صفحه نمایش منحنی
 • کیفیت صدای خوب
 • پردازنده 4 هسته ای
 • موتور پردازش تصویر HyperReal Engine

 

نکات منفی:

 • فرکانس انطباق تصویر کم

 


 

LG 49LH54100GI

قیمت: حدود 2,250,000 تومان با گارانتی گلدیران

کیفیت تصویر و پنل: پنل LED این تلویزیون 49 اینچی از نوع IPS بوده و دارای رزولوشن 1920 در 1080 پیکسل می باشد. این تلویزیون با کنتراست بالایی که دارد و همچنین به لطف موتور پردازش تصویر سه گانه Triple XD Engine از کیفیت تصویر بسیار خوبی برخوردار است. فرکانس انطباق تصویر این تلویزیون 100 هرتز است که تصاویر سریع را به طور قابل قبولی نمایش می دهد. زاویه دید این تلویزیون هم 178 درجه است و تصاویر از تمام زوایا به خوبی قابل مشاهده اند. درکل کیفیت تصویر این مدل خوب است و تصاویر شفاف و با وضوح بالا به نمایش در می آیند.

کیفیت صدا: این تلویزیون از دو بلندگوی 10 واتی برخوردار است و صدای خروجی آن بسیار خوب است. بهره گیری از سیستم صوتی دالبی دیجیتال و استفاده از فناوری Virtual Surround و Clear Voice باعث شده است صدای خروجی از این تلویزیون بسیار عالی و شفاف باشد.

اتصالات و پورت ها: 2 ورودی HDMI و 1 ورودی USB در کنار 1 ورودی کامپوننت و 1 ورودی کامپوزیت ورودی های این تلویزیون را تشکیل می دهند. خروجی Audio هم همانند سایر تلویزیون ها در این مدل نیز دیده می شود.

طراحی ظاهری: این تلویزیون بدنه ای از جنس فلزی براق و طراحی مدرن دارد. حاشیه های اطراف نمایشگر کم هستند. پایه های تلویزیون هم همانند بدنه آن براق است. به طور کلی این تلویزیون ظاهری شیک و جذاب دارد.

امکانات جانبی: وجود گیرنده دیجیتال داخلی DVB-T2 نیز یکی از ویژگی های این تلویزیون است. علاوه براین ها این تلویزیون از هاردهای اکسترنال نیز پشتیبانی می کند و می توان به ضبط برنامه ها روی آن ها ویدیوهای موجود در هارد را نیز پخش کرد.

نکات مثبت:

 • دارای گیرنده دیجیتال داخلی
 • پنل IPS
 • رزولوشن FullHD
 • دارای موتور پردازشگر سه گانه ال جی

 

نکات منفی:

 • عدم پشتیبانی از اتصالات بی سیم
 • کمبود پورت ها

 


 

LG 43UF64000GI

قیمت: حدود 2,300,000 تومان با گارانتی گلدیران

کیفیت تصویر و پنل: این تلویزیون صفحه نمایشی 43 اینچی دارد که از پنل IPS با رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل (4K) بهره می برد. کیفیت تصویر این تلویزیون با توجه به کنتراست بالا و بهره گیری از موتور پردازش تصویر Triple XD Engine بسیار خوب است. الجی همچنین از موتور Tru-Ultra HD به منظور نمایش تصاویر 4K با بالاترین کیفیت استفاده کرد است.  همچنین زاویه دید 178 درجه ای این تلویزیون به گونه ای است که از کناره های آن نیز تصاویر قابل رویت می باشد. این تلویزیون قابلیت پخش تصاویر سه بعدی را ندارد.

کیفیت صدا: الجی در این تلویزیون از 2 بلندگوی 10 واتی استفاده کرده است. استفاده از فناوری Clear Voice II باعث افزایش کیفیت صدای تلویزیون شده است.

اتصالات و پورت ها: ورودی های این تلویزیون شامل دو پورت HDMI، یک پورت USB، یک پورت کامپوننت و یک پورت کامپوزیت می باشد. خروجی صدای دیجیتال نیز در این تلویزیون دیده می شود. در کنار این ها پورت LAN و وای-فای داخلی نیز برای اتصال به اینترنت از طریق تلویزیون به کار رفته است. این تلویزیون فاقد خروجی هدفون است.

طراحی ظاهری: این تلویزیون ظاهر ساده ای دارد و کل بدنه آن یکدست مشکی است. کیفیت ساخت این تلویزیون خوب است و حاشیه های اطراف نمایشگر نیز کم است. کل بدنه تلویزیون پلاستیکی است و پایه های آن نیز معمولی است.

امکانات جانبی: این تلویزیون هوشمند مجهز به سیستم عامل Web OS 2 می باشد و به راحتی می توانید به اینترنت متصل شوید و همچنین به برنامه های کاربردی مختلف نیز دسترسی داشته باشید. رابط کاربری این تلویزیون ساده، کاربردی و زیبا می باشد و حرکت در منوها با سرعت خوبی انجام می شود. این تلویزیون همچنین به گیرنده دیجیتال داخلی مجهز می باشد.

نکات مثبت:

 • رزولوشن Ultra HD
 • پنل IPS
 • سیستم عامل Web OS 2

نکات منفی:

 • پورت های کم
 • ظاهر ساده

 


 

Samsung 48K6920

قیمت: حدود 2,350,000 تومان با گارانتی سام سرویس

کیفیت تصویر و پنل: صفحه نمایش این تلویزیون 48 اینچ و دارای رزولوشن 1920 در 1080 پیکسل می باشد. موتور پردازش تصویر HyperReal Engine نیز در این تلویزیون دیده می شود. فرکانس انطاق تصویر 100 هرتز و کنتراست بالا از دیگر ویژگی های این تلویزیون می باشند. زاویه دید این تلویزیون 178 درجه است و از تمام جهات تصاویر پخش شده در تلویزیون قابل مشاهده هستند.

کیفیت صدا: 2 بلندگوی 10 واتی و سیستم صوتی دالبی باعث شده اند که این تلویزیون صدای فوق العاده ای داشته باشد. این تلویزیون صدایی شفاف و واضح تولید می کند. بلندی صدای تلویزیون در حد قابل قبولی است.

اتصالات و پورت ها: 2 پورت HDMI و 1 پورت USB در کنار پورت های کامپوننت و کامپوزیت ورودی های این تلویزیون را تشکیل می دهند. خروجی Audio و خروجی هدفون نیز در این تلویزیون به چشم می خورد. سامسونگ این تلویزیون را به درگاه های متعددی تجهیز کرده است و از این نظر در سطح بسیار بالایی قرار دارد. در کنار این ها پورت LAN و Wi-Fi داخلی نیز در این مدل دیده می شود. بنابراین به راحتی با این تلویزیون می توانید به گشت و گذار در اینترنت بپردازید.

طراحی ظاهری: طراحی ظاهری تلویزیون بسیار ساده است. بدنه این تلویزیون تماماً از جنس پلاستیک است. حاشیه های اطراف نمایشگر کم هستند. به طور کلی این تلویزیون جذابیت ظاهری زیادی ندارد و بسیار ساده است.

امکانات جانبی: مهمترین ویژگی این تلویزیون، هوشمند بودن آن است و به این ترتیب می توان به انبوهی از نرم افزارهایی که سامسونگ تدارک دیده است دسترسی داشت. وجود پردازنده 1 هسته ای در این تلویزیون باعث شده است که هیچ کندی و هنگی در تلویزیون دیده نشود و فرامین با سرعت بالایی اجرا شوند.

نکات مثبت:

 • رزولوشن FullHD
 • پورت های فراوان
 • وای-فای داخلی
 • پورت LAN
 • ظاهر زیبا
 • گیرنده دیجیتال داخلی

 

نکات منفی:

 • نبود پخش سه بعدی
 • پورت های بسیار کم
 • فرکانس انطباق تصویر پایین

 


 

Samsung 49M6960

قیمت: حدود 2,400,000 تومان با گارانتی سام سرویس

کیفیت تصویر و پنل: این تلویزیون 49 اینچی از صفحه نمایشی با رزولوشن 1920 در 1080 پیکسل (FULLHD) بهره می برد. فرکانس انطباق تصویر این تلویزیون 200 هرتز است و با کنتراست بالایی که دارد تصاویر را با کیفیت بسیار خوبی به نمایش درمی آورد. زاویه دید 178 درجه ای این مدل این امکان را می دهد که از هر نقطه ای بتوانید تلویزیون تماشا کنید. به لطف موتور پردازش تصویر HyperReal Engine تصاویر با وضوح و کیفیتی عالی در این تلویزیون به نمایش در می آیند.

کیفیت صدا: 2 بلندگوی 10 واتی این تلویزیون صدایی عالی و باکیفیت ارائه می دهند. بلندی صدای این تلویزیون نیز فراتر از سایر تلویزیون های هم رده است. وجود سیستم صوتی دالبی در این تلویزیون باعث شده است که کیفیت صدای خروجی از آن واقعاً خوب باشد و همه کاربران را راضی کند.

اتصالات و پورت ها: 3 پورت HDMI و 2 پورت USB به همراه 1 عدد پورت کامپوزیت و 1 پورت کامپوننت ورودی های این تلویزیون را تشکیل می دهند که برای تلویزیون در این رده کافی به نظر می رسد. این تلویزیون دارای خروجی هدفون نیز می باشد. این تلویزیون دارای Wi-Fi داخلی و پورت LAN نیز می باشد و از هارد اکسترنال، MHL و DLNA نیز پشتیبانی می کند.

طراحی ظاهری: حاشیه های کم در اطراف صفحه نمایش و قاب باریک آن باعث زیبایی این تلویزیون شده اند و همچنین جنس بدنه این تلویزیون نیز بسیار باکیفیت است. پایه های زیبای تلویزیون نیز بر جذابیت آن افزوده اند.

امکانات جانبی: این تلویزیون دارای گیرنده دیجیتال داخلی است. همچنین وجود یک پردازنده 4 هسته ای سرعت عملکرد تلویزیون را افزایش داده است. سامسونگ در این تلویزیون از سیستم عامل تایزن استفاده کرده است و نرم افزارهای متعددی نیز در دسترس کاربران قرار دارد.

نکات مثبت:

 • سیستم عامل تایزن
 • کیفیت صدای خوب
 • پردازنده 4 هسته ای
 • پورت های فراوان
 • وای-فای داخلی

 


 

Sony KDL-48W650D

قیمت: حدود 2,600,000 تومان با گارانتی بازرگانی ایران

کیفیت تصویر و پنل: این تلویزیون LED دارای صفحه نمایش 40 اینچی با رزولوشن 1920 در 1080 پیکسل می باشد. باتوجه به کنتراست بالا و استفاده از موتور پردازش تصویر X-Reality Pro انتظار کیفیت تصویر فوق العاده از این تلویزیون می رود اما با ابن حال مواردی در این تلویزیون وجود دارد که تا حدودی آزار دهنده هستند. اولین مورد این است که این تلویزیون انطباق تصویر 60 هرتزی دارد و در صحنه های سریع عملکرد خوبی از خود نشان نمی دهد و تصاویر کمی تار می شوند. دومین مورد زاویه دید کم این دستگاه است. به طوری که اگر کمی زاویه شما با تلویزیون زیاد شود تصاویر تیره می شوند و از کیفیت تصویر کاسته می شود.

کیفیت صدا: 2 بلندگوی 5 واتی در این تلویزیون استفاده شده است که برای تلویزیونی در این رده کم هستند و همانطور که انتظار می رود این تلویزیون صدایی بلند و باکیفیت ندارد.

اتصالات و پورت ها: این تلویزیون دارای 2 ورودی HDMI و 2 ورودی USB است و در کنار اینها از 1 ورودی کامپوننت و 1 ورودی کامپوزیت نیز بهره می برد. خروجچی های صدا و هدفون هم در این تلویزیون دیده می شود. این دستگاه از قابلیت MHL نیز پشتیبانی می کند. علاوه بر این 40W650D به پورت LAN و وای-فای داخلی مجهز شده است.

طراحی ظاهری: در وهله ی اول همانند سایر محصولات سونی جنس خوب بدنه بسیار خودنمایی می کند. باوجود اینکه قاب تلویزیون چندان باریک نیست و حاشیه اطراف صفحه نمایش هم زیاد است اما پایه زیبا و فلزی آن زیبایی خاصی به این تلویزیون بخشیده است.

امکانات جانبی: این تلویزیون به گیرنده دیجیتال داخلی مجهز است و قابلیت اتصال به اینترنت و دریافت و نصب اپلیکیشن از فروشگاه مجازی تلویزیون را دارا می باشد.

نکات مثبت:

 • وای-فای داخلی
 • پورت های فراوان و گوناگون

 

نکات منفی:

 • زاویه دید محدود
 • کیفیت صدای پایین

 


 

Samsung 40JUC7920

قیمت: حدود 2,700,000 تومان با گارانتی سام سرویس

کیفیت تصویر و پنل: این تلویزیون خمیده که از سری J سامسونگ می باشد در سال 2015 تولید شده است و دارای کیفیت تصویر عالی UltraHD با رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل می باشد. در کنار این ویژگی ها ما انطباق تصویر 200 هرتز را شاهد هستیم که این مورد برای تصاویر سریع  مناسب می باشد و این مشخصه بیشتر برای تصاویر ورزشی و فیلم های اکشن که از تصاویر سریع در انها استفاده شده است کاربرد دارد. سامسونگ در این مدل کمی بیش از حد رنگ ها را غلیظ کرده است اما خوب با یک کالیبراسیون می توانید به کیفیت مورد علاقه خود برسید. این تلویزیون زاویه دید و کنتراست بالایی دارد و از موتور پردازش تصویر HyperReal Engine بهره می برد.

کیفیت صدا: سیستم صوتی این تلویزیون شامل 2 بلندگوی 10 واتی به همراه تکنولوژی های دالبی و DTS است که در مجموع کیفیت صدای خوب و قابل قبولی را ارائه می دهد. بلندی صدای تلویزیون خوب است و صدای خروجی بسیار شفاف است.

اتصالات و پورت ها: 4 پورت HDMI در کنار 3 پورت USB و همچنین پورت های کامپوننت و کامپوزیت درگاه های ورودی این تلویزیون را تشکیل می دهند. علاوه بر این خروجی هدفون و پورت LAN و همچنین وای-فای داخلی نیز در این تلویزیون دیده می شود. این تلویزیون همچنین از DLNA نیز پشتیبانی می کند. این تلویزیون دارای خروجی هدفون و MHL نیز می باشد.

طراحی ظاهری: به طور کلی این تلویزیون ظاهری زیبا و چشم نواز دارد. قاب باریک و حاشیه های کم این تلویزیون در کنار پایه زیبا عوامل اصلی زیبایی این دستگاه هستند.

امکانات جانبی: پردازنده 4 هسته ای به کار رفته در این مدل باعث شده است که جا به جایی در منوها بسیار سریع انجام گیرد. همچنین در این تلویزیون هوشمند می توانید به انبوهی از نرم افزارها و برنامه های کاربردی دسترسی داشته باشید. این تلویزیون هوشمند به سیستم عامل تایزن مجهز شده است. به همراه این تلویزیون یک ریموت کنترل هوشمند نیز وجود دارد که کار با تلویزیون را راحت تر می کند.

نکات مثبت:

 • پورت های فراوان و متنوع
 • وای-فای داخلی
 • تلویزیون هوشمند و مجهز به سیستم عامل تایزن

 

نکات منفی:

 •  فرکانس انطباق تصویر 200 هرتز

 


 

Samsung 48KU6980

قیمت: حدود 2,750,000 تومان با گارانتی سام سرویس

کیفیت تصویر و پنل: این تلویزیون 48 اینچی از صفحه نمایشی با رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل (ULTRA HD) بهره می برد. فرکانس انطباق تصویر این تلویزیون 100 هرتز است و با کنتراست بالایی که دارد تصاویر را با کیفیت بسیار خوبی به نمایش درمی آورد. زاویه دید 178 درجه ای این مدل این امکان را می دهد که از هر نقطه ای بتوانید تلویزیون تماشا کنید. به لطف موتور پردازش تصویر HyperReal Engine تصاویر با وضوح و کیفیتی عالی در این تلویزیون به نمایش در می آیند. از جمله نقاط ضعف این تلویزیون انطباق تصویر کم آن است و اگر زیاد به تماشای مسابقات ورزشی و فیلم های اکشن می نشینید نیاز به خرید تلویزیونی با حداقل فرکانس انطباق تصویر 240 هرتز دارید.

کیفیت صدا: 2 بلندگوی 10 واتی این تلویزیون به همراه ساب ووفر داخلی صدایی عالی و باکیفیت ارائه می دهند. بلندی صدای این تلویزیون نیز فراتر از سایر تلویزیون های هم رده است. وجود سیستم صوتی دالبی در این تلویزیون باعث شده است که کیفیت صدای خروجی از آن واقعاً خوب باشد و همه کاربران را راضی کند.

اتصالات و پورت ها: 3 پورت HDMI و 2 پورت USB به همراه 1 عدد پورت کامپوزیت و 1 پورت کامپوننت ورودی های این تلویزیون را تشکیل می دهند که برای تلویزیون در این رده کافی به نظر می رسد. این تلویزیون دارای خروجی هدفون نیز می باشد. این تلویزیون دارای Wi-Fi داخلی و پورت LAN نیز می باشد و از هارد اکسترنال، MHL و DLNA نیز پشتیبانی می کند.

طراحی ظاهری: حاشیه های کم در اطراف صفحه نمایش و قاب باریک آن باعث زیبایی این تلویزیون شده اند و همچنین جنس بدنه این تلویزیون نیز بسیار باکیفیت است.

امکانات جانبی: این تلویزیون دارای گیرنده دیجیتال داخلی DVB-T2 و همچنین دارای قابلیت گرفتن اسکرین شات از تصاویر درحال پخش می باشد. همچنین وجود یک پردازنده 4 هسته ای سرعت عملکرد تلویزیون را افزایش داده است. سامسونگ در این تلویزیون از سیستم عامل تایزن استفاده کرده است و نرم افزارهای متعددی نیز در دسترس کاربران قرار دارد.

نکات مثبت:

 • پنل LED با رزولوشن ULTRA HD
 • کیفیت صدای خوب
 • پردازنده 4 هسته ای
 • وای-فای داخلی

 

نکات منفی:

 • فرکانس انطباق تصویر کم

 


 

LG 49UF64000GI

قیمت: حدود 2,800,000 تومان با گارانتی گلدیران

کیفیت تصویر و پنل: این تلویزیون صفحه نمایشی 49 اینچی دارد که از پنل IPS با رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل (4K) بهره می برد. کیفیت تصویر این تلویزیون با توجه به کنتراست بالا و بهره گیری از موتور پردازش تصویر Triple XD Engine بسیار خوب است. الجی همچنین از موتور Tru-Ultra HD به منظور نمایش تصاویر 4K با بالاترین کیفیت استفاده کرد است.  همچنین زاویه دید 178 درجه ای این تلویزیون به گونه ای است که از کناره های آن نیز تصاویر قابل رویت می باشد. این تلویزیون قابلیت پخش تصاویر سه بعدی را ندارد.

کیفیت صدا: الجی در این تلویزیون از 2 بلندگوی 10 واتی استفاده کرده است. استفاده از فناوری Clear Voice II باعث افزایش کیفیت صدای تلویزیون شده است.

اتصالات و پورت ها: ورودی های این تلویزیون شامل دو پورت HDMI، یک پورت USB، یک پورت کامپوننت و یک پورت کامپوزیت می باشد. خروجی صدای دیجیتال نیز در این تلویزیون دیده می شود. در کنار این ها پورت LAN و وای-فای داخلی نیز برای اتصال به اینترنت از طریق تلویزیون به کار رفته است. این تلویزیون فاقد خروجی هدفون است.

طراحی ظاهری: این تلویزیون ظاهر ساده ای دارد و کل بدنه آن یکدست مشکی است. کیفیت ساخت این تلویزیون خوب است و حاشیه های اطراف نمایشگر نیز کم است. کل بدنه تلویزیون پلاستیکی است و پایه های آن نیز معمولی است.

امکانات جانبی: این تلویزیون هوشمند مجهز به سیستم عامل Web OS 2 می باشد و به راحتی می توانید به اینترنت متصل شوید و همچنین به برنامه های کاربردی مختلف نیز دسترسی داشته باشید. رابط کاربری این تلویزیون ساده، کاربردی و زیبا می باشد و حرکت در منوها با سرعت خوبی انجام می شود. پردازنده 4 هسته ای این تلویزیون باعث شده است سرعت عملکرد آن بسیار بالا باشد. این تلویزیون همچنین به گیرنده دیجیتال داخلی مجهز می باشد.

نکات مثبت:

 • رزولوشن Ultra HD
 • پنل IPS
 • سیستم عامل Web OS 2

نکات منفی:

 • پورت های کم
 • ظاهر ساده

 


 

Samsung 48JC6960

قیمت: حدود 3,000,000 تومان با گارانتی سام سرویس

کیفیت تصویر و پنل: این تلویزیون 40 اینچی از صفحه نمایشی با رزولوشن 1920 در 1080 پیکسل (FullHD) بهره می برد. فرکانس انطباق تصویر این تلویزیون 200 هرتز است و با کنتراست بالایی که دارد تصاویر را با کیفیت بسیار خوبی به نمایش درمی آورد. زاویه دید 178 درجه ای این مدل این امکان را می دهد که از هر نقطه ای بتوانید تلویزیون تماشا کنید. به لطف موتور پردازش تصویر HyperReal Engine تصاویر با وضوح و کیفیتی عالی در این تلویزیون به نمایش در می آیند. این تلویزیون فاقد قابلیت پخش تصاویر سه بعدی است.

کیفیت صدا: 2 بلندگوی 10 واتی این تلویزیون صدایی عالی و باکیفیت ارائه می دهند. بلندی صدای این تلویزیون نیز فراتر از سایر تلویزیون های هم رده است. وجود سیستم صوتی دالبی در این تلویزیون باعث شده است که کیفیت صدای خروجی از آن واقعاً خوب باشد و همه کاربران را راضی کند.

اتصالات و پورت ها: 4 پورت HDMI و 3 پورت USB به همراه 1 عدد پورت کامپوزیت و 1 پورت کامپوننت ورودی های این تلویزیون را تشکیل می دهند که برای تلویزیون در این رده کافی به نظر می رسد. این تلویزیون دارای خروجی هدفون نیز می باشد. پورت LAN و وای-فای نیز در این تلویزیون دیده می شود.

طراحی ظاهری: صفحه نمایش خمیده، حاشیه های کم در اطراف صفحه نمایش و قاب باریک آن باعث زیبایی این تلویزیون شده اند. پایه تلویزیون نیز در کنار طراحی زیبا کیفیت خوبی هم دارد.

امکانات جانبی: این تلویزیون دارای گیرنده دیجیتال داخلی می باشد. با وجود پردازنده 4 هسته ای به کار رفته در این تلویزیون هوشمند به ندرت شاهد کندی و هنگ در تلویزیون خواهیم بود. این تلویزیون دارای سیستم عامل تایزن است و می توان نرم افزارهای این سیستم عامل را روی آن نصب کرد.

نکات مثبت:

 • پنل LED با رزولوشن FullHD
 • صفحه نمایش منحنی
 • سیستم عامل تایزن
 • پردازنده 4 هسته ای
 • موتور پردازش تصویر HyperReal Engine

 

نکات منفی:

 • فرکانس انطباق تصویر کم
 • عدم پخش تصاویر سه بعدی

 


 

LG 49UH65200GI

قیمت: حدود 3,200,000 تومان با گارانتی گلدیران

کیفیت تصویر و پنل: این تلویزیون صفحه نمایشی 49 اینچی دارد که از پنل IPS با رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل (4K) بهره می برد. کیفیت تصویر این تلویزیون با توجه به کنتراست بالا و بهره گیری از موتور پردازش تصویر UHD Mastering Engine بسیار خوب است. همچنین زاویه دید 178 درجه ای این تلویزیون به گونه ای است که از کناره های آن نیز تصاویر قابل رویت می باشد. این تلویزیون قابلیت پخش تصاویر سه بعدی را ندارد. فرکانس انطباق تصویر این تلویزیون نیز 1300 هرتز می باشد. از ویژگی های مهم این تلویزیون پشتیبانی از فناوری HDR است. این تلویزیون فاقد قابلیت پخش تصاویر سه بعدی است.

کیفیت صدا: الجی در این تلویزیون از 2 بلندگوی 10 واتی استفاده کرده است. استفاده از فناوری Dolby و Clear Voice III باعث افزایش کیفیت صدای تلویزیون شده است.

اتصالات و پورت ها: ورودی های این تلویزیون شامل سه پورت HDMI، دو پورت USB، یک پورت کامپوننت و یک پورت کامپوزیت می باشد. خروجی صدای دیجیتال نیز در این تلویزیون دیده می شود. در کنار این ها پورت LAN و وای-فای داخلی نیز برای اتصال به اینترنت از طریق تلویزیون به کار رفته است. این تلویزیون دارای خروجی هدفون است. این تلویزیون همچنین از درگاه های ارتباطی WiDi، MHL، DLNA و Miracast بهره می برد.

طراحی ظاهری: تلویزیون حاشیه کمی در اطراف نمایشگر دارد و پایه های کمانی و فلزی آن طراحی زیبایی دارند. بدنه تلویزیون پلاستیکی است و مقاومت بالایی هم دارد.

امکانات جانبی: این تلویزیون هوشمند مجهز به سیستم عامل Web OS 3.0 می باشد و به راحتی می توانید به اینترنت متصل شوید و همچنین به برنامه های کاربردی مختلف نیز دسترسی داشته باشید. رابط کاربری این تلویزیون ساده، کاربردی و زیبا می باشد و حرکت در منوها با سرعت خوبی انجام می شود. پردازنده 4 هسته ای این تلویزیون باعث شده است سرعت عملکرد آن بسیار بالا باشد. این تلویزیون همچنین به گیرنده دیجیتال داخلی مجهز می باشد.

نکات مثبت:

 • رزولوشن Ultra HD
 • فناوری HDRPro
 • سیستم عامل Web OS 3.0
 • پردازنده 4 هسته ای

نکات منفی:

 • عدم پخش تصاویر سه بعدی

 


 

Philips 55PFT6100

قیمت: حدود 3,300,000 تومان با گارانتی شکوفا الکتریک

کیفیت تصویر و پنل: این تلویزیون 55 اینچی دارای صفحه نمایش LED با رزولوشن فول اچ دی (1920 در 1080 پیکسل) می باشد. کیفیت تصاویر به نمایش درآمده و زاویه دید این تلویزیون بسیار بالا است. دقت رنگ ها یکی از مشخصه های اصلی این تلویزیون به شمار می رود. فرکانس انطباق تصویر این تلویزیون 200 هرتز می باشد که برای مشاهده تصاویر و فیلم های سینمایی مناسب است. یکی از ضعف های این تلویزیون عدم پخش تصاویر سه بعدی است. فیلیپس در این تلویزیون از موتور پردازش تصویر Pixel Plus HD استفاده کرده است.

کیفیت صدا: فیلیپس برای این تلویزیون از دو عدد بلندگوی 8 واتی استفاده کرده است و به این ترتیب حجم صدای خروجی از تلویزیون خوب است. همچنین این تلویزیون از فناوری دالبی نیز پشتیبانی می کند.

اتصالات و پورت ها: درگاه های این تلویزیون شامل سه HDMI، دو USB، یک کامپوننت و یک کامپوزیت و ورودی VGA به همراه خروجی صدای دیجیتال و هدفون است. همچنین این تلویزیون دارای وای-فای و LAN نیز می باشد و از Miracast نیز پشتیبانی می کند.

طراحی ظاهری: اصلی ترین و مهمترین ویژگی این تلویزیون ظاهر آن است. حاشیه های کم اطراف نمایشگر و پایه های زیبای این تلویزیون از جمله مواردی هستند که جذابیت آن را دو چندان کرده اند.

امکانات جانبی: این تلویزیون هوشمند دارای پردازنده 4 هسته ای می باشد و در هنگام کار با آن کندی مشاهده نمی شود. همچنین این تلویزیون مجهز به تیونر DVB-T نیز می باشد.

نکات مثبت:

 • کیفیت تصویر بالا
 • طراحی زیبا
 • درگاه های فراوان

نکات منفی:

 • عدم پخش تصاویر سه بعدی
 • رزولوشن FULLHD

 


 

Samsung 50KU6990

قیمت: حدود 3,400,000 تومان با گارانتی سام سرویس

کیفیت تصویر و پنل: این تلویزیون 50 اینچی از صفحه نمایشی با رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل (ULTRA HD) بهره می برد. فرکانس انطباق تصویر این تلویزیون 200 هرتز است و با کنتراست بالایی که دارد تصاویر را با کیفیت بسیار خوبی به نمایش درمی آورد. زاویه دید 178 درجه ای این مدل این امکان را می دهد که از هر نقطه ای بتوانید تلویزیون تماشا کنید. به لطف موتور پردازش تصویر HyperReal Engine تصاویر با وضوح و کیفیتی عالی در این تلویزیون به نمایش در می آیند. این تلویزیون فاقد قابلیت پخش تصاویر سه بعدی است.

کیفیت صدا: 2 بلندگوی 10 واتی این تلویزیون صدایی عالی و باکیفیت ارائه می دهند. وجود سیستم صوتی دالبی در این تلویزیون باعث شده است که کیفیت صدای خروجی از آن واقعاً خوب باشد و همه کاربران را راضی کند. همچنین این تلویزیون دارای قابلیت پخش صدا به صورت HD است.

اتصالات و پورت ها: 4 پورت HDMI و 3 پورت USB به همراه 1 عدد پورت کامپوزیت و 1 پورت کامپوننت ورودی های این تلویزیون را تشکیل می دهند که برای تلویزیون در این رده کافی به نظر می رسد. این تلویزیون فاقد خروجی هدفون است. این تلویزیون دارای Wi-Fi داخلی و پورت LAN نیز می باشد و از هارد اکسترنال، MHL و DLNA نیز پشتیبانی می کند.

طراحی ظاهری: حاشیه های کم در اطراف صفحه نمایش و قاب باریک آن باعث زیبایی این تلویزیون شده اند و همچنین جنس بدنه این تلویزیون نیز بسیار باکیفیت است. نمای جلوی تلویزیون یکدست مشکی است و بیشتر قسمت جلوی دستگاه را نمایشگر به خود اختصاص داده است.

امکانات جانبی: این تلویزیون دارای گیرنده دیجیتال داخلی و همچنین دارای قابلیت گرفتن اسکرین شات از تصاویر درحال پخش می باشد. همچنین وجود یک پردازنده 4 هسته ای سرعت عملکرد تلویزیون را افزایش داده است. سامسونگ در این تلویزیون از سیستم عامل تایزن استفاده کرده است و نرم افزارهای متعددی نیز در دسترس کاربران قرار دارد.

نکات مثبت:

 • پنل LED با رزولوشن ULTRA HD
 • کیفیت صدای خوب
 • پردازنده 4 هسته ای
 • پورت های فراوان
 • وای-فای داخلی

 

نکات منفی:

 • فرکانس انطباق تصویر کم

 


 

Samsung 48JUC7920

قیمت: حدود 3,550,000 تومان با گارانتی سام سرویس

کیفیت تصویر و پنل: این تلویزیون خمیده که از سری J سامسونگ می باشد در سال 2015 تولید شده است و دارای کیفیت تصویر عالی UltraHD با رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل می باشد. در کنار این ویژگی ها ما انطباق تصویر 200 هرتز را شاهد هستیم که این مورد برای تصاویر سریع  مناسب می باشد و این مشخصه بیشتر برای تصاویر ورزشی و فیلم های اکشن که از تصاویر سریع در انها استفاده شده است کاربرد دارد. سامسونگ در این مدل کمی بیش از حد رنگ ها را غلیظ کرده است اما خوب با یک کالیبراسیون می توانید به کیفیت مورد علاقه خود برسید. این تلویزیون زاویه دید و کنتراست بالایی دارد و از موتور پردازش تصویر HyperReal Engine بهره می برد.

کیفیت صدا: سیستم صوتی این تلویزیون شامل 2 بلندگو و 2 ساب ووفر 10 واتی به همراه تکنولوژی های دالبی و DTS است که در مجموع کیفیت صدای خوب و قابل قبولی را ارائه می دهد. بلندی صدای تلویزیون خوب است و صدای خروجی بسیار شفاف است.

اتصالات و پورت ها: 4 پورت HDMI در کنار 3 پورت USB و همچنین پورت های کامپوننت و کامپوزیت درگاه های ورودی این تلویزیون را تشکیل می دهند. علاوه بر این خروجی هدفون و پورت LAN و همچنین وای-فای داخلی نیز در این تلویزیون دیده می شود. این تلویزیون همچنین از DLNA نیز پشتیبانی می کند. این تلویزیون دارای خروجی هدفون و MHL نیز می باشد.

طراحی ظاهری: به طور کلی این تلویزیون ظاهری زیبا و چشم نواز دارد. قاب باریک و حاشیه های کم این تلویزیون در کنار پایه زیبا عوامل اصلی زیبایی این دستگاه هستند.

امکانات جانبی: پردازنده 4 هسته ای به کار رفته در این مدل باعث شده است که جا به جایی در منوها بسیار سریع انجام گیرد. همچنین در این تلویزیون هوشمند می توانید به انبوهی از نرم افزارها و برنامه های کاربردی دسترسی داشته باشید. این تلویزیون هوشمند به سیستم عامل تایزن مجهز شده است. به همراه این تلویزیون یک ریموت کنترل هوشمند نیز وجود دارد که کار با تلویزیون را راحت تر می کند.

نکات مثبت:

 • پورت های فراوان و متنوع
 • وای-فای داخلی
 • تلویزیون هوشمند و مجهز به سیستم عامل تایزن

 

نکات منفی:

 •  فرکانس انطباق تصویر 200 هرتز

 


 

Samsung 60K6850

قیمت: حدود 3,780,000 تومان با گارانتی سام سرویس

کیفیت تصویر و پنل: صفحه نمایش این تلویزیون 48 اینچ و دارای رزولوشن 1920 در 1080 پیکسل می باشد. موتور پردازش تصویر HyperReal Engine نیز در این تلویزیون دیده می شود. فرکانس انطاق تصویر 200 هرتز و کنتراست بالا از دیگر ویژگی های این تلویزیون می باشند. زاویه دید این تلویزیون 178 درجه است و از تمام جهات تصاویر پخش شده در تلویزیون قابل مشاهده هستند. این تلویزیون فاقد قابلیت پخش تصاویر سه بعدی است.

کیفیت صدا: 2 بلندگوی 10 واتی و سیستم صوتی دالبی باعث شده اند که این تلویزیون صدای خوبی داشته باشد. این تلویزیون صدایی شفاف و واضح تولید می کند. بلندی صدای تلویزیون در حد قابل قبولی است.

اتصالات و پورت ها: 2 پورت HDMI و 2 پورت USB در کنار پورت های کامپوننت و کامپوزیت ورودی های این تلویزیون را تشکیل می دهند. خروجی Audio و خروجی هدفون نیز در این تلویزیون به چشم می خورد. در کنار این ها پورت LAN و Wi-Fi داخلی نیز در این مدل دیده می شود. بنابراین به راحتی با این تلویزیون می توانید به گشت و گذار در اینترنت بپردازید.

طراحی ظاهری: طراحی ظاهری تلویزیون بسیار ساده است. بدنه این تلویزیون تماماً از جنس پلاستیک است. حاشیه های اطراف نمایشگر کمی زیاد است و پایه های دستگاه نیز بسیار معمولی هستند.

امکانات جانبی: مهمترین ویژگی این تلویزیون، هوشمند بودن آن است و به این ترتیب می توان به انبوهی از نرم افزارهایی که سامسونگ تدارک دیده است دسترسی داشت. وجود پردازنده 1 هسته ای در این تلویزیون باعث شده است که هیچ کندی و هنگی در تلویزیون دیده نشود و فرامین با سرعت بالایی اجرا شوند.

نکات مثبت:

 • قیمت پایین
 • وای-فای داخلی
 • پورت LAN

 

نکات منفی:

 • نبود پخش سه بعدی
 • پورت های بسیار کم
 • فرکانس انطباق تصویر پایین
 • ظاهر نه چندان جذاب

 


 

LG 49UF77000GI

قیمت: حدود 3,860,000 تومان با گارانتی گلدیران

کیفیت تصویر و پنل: این تلویزیون صفحه نمایشی 49 اینچی دارد که از پنل IPS با رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل (4K) بهره می برد. کیفیت تصویر این تلویزیون با توجه به کنتراست بالا و بهره گیری از موتور پردازش تصویر Triple XD Engine بسیار خوب است. الجی همچنین از موتور Tru-Ultra HD به منظور نمایش تصاویر 4K با بالاترین کیفیت استفاده کرد است.  همچنین زاویه دید 178 درجه ای این تلویزیون به گونه ای است که از کناره های آن نیز تصاویر قابل رویت می باشد. همچنین این تلویزیون دارای فرکانس انطباق تصویر 1800 هرتز است. این تلویزیون فاقد قابلیت پخش تصاویر سه بعدی است.

کیفیت صدا: الجی در این تلویزیون از 2 بلندگوی 10 وات استفاده کرده است. استفاده از سیستم بلنگوی چندکاناله در کنار صدای فراگیر Ultra Surround و فناوری Clear Voice 2 کیفیت صدای بی نظیری را برای این تلویزیون به ارمغان آورده است.

اتصالات و پورت ها: ورودی های این تلویزیون شامل سه پورت HDMI، سه پورت USB، یک پورت کامپوننت و یک پورت کامپوزیت می باشد. خروجی صدای دیجیتال و خروجی هدفون نیز در این تلویزیون دیده می شود. در کنار این ها پورت LAN و وای-فای داخلی نیز برای اتصال به اینترنت از طریق تلویزیون به کار رفته است. همچنین این تلویزیون از WiDi و Miracast نیز پشتیبانی می کند.

طراحی ظاهری: قاب باریک این تلویزیون جلوه ی خاصی به آن بخشیده است. در اطراف صفحه نمایش حاشیه بسیار کمی وجود دارد و تنها پایین نمایشگر مقدار کمی حاشیه دارد. پایه های این تلویزیون نیز از جنس فلز و بسیار باکیفیت و زیبا هستند. در کل این تلویزیون ظاهری جذاب و چشم نواز دارد و زیبایی خاصی را به منزل می بخشد.

امکانات جانبی: با این تلویزیون هوشمند مجهز به Web OS 2 به راحتی می توانید به اینترنت متصل شوید و همچنین به برنامه های کاربردی مختلف نیز دسترسی داشته باشید. رابط کاربری این تلویزیون ساده، کاربردی و زیبا می باشد و حرکت در منوها با سرعت خوبی انجام می شود. این تلویزیون همچنین به گیرنده دیجیتال داخلی مجهز می باشد.

نکات مثبت:

 • رزولوشن Ultra HD
 • پنل IPS
 • پورت های فراوان

 


 

Samsung 49KU7975

قیمت: حدود 3,900,000 تومان با گارانتی سام سرویس

کیفیت تصویر و پنل: این تلویزیون خمیده 49 اینچی در سال 2016 تولید شده است و دارای کیفیت تصویر عالی UltraHD با رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل می باشد. در کنار این ویژگی ها ما انطباق تصویر 100 هرتز را شاهد هستیم که برای تلویزیونی در این سطح بسیار کم است. این تلویزیون زاویه دید و کنتراست بالایی دارد و اما مهمترین ویژگی آن که باعث شده وارد لیست ما شود قابلیت HDR است. این تلویزیون جزو ارزان قیمت ترین تلویزیون های مجهز به HDR در بازار است. این تلویزیون قابلیت پخش تصاویر سه بعدی را ندارد.

کیفیت صدا: سیستم صوتی این تلویزیون شامل 2 بلندگو 10 واتی به همراه تکنولوژی های دالبی و DTS است که در مجموع کیفیت صدای خوب و قابل قبولی را ارائه می دهد. بلندی صدای تلویزیون خوب است و صدای خروجی بسیار شفاف است.

اتصالات و پورت ها: 3 پورت HDMI در کنار 2 پورت USB و همچنین پورت های کامپوننت و کامپوزیت درگاه های ورودی این تلویزیون را تشکیل می دهند. علاوه بر این پورت LAN و همچنین وای-فای داخلی نیز در این تلویزیون دیده می شود. این تلویزیون همچنین از DLNA نیز پشتیبانی می کند. این تلویزیون فاقد خروجی هدفون است.

طراحی ظاهری: به طور کلی این تلویزیون ظاهری زیبا و چشم نواز دارد. قاب باریک و حاشیه های کم این تلویزیون در کنار پایه زیبا عوامل اصلی زیبایی این دستگاه هستند. 

امکانات جانبی: پردازنده 4 هسته ای به کار رفته در این مدل باعث شده است که جا به جایی در منوها بسیار سریع انجام گیرد. همچنین در این تلویزیون هوشمند می توانید به انبوهی از نرم افزارها و برنامه های کاربردی دسترسی داشته باشید. این تلویزیون هوشمند به سیستم عامل تایزن مجهز شده است. به همراه این تلویزیون یک ریموت کنترل هوشمند نیز وجود دارد که کار با تلویزیون را راحت تر می کند.

نکات مثبت:

 • پشتیبانی از قابلیت HDR
 • پردازنده 4 هسته ای
 • تلویزیون هوشمند و مجهز به سیستم عامل تایزن

 

نکات منفی:

 •  فرکانس انطباق تصویر 100 هرتز
 • عدم پخش تصاویر سه بعدی

 


 

LG 49UF85000GI

قیمت: حدود 4,000,000 تومان با گارانتی گلدیران

کیفیت تصویر و پنل: 49UF85000 دارای کیفیت تصویر 4K و رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل می باشد. این تلویزیون 49 اینچ مجهز به پنل IPS  می باشد که زاویه دید و مقاومت بالایی دارد. زاویه دید این تلویزیون 178 درجه است و کنتراست بالا از دیگر ویژگی های خوب آن می باشد. یکی از مواردی که پس از مشاهده تلویزیون به آن پی می برید غلظت رنگ خیلی خوب آن است. انطباق تصویر این تلویزیون 2000 هرتز می باشد و به همین جهت در تصاویر و صحنه های سریع شاهد هیچ گونه تاری، تیرگی و افت کیفیت نیستیم. الجی در این تلویزیون از موتورهای پردازش تصویر Tru-4K Upscaler و Triple XD Engine استفاده کرده است. موتور Tru-4K Upscaler وظیفه تغییر رزولوشن تصاویر عادی به ULTRA HD را بر عهده دارد. این موتور تاحد امکان کیفیت تصاویر را به ULTRA HD نزدیک می کند. Triple XD Engine موتور پردازش تصویر انحصاری الجی است که وظیفه آن کنترل کلیه عملکردهای تصویر سازی در تلویزیون از جمله وضوح تصویر، اشباع رنگ، بهینه سازی تصاویر و از بین برنده تمام سایه های تصویر  می باشد. الجی با به کار گیری این دو موتور کیفیت تصویر کم نظیری را به این تلویزیون بخشیده است. این تلویزیون همچنین تصاویر سه بعدی را به صورت پسیو پخش می کند.

کیفیت صدا: این تلویزیون دارای 2 بلندگوی 10 واتی است. سیستم صوتی 49UF85000 توسط شرکت مطرح هارمن کاردن طراحی شده است. الجی با استفاده از دالبی دیجیتال و فناوری های Clear Voice II و Ultra Surround سعی کرده است تا کیفیت صدای بی نظیری به این تلویزیون ببخشد. در هر صورت این تلویزیون کیفیت صدای کم نظیری دارد و هر کاربری را راضی می کند.

اتصالات و پورت ها: این تلویزیون دارای چهار ورودی HDMI، سه ورودی USB، یک ورودی کامپوننت و یک ورودی کامپوزیت به همراه خروجی صدا است. این تلویزیون همچنین دارای خروجی هدفون است. این تلویزیون همچنین مجهز به پورت LAN و وای-فای داخلی جهت اتصال به اینترنت می باشد. این تلویزیون از قابلیت DLNA و WiDi جهت اتصال بی سیم نیز پشتیبانی می کند.

طراحی ظاهری: کیفیت ساخت این تلویزیون بسیار بالاست و از مواد بسیار خوبی در ساخت آن استفاده شده است. این تلویزیون ظاهری شیک و زیبا دارد. قاب باریک و حاشیه های کم در اطراف صفحه نمایش از مهمترین عوامل زیبایی این تلویزیون به شمار می روند. پایه تلویزیون فلزی و بسیار زیبا می باشد و جذابیت دستگاه را دوچندان کرده است.

امکانات جانبی: این تلویزیون هوشمند از سیستم عامل Web OS 2 بهره می برد. رابط کاربری این تلویزیون بسیار ساده و کاربردی است و جا به جایی بین منوها بسیار سریع انجام می شود. دسترسی به تمام بخش های رابط کاربری به راحتی انجام می پذیرد و کاربر را دچار سردرگمی نمی کند. کنترل هوشمند همراه دستگاه هم کیفیت خوبی دارد و کار با تلویزیون را راحت تر می کند.

نکات مثبت:

 • پنل IPS
 • رزولوشن 4K
 • بهره گیری از موتورهای Tru-4K Upscaler و Triple XD Engine
 • پورت های فراوان
 • سیستم عامل Web OS 2
 • سیستم صوتی طراحی شده توسط هارمن کاردن

 


 

Philips 50PUT8509

قیمت: حدود 4,100,000 تومان با گارانتی شکوفا الکتریک

کیفیت تصویر و پنل: این تلویزیون 50 اینچی دارای صفحه نمایش LED با رزولوشن الترا اج دی (2160 در 3840 پیکسل) می باشد. کیفیت تصاویر به نمایش درآمده و زاویه دید این تلویزیون بسیار بالا است. دقت رنگ ها یکی از مشخصه های اصلی این تلویزیون به شمار می رود. فرکانس انطباق تصویر این تلویزیون 400 هرتز می باشد که برای مشاهده تصاویر و فیلم های سینمایی مناسب است. یکی از ضعف های این تلویزیون عدم پخش تصاویر سه بعدی است. فیلیپس در این تلویزیون از موتور پردازش تصویر Pixel Plus ULTRA HD استفاده کرده است. یکی از ویژگی های جذاب این تلویزیون که در اکثر تلویزیون های فیلیپس هم مشاهده می شود، تکنولوژی Ambilight است که نورهایی همانند تصویر پخش شده در تلویزیون بر روی دیوار پخش می کند. در این تلویزیون از Ambilight سه طرفه در کناره ها و بالای آن استفاده شده است. همچنین این تلویزیون قابلیت پخش تصاویر سه بعدی به صورت اکتیو را نیز دارا می باشد.

کیفیت صدا: فیلیپس برای این تلویزیون از دو عدد بلندگوی 10 واتی استفاده کرده است. فیلیپس به منظور افزایش کیفیت صدا از فناوری هایی نظیر Clear Voice و Bass Enhancement استفاده کرده است. همچنین این تلویزیون از فناوری دالبی نیز پشتیبانی می کند.

اتصالات و پورت ها: درگاه های این تلویزیون شامل چهار HDMI، دو USB، یک کامپوننت و یک کامپوزیت به همراه خروجی صدای دیجیتال و هدفون است. همچنین این تلویزیون دارای وای-فای و LAN نیز می باشد و از Miracast نیز پشتیبانی می کند.

طراحی ظاهری: اصلی ترین و مهمترین ویژگی این تلویزیون ظاهر آن است. حاشیه های کم اطراف نمایشگر و پایه های زیبای این تلویزیون از جمله مواردی هستند که جذابیت آن را دو چندان کرده اند. قابلیت Ambilight باعث می شود که هنگام پخش تصاویر نورهایی هماهنگ با تصویر روی دیوار پخش شوند و این تکنولوژی زیبایی خاصی به تلویزیون بخشیده است.

امکانات جانبی: این تلویزیون هوشمند دارای پردازنده 2 هسته ای می باشد و در هنگام کار با آن کندی مشاهده نمی شود. همچنین این تلویزیون مجهز به تیونر DVB-T2 نیز می باشد.

نکات مثبت:

 • Ambilight سه طرفه
 • عمق و دقت رنگ بالا
 • طراحی زیبا
 • درگاه های فراوان
 • رزولوشن ULTRA HD

نکات منفی:

 • کیفیت صدای پایین

 


 

Sony 55W800C

قیمت: حدود 4,300,000 تومان با گارانتی بازرگانی ایران

کیفیت تصویر و پنل: پنل LED این تلویزیون 55 اینچی دارای رزولوشن 1920 در 1080 پیکسل می باشد. همچنین این مدل دارای کنتراست بالایی است. زاویه دید این تلویزیون 178 درجه است و تصاویر از کناره ها نیز قابل مشاهده هستند. موتور پردازش تصویر X-Reality Pro که در این تلویزیون به کار رفته است باعث شده تصاویر به نمایش درآمده در آن کیفیت بی نظیری داشته باشند. عمق رنگ ها در این تلویزیون زیاد است و همچنین تصاویر از شفافیت مناسبی برخوردارند. تنها موردی که در این تلویزیون چندان خوب نیست انطباق تصویر 800 هرتزی آن است که اگر مقدار آن بیشتر بود قطعاً در صحنه های سریع عملکرد بهتری را از خود نشان می داد. البته با این حال عملکرد تلویزیون در تصاویر سریع خوب و قابل قبول است اما از تلویزیونی با این قیمت انتظار بیشتری می رود. این تلویزیون دارای قابلیت پخش تصاویر سه بعدی به صورت اکتیو است.

کیفیت صدا: کیفیت صدای این تلویزیون قابل قبول است و دارای 2 بلندگوی 10 واتی می باشد. سونی با کمک فناوری های دالبی دیجیتال و دالبی دیجیتال پلاس و همچنین فناوری +ClearAudio کیفیت صدای خوبی به این تلویزیون بخشیده است.

اتصالات و پورت ها: این تلویزیون 4 پورت HDMI دارد که کافی به نظر می رسد اما تنها 2 پورت USB دارد که برای تلویزیونی در این رده کم است. همانند سایر تلویزیون ها 1 پورت کامپوننت و 2 پورت کامپوزیت نیز در این تلویزیون وجود دارد. علاوه بر این پورت LAN، خروجی صدا و خروجی هدفون نیز در این تلویزیون دیده می شود. این تلویزیون دارای وای-فای داخلی می باشد و از فناوری DLNA نیز پشتیبانی می کند. همچنین این تلویزیون دارای بلوتوث و MHL نیز می باشد.

طراحی ظاهری: حاشیه های اطراف صفحه نمایش این تلویزیون کم هستند و جلوه خاصی به تلویزیون داده اند. پایه های دستگاه نیز علاوه بر زیبایی از جنس فلز هستند و کیفیت ساخت خوبی دارند. قاب دستگاه هم کیفیت خوبی دارد.

امکانات جانبی: این تلویزیون هوشمند مجهز به سیستم عامل اندروید می باشد و می توانید با آن به گشت و گذار در اینترنت و مشاهده شبکه های اجتماعی بپردازید.

نکات مثبت:

 • طراحی زیبا
 • پخش تصاویر سه بعدی
 • سیستم عامل اندروید
 • 4 پورت HDMI

 

نکات منفی:

 • پورت USB کم

 


 

Samsung 50JS7980

قیمت: حدود 4,500,000 تومان با گارانتی سام سرویس

کیفیت تصویر و پنل: تلویزیون 50 اینچی 50JS7980 دارای رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل می باشد. فرکانس انطباق تصویر 1000 هرتزی این تلویزیون باعث شده است که تصاویر سریع با کیفیتی فوق العاده به نمایش درآیند. کنتراست بالا و موتور پردازش تصویر UHD Remastering Engine در کنار پنل فوق شفاف Ultra Clear Panel کیفیت تصویر عالی را برای این تلویزیون به ارمغان آورده اند. زاویه دید این تلویزیون 178 درجه می باشد و رنگ هایی زنده و عمیق را تولید می کند. از مهمترین ویژگی های این تلویزیون استفاده از تکنولوژی نانوکریستال می باشد که محدوده رنگی گسترده ای که طبق استاندارد DCI نود و دو درصد است ارائه می کند. این فناوری باعث ایجاد رنگ هایی دقیق تر در تلویزیون می شود. نقاط تنظیم رنگ در پنل هایی که از این تکنولوژی استفاده می کنند دو برابر بیشتر است بنابراین دقت رنگ ها در این نوع پنل ها بسیار بالاست به طوری که حتی می توان دقت رنگی بالاتر از میزانی که فیلم ساز در نظر داشته است به دست آورد.

کیفیت صدا: این تلویزیون دارای 2 بلندگوی 10 واتی است. بلندی صدای این تلویزیون خوب است و صدای خروجی شفاف و باکیفیت می باشد. استفاده از سیستم پخش دالبی و رمزگشای صدای DTS از جمله امکانات صوتی این تلویزیون هستند که باعث شده اند کیفیت صدای آن بالا باشد. البته باید این نکته را هم ذکر کرد که صدای خروجی از تلویزیون دارای کمی نویز است که این مورد کمی آزار دهنده به نظر می رسد.

اتصالات و پورت ها: پورت های ورودی این تلویزیون متشکل از چهار پورت HDMI، سه پورت USB، یک پورت کامپوزیت و یک پورت کامپوننت می باشد و دارای خروجی صدا و هدفون است. پورت LAN و وای-فای داخلی نیز جهت اتصال به اینترنت در این تلویزیون وجود دارند. قابلیت های اتصالی MHL و Wi-Fi Direct نیز در این تلویزیون به کار رفته است.

طراحی ظاهری: این تلویزیون ظاهری زیبا و چشم گیر دارد. قاب باریک و حاشیه های کم در اطراف صفحه نمایش جلوه زیبایی به این تلویزیون بخشیده اند. پایه تلویزیون نیز زیبا طراحی شده است. تلویزیون از جلو نمایی فلزی و براق دارد و همین امر موجب زیبایی دو چندان آن شده است.

امکانات جانبی: این تلویزیون هوشمند از یک پردازنده 4 هسته ای و قدرتمند بهره می برد که باعث می شود حرکت در منوها و اجرای نرم افزارها با سرعت بالایی انجام شوند و هیچگونه تاخیر و یا کندی در تلویزیون دیده نشود. این تلویزیون هوشمند دارای سیستم عاملی بر مبنای لینوکس است و از طریق فروشگاه اپلیکیشن آن می توانید به نرم افزارهای مختلف دسترسی داشته باشید.

نکات مثبت:

 • بهره گیری از تکنولوژی نانوکریستال در صفحه نمایش
 • رزولوشن 4K
 • پردازنده 4 هسته ای

نکات منفی:

 • کیفیت صدای پایین

 


 

Samsung 48JUC8920

قیمت: حدود 4,800,000 تومان با گارانتی سام سرویس

کیفیت تصویر و پنل: این تلویزیون خمیده که از سری J  سامسونگ می باشد در سال 2015 تولید شده است و دارای کیفیت تصویر عالی UltraHD با رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل می باشد. در کنار این ویژگی ها ما انطباق تصویر 1000 هرتز را شاهد هستیم که این مورد برای تصاویر سریع مناسب می باشد و این مشخصه بیشتر برای تصاویر ورزشی و فیلم های اکشن که از تصاویر سریع در انها استفاده شده است کاربرد دارد. سامسونگ در این مدل کمی بیش از حد رنگ ها را غلیظ کرده است اما خوب با یک کالیبراسیون می توانید به کیفیت مورد علاقه خود برسید. این تلویزیون زاویه دید و کنتراست بالایی دارد و از موتور پردازش تصویر HyperReal Engine بهره می برد. این تلویزیون دارای قابلیت پخش تصاویر سه بعدی به صورت اکتیو است.

کیفیت صدا: سیستم صوتی این تلویزیون شامل 2 بلندگوی 10 واتی به همراه 2 ساب ووفر 10 وات و تکنولوژی های دالبی و DTS است که در مجموع کیفیت صدای خوب و قابل قبولی را ارائه می دهد. بلندی صدای تلویزیون خوب است و صدای خروجی بسیار شفاف است.

اتصالات و پورت ها: 4 پورت HDMI در کنار 3 پورت USB و همچنین پورت های کامپوننت و کامپوزیت درگاه های ورودی این تلویزیون را تشکیل می دهند. علاوه بر این خروجی هدفون و پورت LAN و همچنین وای-فای داخلی نیز در این تلویزیون دیده می شود. این تلویزیون همچنین از DLNA نیز پشتیبانی می کند. این تلویزیون دارای خروجی هدفون و MHL نیز می باشد.

طراحی ظاهری: به طور کلی این تلویزیون ظاهری زیبا و چشم نواز دارد. قاب باریک و حاشیه های کم این تلویزیون در کنار پایه زیبا عوامل اصلی زیبایی این دستگاه هستند.

امکانات جانبی: پردازنده 4 هسته ای به کار رفته در این مدل باعث شده است که جا به جایی در منوها بسیار سریع انجام گیرد. همچنین در این تلویزیون هوشمند می توانید به انبوهی از نرم افزارها و برنامه های کاربردی دسترسی داشته باشید. این تلویزیون هوشمند به سیستم عامل تایزن مجهز شده است. به همراه این تلویزیون یک ریموت کنترل هوشمند نیز وجود دارد که کار با تلویزیون را راحت تر می کند.

نکات مثبت:

 • کیفیت تصویر Ultra HD
 • پورت های فراوان و متنوع
 • پردازنده 4 هسته ای
 • فرکانس انطباق تصویر 1000 هرتز
 • وای-فای داخلی
 • تلویزیون هوشمند و مجهز به سیستم عامل تایزن

 


 

Sony KD-49X8000D

قیمت: حدود  4,900,000 تومان با گارانتی بازرگانی ایران

کیفیت تصویر و پنل: این تلویزیون 49 اینچی دارای صفحه نمایشی LED با رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل (4K) می باشد. این تلویزیون همچنین دارای موتور پردازش تصویر 4K X-Reality™ PRO و تراشه پردازش تصویر 4K Processor X1 می باشد و فرکانس انطباق تصویر آن 200 هرتز است. این تلویزیون زاویه دید 178 درجه و کنتراست بالایی دارد. این تلویزیون فاقد قابلیت پخش تصاویر سه بعدی می باشد. یکی از مهمترین ویژگی های تلویزیون های سونی عمق رنگ خیره کننده و نمایش طبیعی رنگ ها می باشد که در این تلویزیون هم به خوبی قابل مشاهده است. بدون شک مهمترین ویژگی این تلویزیون پشتیبانی از قابلیت HDR است. رزولوشن 4K به همراه قابلیت HDR باعث می شود که روشنایی تصویر بهبود یابد و کنتراست بیشتر شود و همچنین طیف رنگی گسترده تری را شاهد باشیم.

کیفیت صدا: این تلویزیون مجهز به سیستم صوتی 2 کاناله می باشد که شامل 2 بلندگوی 10 واتی است. سونی در این تلویزیون از فناوری های صدای دالبی و +Clear Audio به منظور افزایش کیفیت صدا استفاده کرده است.

اتصالات و پورت ها: این تلویزیون دارای 4 ورودی HDMI و 3 ورودی USB می باشد و در کنار آن ها 1 ورودی کامپوننت و 2 ورودی کامپوزیت قرار دارد. خروجی صدا و هدفون نیز در این تلویزیون دیده می شود. این تلویزیون از پورت LAN و وای-فای داخلی جهت اتصال به اینترنت بهره می برد و همچنین از اتصالات بی سیم نظیر WiFi Direct، DLNA و MHL و بلوتوث بهره می برد.

طراحی ظاهری: کیفیت ساخت این تلویزیون بسیار بالا است و همچنین باتوجه به حاشیه کم اطراف صفحه نمایش و پایه های فلزی زیبا ظاهری شیک و جذاب دارد. قاب باریک این تلویزیون نیز بر زیبایی آن افزوده است.

امکانات جانبی: این تلویزیون هوشمند از سیستم عامل اندروید 5 بهره می برد و رابط کاربری آن ساده و کاربردی است اما محدودیت های زیادی دارد و کمی تکراری شده است. این تلویزیون همچنین دارای گیرنده دیجیتال داخلی DVB-T2 نیز می باشد.

نکات مثبت:

 • رزولوشن 4K
 • قابلیت HDR
 • اتصالات گوناگون
 • طراحی زیبا

 


 

LG 55UB83000GI

قیمت: حدود 5,100,000 تومان با گارانتی گلدیران

کیفیت تصویر و پنل: این تلویزیون صفحه نمایشی 55 اینچی دارد که از پنل IPS با رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل (4K) بهره می برد. کیفیت تصویر این تلویزیون با توجه به کنتراست بالا و بهره گیری از موتور پردازش تصویر Triple XD Engine بسیار خوب است. الجی همچنین از موتور Tru-Ultra HD به منظور نمایش تصاویر 4K با بالاترین کیفیت استفاده کرد است.  همچنین زاویه دید 178 درجه ای این تلویزیون به گونه ای است که از کناره های آن نیز تصاویر قابل رویت می باشد. این تلویزیون مجهز به فناوری پخش تصاویر سه بعدی به صورت پسیو می باشد و درکنار آن این قابلیت را دارد که تصاویر دو بعدی را به سه بعدی و تصاویر سه بعدی را به دو بعدی تبدیل کند.

کیفیت صدا: دریک کلام باید گفت که سیستم صوتی این تلویزیون فوق العاده است. الجی در این تلویزیون از 4 بلندگوی 10 وات در گوشه ها و یک ساندبار در پایین تلویزیون استفاده کرده است. استفاده از سیستم بلنگوی چندکاناله در کنار صدای فراگیر Ultra Surround کیفیت صدای بی نظیری را برای این تلویزیون به ارمغان آورده است.

اتصالات و پورت ها: ورودی های این تلویزیون شامل سه پورت HDMI، سه پورت USB، یک پورت کامپوننت و یک پورت کامپوزیت می باشد. خروجی صدای دیجیتال و خروجی هدفون نیز در این تلویزیون دیده می شود. در کنار این ها پورت LAN و وای-فای داخلی نیز برای اتصال به اینترنت از طریق تلویزیون به کار رفته است.

طراحی ظاهری: قاب باریک این تلویزیون جلوه ی خاصی به آن بخشیده است. در اطراف صفحه نمایش حاشیه بسیار کمی وجود دارد و تنها پایین نمایشگر مقدار کمی حاشیه دارد. پایه های این تلویزیون نیز از جنس فلز و بسیار باکیفیت و زیبا هستند. در کل این تلویزیون ظاهری جذاب و چشم نواز دارد و زیبایی خاصی را به منزل می بخشد.

امکانات جانبی: با این تلویزیون هوشمند به راحتی می توانید به اینترنت متصل شوید و همچنین به برنامه های کاربردی مختلف نیز دسترسی داشته باشید. رابط کاربری این تلویزیون ساده، کاربردی و زیبا می باشد و حرکت در منوها با سرعت خوبی انجام می شود. این تلویزیون همچنین به گیرنده دیجیتال داخلی مجهز می باشد.

نکات مثبت:

 • رزولوشن Ultra HD
 • پنل IPS
 • سیستم صوتی قدرتمند
 • پورت های فراوان
 • قابلیت تبدیل تصاویر دو بعدی به سه بعدی و بالعکس

نکات منفی:

 • عدم بهره گیری از سیستم عامل Web OS

 


 

LG 55UF85000GI

قیمت: حدود 5,300,000 تومان با گارانتی گلدیران

کیفیت تصویر و پنل: 55UF85000 دارای کیفیت تصویر 4K و رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل می باشد. این تلویزیون 55 اینچ مجهز به پنل IPS  می باشد که زاویه دید و مقاومت بالایی دارد. زاویه دید این تلویزیون 178 درجه است و کنتراست بالا از دیگر ویژگی های خوب آن می باشد. یکی از مواردی که پس از مشاهده تلویزیون به آن پی می برید غلظت رنگ خیلی خوب آن است. انطباق تصویر این تلویزیون 2000 هرتز می باشد و به همین جهت در تصاویر و صحنه های سریع شاهد هیچ گونه تاری، تیرگی و افت کیفیت نیستیم. الجی در این تلویزیون از موتورهای پردازش تصویر Tru-4K Upscaler و Triple XD Engine استفاده کرده است. موتور Tru-4K Upscaler وظیفه تغییر رزولوشن تصاویر عادی به ULTRA HD را بر عهده دارد. این موتور تاحد امکان کیفیت تصاویر را به ULTRA HD نزدیک می کند. Triple XD Engine موتور پردازش تصویر انحصاری الجی است که وظیفه آن کنترل کلیه عملکردهای تصویر سازی در تلویزیون از جمله وضوح تصویر، اشباع رنگ، بهینه سازی تصاویر و از بین برنده تمام سایه های تصویر  می باشد. الجی با به کار گیری این دو موتور کیفیت تصویر کم نظیری را به این تلویزیون بخشیده است. این تلویزیون همچنین تصاویر سه بعدی را به صورت پسیو پخش می کند.

کیفیت صدا: این تلویزیون دارای 2 بلندگوی 10 واتی است. سیستم صوتی 55UF85000 توسط شرکت مطرح هارمن کاردن طراحی شده است. الجی با استفاده از دالبی دیجیتال و فناوری های Clear Voice II و Ultra Surround سعی کرده است تا کیفیت صدای بی نظیری به این تلویزیون ببخشد. در هر صورت این تلویزیون کیفیت صدای کم نظیری دارد و هر کاربری را راضی می کند.

اتصالات و پورت ها: این تلویزیون دارای چهار ورودی HDMI، سه ورودی USB، یک ورودی کامپوننت و یک ورودی کامپوزیت به همراه خروجی صدا است. این تلویزیون همچنین دارای خروجی هدفون است. این تلویزیون همچنین مجهز به پورت LAN و وای-فای داخلی جهت اتصال به اینترنت می باشد. این تلویزیون از قابلیت DLNA و WiDi جهت اتصال بی سیم نیز پشتیبانی می کند.

طراحی ظاهری: کیفیت ساخت این تلویزیون بسیار بالاست و از مواد بسیار خوبی در ساخت آن استفاده شده است. این تلویزیون ظاهری شیک و زیبا دارد. قاب باریک و حاشیه های کم در اطراف صفحه نمایش از مهمترین عوامل زیبایی این تلویزیون به شمار می روند. پایه تلویزیون فلزی و بسیار زیبا می باشد و جذابیت دستگاه را دوچندان کرده است.

امکانات جانبی: این تلویزیون هوشمند از سیستم عامل Web OS 2 بهره می برد. رابط کاربری این تلویزیون بسیار ساده و کاربردی است و جا به جایی بین منوها بسیار سریع انجام می شود. دسترسی به تمام بخش های رابط کاربری به راحتی انجام می پذیرد و کاربر را دچار سردرگمی نمی کند. کنترل هوشمند همراه دستگاه هم کیفیت خوبی دارد و کار با تلویزیون را راحت تر می کند.

نکات مثبت:

 • پنل IPS
 • رزولوشن 4K
 • بهره گیری از موتورهای Tru-4K Upscaler و Triple XD Engine
 • پورت های فراوان
 • سیستم عامل Web OS 2
 • سیستم صوتی طراحی شده توسط هارمن کاردن

 


 

Samsung 55JS7980

قیمت: حدود 5,400,000 تومان با گارانتی سام سرویس

کیفیت تصویر و پنل: تلویزیون 55 اینچی 55JS7980 دارای رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل می باشد. فرکانس انطباق تصویر 1000 هرتزی این تلویزیون باعث شده است که تصاویر سریع با کیفیتی فوق العاده به نمایش درآیند. کنتراست بالا و موتور پردازش تصویر UHD Remastering Engine در کنار پنل فوق شفاف Ultra Clear Panel کیفیت تصویر عالی را برای این تلویزیون به ارمغان آورده اند. زاویه دید این تلویزیون 178 درجه می باشد و رنگ هایی زنده و عمیق را تولید می کند. از مهمترین ویژگی های این تلویزیون استفاده از تکنولوژی نانوکریستال می باشد که محدوده رنگی گسترده ای که طبق استاندارد DCI نود و دو درصد است ارائه می کند. این فناوری باعث ایجاد رنگ هایی دقیق تر در تلویزیون می شود. نقاط تنظیم رنگ در پنل هایی که از این تکنولوژی استفاده می کنند دو برابر بیشتر است بنابراین دقت رنگ ها در این نوع پنل ها بسیار بالاست به طوری که حتی می توان دقت رنگی بالاتر از میزانی که فیلم ساز در نظر داشته است به دست آورد.

کیفیت صدا: این تلویزیون دارای 2 بلندگوی 10 واتی است. بلندی صدای این تلویزیون خوب است و صدای خروجی شفاف و باکیفیت می باشد. استفاده از سیستم پخش دالبی و رمزگشای صدای DTS از جمله امکانات صوتی این تلویزیون هستند که باعث شده اند کیفیت صدای آن بالا باشد. البته باید این نکته را هم ذکر کرد که صدای خروجی از تلویزیون دارای کمی نویز است که این مورد کمی آزار دهنده به نظر می رسد.

اتصالات و پورت ها: پورت های ورودی این تلویزیون متشکل از چهار پورت HDMI، سه پورت USB، یک پورت کامپوزیت و یک پورت کامپوننت می باشد و دارای خروجی صدا و هدفون است. پورت LAN و وای-فای داخلی نیز جهت اتصال به اینترنت در این تلویزیون وجود دارند. قابلیت های اتصالی MHL و Wi-Fi Direct نیز در این تلویزیون به کار رفته است.

طراحی ظاهری: این تلویزیون ظاهری زیبا و چشم گیر دارد. قاب باریک و حاشیه های کم در اطراف صفحه نمایش جلوه زیبایی به این تلویزیون بخشیده اند. پایه تلویزیون نیز زیبا طراحی شده است. تلویزیون از جلو نمایی فلزی و براق دارد و همین امر موجب زیبایی دو چندان آن شده است.

امکانات جانبی: این تلویزیون هوشمند از یک پردازنده 4 هسته ای و قدرتمند بهره می برد که باعث می شود حرکت در منوها و اجرای نرم افزارها با سرعت بالایی انجام شوند و هیچگونه تاخیر و یا کندی در تلویزیون دیده نشود. این تلویزیون هوشمند دارای سیستم عاملی بر مبنای لینوکس است و از طریق فروشگاه اپلیکیشن آن می توانید به نرم افزارهای مختلف دسترسی داشته باشید.

نکات مثبت:

 • بهره گیری از تکنولوژی نانوکریستال در صفحه نمایش
 • رزولوشن 4K
 • پردازنده 4 هسته ای

نکات منفی:

 • کیفیت صدای پایین

 


 

Samsung 55KU7960

قیمت: حدود 5,500,000 تومان با گارانتی سام سرویس

کیفیت تصویر و پنل: این تلویزیون 55 اینچی از صفحه نمایشی با رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل (ULTRA HD) بهره می برد. فرکانس انطباق تصویر این تلویزیون 1000 هرتز است و با کنتراست بالایی که دارد تصاویر را با کیفیت بسیار خوبی به نمایش درمی آورد. زاویه دید 178 درجه ای این مدل این امکان را می دهد که از هر نقطه ای بتوانید تلویزیون تماشا کنید. این تلویزیون دارای قابلیت پخش تصاویر سه بعدی و مشاهده آن ها با عینک های اکتیو است.

کیفیت صدا: 2 بلندگوی 10 واتی این تلویزیون صدایی باکیفیت ارائه می دهند. بلندی صدای این تلویزیون نیز فراتر از سایر تلویزیون های هم رده است. وجود صدای سه بعدی، رمزگشای DTS و سیستم صوتی دالبی در این تلویزیون باعث شده است که کیفیت صدای خروجی از آن واقعاً خوب باشد و همه کاربران را راضی کند.

اتصالات و پورت ها: 4 پورت HDMI و 3 پورت USB به همراه 1 عدد پورت کامپوزیت و 1 پورت کامپوننت ورودی های این تلویزیون را تشکیل می دهند که برای تلویزیون در این رده کافی به نظر می رسد. این تلویزیون فاقد خروجی هدفون است. همچنین دارای Wi-Fi داخلی و پورت LAN نیز می باشد و از هارد اکسترنال، MHL و DLNA نیز پشتیبانی می کند.

طراحی ظاهری: حاشیه های کم در اطراف صفحه نمایش و قاب باریک آن باعث زیبایی این تلویزیون شده اند. پایه های فلزی و با کیفیت این تلویزیون همانند اطراف نمایشگر براق هستند و جلوه زیبایی به تلویزیون بخشیده اند.

امکانات جانبی: این تلویزیون دارای گیرنده دیجیتال داخلی از نوع DVB-T2 و همچنین دارای قابلیت کنترل حرکتی می باشد. همچنین وجود یک پردازنده 4 هسته ای سرعت عملکرد تلویزیون را افزایش داده است. سامسونگ در این تلویزیون از سیستم عامل تایزن استفاده کرده است و نرم افزارهای متعددی نیز در دسترس کاربران قرار دارد.

نکات مثبت:

 • پنل LED با رزولوشن ULTRA HD
 • کیفیت صدای خوب
 • پردازنده 4 هسته ای
 • وای-فای داخلی

 

نکات منفی:

 • حالت های تصویری کم

 


 

Sony KD-55X8500D

قیمت: حدود  5,600,000 تومان با گارانتی بازرگانی ایران

کیفیت تصویر و پنل: این تلویزیون 55 اینچی دارای صفحه نمایشی LED با رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل (4K) می باشد. این تلویزیون همچنین دارای موتور پردازش تصویر 4K X-Reality™ PRO و تراشه پردازش تصویر 4K Processor X1 می باشد و فرکانس انطباق تصویر آن 800 هرتز است. این تلویزیون زاویه دید 178 درجه و کنتراست بالایی دارد. این تلویزیون فاقد قابلیت پخش تصاویر سه بعدی می باشد. یکی از مهمترین ویژگی های تلویزیون های سونی عمق رنگ خیره کننده و نمایش طبیعی رنگ ها می باشد که در این تلویزیون هم به خوبی قابل مشاهده است. بدون شک مهمترین ویژگی این تلویزیون پشتیبانی از قابلیت HDR است. رزولوشن 4K به همراه قابلیت HDR باعث می شود که روشنایی تصویر بهبود یابد و کنتراست بیشتر شود و همچنین طیف رنگی گسترده تری را شاهد باشیم.

کیفیت صدا: این تلویزیون مجهز به سیستم صوتی 2 کاناله می باشد که شامل 2 بلندگوی 10 واتی است. سونی در این تلویزیون از فناوری های صدای دالبی و +Clear Audio به منظور افزایش کیفیت صدا استفاده کرده است.

اتصالات و پورت ها: این تلویزیون دارای 4 ورودی HDMI و 3 ورودی USB می باشد و در کنار آن ها 1 ورودی کامپوننت و 2 ورودی کامپوزیت قرار دارد. خروجی صدا و هدفون نیز در این تلویزیون دیده می شود. این تلویزیون از پورت LAN و وای-فای داخلی جهت اتصال به اینترنت بهره می برد و همچنین از اتصالات بی سیم نظیر WiFi Direct، DLNA و MHL و بلوتوث بهره می برد.

طراحی ظاهری: کیفیت ساخت این تلویزیون بسیار بالا است و همچنین باتوجه به حاشیه کم اطراف صفحه نمایش و پایه های فلزی زیبا ظاهری شیک و جذاب دارد. قاب باریک این تلویزیون نیز بر زیبایی آن افزوده است.

امکانات جانبی: این تلویزیون هوشمند از سیستم عامل اندروید 5 بهره می برد و رابط کاربری آن ساده و کاربردی است اما محدودیت های زیادی دارد و کمی تکراری شده است. این تلویزیون همچنین دارای گیرنده دیجیتال داخلی DVB-T2 نیز می باشد.

نکات مثبت:

 • رزولوشن 4K
 • قابلیت HDR
 • پورت های فراوان
 • طراحی زیبا

 


 

Samsung 55JUC8920

قیمت: حدود 6,000,000 تومان با گارانتی سام سرویس

کیفیت تصویر و پنل: این تلویزیون خمیده که از سری J سامسونگ می باشد در سال 2015 تولید شده است و دارای کیفیت تصویر عالی UltraHD با رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل می باشد. در کنار این ویژگی ها ما انطباق تصویر 1000 هرتز را شاهد هستیم که این مورد برای تصاویر سریع مناسب می باشد و این مشخصه بیشتر برای تصاویر ورزشی و فیلم های اکشن که از تصاویر سریع در انها استفاده شده است کاربرد دارد. سامسونگ در این مدل کمی بیش از حد رنگ ها را غلیظ کرده است اما خوب با یک کالیبراسیون می توانید به کیفیت مورد علاقه خود برسید. این تلویزیون زاویه دید و کنتراست بالایی دارد و از موتور پردازش تصویر HyperReal Engine بهره می برد. این تلویزیون دارای قابلیت پخش تصاویر سه بعدی به صورت اکتیو است.

کیفیت صدا: سیستم صوتی این تلویزیون شامل 2 بلندگوی 10 واتی به همراه 2 ساب ووفر 10 وات و تکنولوژی های دالبی و DTS است که در مجموع کیفیت صدای خوب و قابل قبولی را ارائه می دهد. بلندی صدای تلویزیون خوب است و صدای خروجی بسیار شفاف است.

اتصالات و پورت ها: 4 پورت HDMI در کنار 3 پورت USB و همچنین پورت های کامپوننت و کامپوزیت درگاه های ورودی این تلویزیون را تشکیل می دهند. علاوه بر این خروجی هدفون و پورت LAN و همچنین وای-فای داخلی نیز در این تلویزیون دیده می شود. این تلویزیون همچنین از DLNA نیز پشتیبانی می کند. این تلویزیون دارای خروجی هدفون و MHL نیز می باشد.

طراحی ظاهری: به طور کلی این تلویزیون ظاهری زیبا و چشم نواز دارد. قاب باریک و حاشیه های کم این تلویزیون در کنار پایه زیبا عوامل اصلی زیبایی این دستگاه هستند.

امکانات جانبی: پردازنده 4 هسته ای به کار رفته در این مدل باعث شده است که جا به جایی در منوها بسیار سریع انجام گیرد. همچنین در این تلویزیون هوشمند می توانید به انبوهی از نرم افزارها و برنامه های کاربردی دسترسی داشته باشید. این تلویزیون هوشمند به سیستم عامل تایزن مجهز شده است. به همراه این تلویزیون یک ریموت کنترل هوشمند نیز وجود دارد که کار با تلویزیون را راحت تر می کند.

نکات مثبت:

 • کیفیت تصویر Ultra HD
 • پورت های فراوان و متنوع
 • پردازنده 4 هسته ای
 • فرکانس انطباق تصویر 1000 هرتز
 • وای-فای داخلی
 • تلویزیون هوشمند و مجهز به سیستم عامل تایزن

 


 

LG 55UG87000GI

قیمت: حدود 6,400,000 تومان با گارانتی گلدیران

کیفیت تصویر و پنل: تلویزیون 55 اینچی 55UG87000GI دارای کیفیت تصویر 4K و رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل می باشد. این تلویزیون مجهز به پنل IPS است که زاویه دید و مقاومت بالایی دارد. زاویه دید این تلویزیون 178 درجه است و کنتراست بالا از دیگر ویژگی های خوب آن می باشد. انطباق تصویر این تلویزیون 2000 هرتز می باشد و به همین جهت در تصاویر و صحنه های سریع شاهد هیچ گونه تاری، تیرگی و افت کیفیت نیستیم. الجی در این تلویزیون از موتورهای پردازش تصویر Tru 4K Engine Pro و Triple XD Engine استفاده کرده است. موتور Tru-4K Upscaler وظیفه تغییر رزولوشن تصاویر عادی به ULTRA HD را بر عهده دارد. این موتور تاحد امکان کیفیت تصاویر را به ULTRA HD نزدیک می کند. Triple XD Engine موتور پردازش تصویر انحصاری الجی است که وظیفه آن کنترل کلیه عملکردهای تصویر سازی در تلویزیون از جمله وضوح تصویر، اشباع رنگ، بهینه سازی تصاویر و از بین برنده تمام سایه های تصویر  می باشد. این تلویزیون همچنین تصاویر سه بعدی را به صورت پسیو پخش می کند و دارای قابلیت تبدیل تصاویر دو بعدی به سه بعدی و بالعکس است.

کیفیت صدا: سیستم صوتی 2 کاناله این تلویزیون دارای 2 بلندگوی 20 واتی است. سیستم صوتی این تلویزیون توسط شرکت مطرح هارمن کاردن طراحی شده است. الجی با استفاده از دالبی دیجیتال و فناوری های Clear Voice II و Ultra Surround سعی کرده است تا کیفیت صدای بی نظیری به این تلویزیون ببخشد. در کنار این موارد صدای سه بعدی و رمزگشای DTS نیز در این تلویزیون دیده می شود. در هر صورت این تلویزیون کیفیت صدای کم نظیری دارد و هر کاربری را راضی می کند.

اتصالات و پورت ها: این تلویزیون دارای سه ورودی HDMI، سه ورودی USB، یک ورودی کامپوننت و یک ورودی کامپوزیت به همراه خروجی صدا است. این تلویزیون همچنین دارای خروجی هدفون است. این تلویزیون مجهز به پورت LAN و وای-فای داخلی جهت اتصال به اینترنت می باشد. تلویزیون 55UG87000GI از قابلیت DLNA، Miracast و WiDi جهت اتصال به دستگاه های دیگر نیز پشتیبانی می کند.

طراحی ظاهری: کیفیت ساخت این تلویزیون بسیار بالاست و از مواد بسیار خوبی در ساخت آن استفاده شده است. این تلویزیون ظاهری شیک و زیبا دارد. قاب باریک و حاشیه های کم در اطراف صفحه نمایش از مهمترین عوامل زیبایی این تلویزیون به شمار می روند. پایه تلویزیون ترکیبی از شیشه و فلزی است و بسیار زیبا می باشد و جذابیت دستگاه را دوچندان کرده است.

امکانات جانبی: این تلویزیون هوشمند از سیستم عامل Web OS 2 بهره می برد. رابط کاربری این تلویزیون بسیار ساده و کاربردی است و با وجود پردازنده 4 هسته ای جا به جایی بین منوها بسیار سریع انجام می شود. دسترسی به تمام بخش های رابط کاربری به راحتی انجام می پذیرد و کاربر را دچار سردرگمی نمی کند. کنترل هوشمند همراه دستگاه هم کیفیت خوبی دارد و کار با تلویزیون را راحت تر می کند.

نکات مثبت:

 • پنل IPS
 • رزولوشن 4K
 • پردازنده 4 هسته ای
 • پورت ها و اتصالات فراوان
 • سیستم عامل Web OS 2
 • سیستم صوتی طراحی شده توسط هارمن کاردن

 


 

LG 55UF95000GI

قیمت: حدود 6,800,000 تومان با گارانتی گلدیران

کیفیت تصویر و پنل: 55UF95000 دارای کیفیت تصویر 4K و رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل می باشد. این تلویزیون 55 اینچ مجهز به پنل IPS  می باشد که زاویه دید و مقاومت بالایی دارد. زاویه دید این تلویزیون 178 درجه است و کنتراست بالا از دیگر ویژگی های خوب آن می باشد. یکی از مواردی که پس از مشاهده تلویزیون به آن پی می برید غلظت رنگ خیلی خوب آن است. انطباق تصویر این تلویزیون 2300 هرتز می باشد و به همین جهت در تصاویر و صحنه های سریع شاهد هیچ گونه تاری، تیرگی و افت کیفیت نیستیم. الجی در این تلویزیون از موتورهای پردازش تصویر Tru-4K Upscaler و Triple XD Engine استفاده کرده است. موتور Tru-4K Upscaler وظیفه تغییر رزولوشن تصاویر عادی به ULTRA HD را بر عهده دارد. این موتور تاحد امکان کیفیت تصاویر را به ULTRA HD نزدیک می کند. Triple XD Engine موتور پردازش تصویر انحصاری الجی است که وظیفه آن کنترل کلیه عملکردهای تصویر سازی در تلویزیون از جمله وضوح تصویر، اشباع رنگ، بهینه سازی تصاویر و از بین برنده تمام سایه های تصویر  می باشد. الجی با به کار گیری این دو موتور کیفیت تصویر کم نظیری را به این تلویزیون بخشیده است. این تلویزیون همچنین تصاویر سه بعدی را به صورت پسیو پخش می کند.

کیفیت صدا: این تلویزیون دارای سیستم صوتی 4.2 کاناله 60 واتی است. سیستم صوتی 55UF95000 توسط شرکت مطرح هارمن کاردن طراحی شده است. الجی با استفاده از دالبی دیجیتال و فناوری های Clear Voice II و Ultra Surround سعی کرده است تا کیفیت صدای بی نظیری به این تلویزیون ببخشد. در هر صورت این تلویزیون کیفیت صدای کم نظیری دارد و هر کاربری را راضی می کند.

اتصالات و پورت ها: این تلویزیون دارای چهار ورودی HDMI، سه ورودی USB، یک ورودی کامپوننت و یک ورودی کامپوزیت به همراه خروجی صدا است. این تلویزیون همچنین دارای خروجی هدفون است. این تلویزیون همچنین مجهز به پورت LAN و وای-فای داخلی جهت اتصال به اینترنت می باشد. این تلویزیون از قابلیت DLNA و WiDi جهت اتصال بی سیم نیز پشتیبانی می کند.

طراحی ظاهری: کیفیت ساخت این تلویزیون بسیار بالاست و از مواد بسیار خوبی در ساخت آن استفاده شده است. این تلویزیون ظاهری شیک و زیبا دارد. قاب باریک و حاشیه های کم در اطراف صفحه نمایش از مهمترین عوامل زیبایی این تلویزیون به شمار می روند. پایه تلویزیون فلزی و بسیار زیبا می باشد و جذابیت دستگاه را دوچندان کرده است.

امکانات جانبی: این تلویزیون هوشمند از سیستم عامل Web OS 2 بهره می برد. رابط کاربری این تلویزیون بسیار ساده و کاربردی است و جا به جایی بین منوها بسیار سریع انجام می شود. دسترسی به تمام بخش های رابط کاربری به راحتی انجام می پذیرد و کاربر را دچار سردرگمی نمی کند. کنترل هوشمند همراه دستگاه هم کیفیت خوبی دارد و کار با تلویزیون را راحت تر می کند. همچنین این تلویزیون مجهز به پردازنده قدرتمند 4 هسته ای می باشد.

نکات مثبت:

 • پنل IPS
 • رزولوشن 4K
 • پورت های فراوان
 • سیستم عامل Web OS 2
 • سیستم صوتی طراحی شده توسط هارمن کاردن

 


 

Samsung 55KS9995

قیمت: حدود 7,000,000 تومان با گارانتی سام سرویس

کیفیت تصویر و پنل: تلویزیون 55 اینچی و منحنی 55KS9995 دارای صفحه نمایش LED با رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل می باشد. فرکانس انطباق تصویر 2400 هرتزی این تلویزیون باعث شده است که تصاویر سریع با کیفیتی فوق العاده به نمایش درآیند. کنتراست بالا و موتور پردازش تصویر SUHD Remastering Engine کیفیت تصویر عالی را برای این تلویزیون به ارمغان آورده اند. زاویه دید این تلویزیون 178 درجه می باشد و رنگ هایی زنده و عمیق را تولید می کند. این تلویزیون قابلیت پخش تصاویر 3 بعدی را ندارد. از مهمترین ویژگی های این تلویزیون استفاده از تکنولوژی نانوکریستال می باشد که محدوده رنگی گسترده ای که طبق استاندارد DCI نود و دو درصد است ارائه می کند. این فناوری باعث ایجاد رنگ هایی دقیق تر در تلویزیون می شود. نقاط تنظیم رنگ در پنل هایی که از این تکنولوژی استفاده می کنند دو برابر بیشتر است بنابراین دقت رنگ ها در این نوع پنل ها بسیار بالاست به طوری که حتی می توان دقت رنگی بالاتر از میزانی که فیلم ساز در نظر داشته است به دست آورد. این تلویزیون همچنین از جدیدترین سیستم روشنایی تصویر استفاده کرده است که به آن اجازه می دهد تا HDR (محدوده دینامیکی بالا)، همراه با ویدئوی 10 بیتی را نیز پشتیبانی کند.

کیفیت صدا: این تلویزیون دارای سیستم صوتی 4.1 کاناله با 2 بلندگوی 20 وات و 2 ساب ووفر 10 واتی است. بلندی صدای این تلویزیون بسیار خوب است و صدای خروجی شفاف و باکیفیت می باشد. صدای سه بعدی، استفاده از سیستم پخش دالبی و رمزگشای صدای DTS از جمله امکانات صوتی این تلویزیون هستند که باعث شده اند کیفیت صدای آن بسیار بالا باشد.

اتصالات و پورت ها: پورت های ورودی این تلویزیون متشکل از چهار پورت HDMI، سه پورت USB، یک پورت کامپوزیت و یک پورت کامپوننت می باشد و دارای خروجی صدا و فاقد خروجی هدفون است. پورت LAN و وای-فای داخلی نیز جهت اتصال به اینترنت در این تلویزیون وجود دارند. قابلیت های اتصالی بی سیم نظیر بلوتوث، DLNA، WiDi و Wi-Fi Direct نیز در این تلویزیون به کار رفته است.

طراحی ظاهری: این تلویزیون ظاهری زیبا و چشم گیر دارد. قاب باریک و حاشیه های کم در اطراف صفحه نمایش جلوه زیبایی به این تلویزیون بخشیده اند. پایه تلویزیون نیز زیبا طراحی شده است.

امکانات جانبی: این تلویزیون هوشمند از یک پردازنده 4 هسته ای و قدرتمند بهره می برد که باعث می شود حرکت در منوها و اجرای نرم افزارها با سرعت بالایی انجام شوند و هیچگونه تاخیر و یا کندی در تلویزیون دیده نشود. این تلویزیون به سیستم عامل تایزن سامسونگ مجهز شده و امکانات نرم افزاری خوبی در آن تعبیه شده است. این تلویزیون دارای گیرنده دیجیتال داخلی DVB-T2 و ریموت کنترل هوشمند نیز می باشد.

نکات مثبت:

 •  استفاده از تکنولوژی نانوکریستال
 • پشتیبانی از قابلیت HDR
 • پورت های فراوان
 • کیفیت صدای عالی

نکات منفی:

 •  عدم پخش تصاویر سه بعدی

 


 

LG 65UC97000GI

قیمت: حدود 7,600,000 تومان با گارانتی گلدیران

کیفیت تصویر و پنل: صفحه نمایش منحنی این تلویزیون 65 اینچی دارای رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل می باشد. این تلویزیون از پنل IPS بهره می برد و زاویه دید آن 178 درجه است و کنتراست بالا از دیگر ویژگی های خوب آن می باشد. انطباق تصویر این تلویزیون 1000 هرتز می باشد و به همین جهت در تصاویر و صحنه های سریع شاهد هیچ گونه تاری، تیرگی و افت کیفیت نیستیم. الجی در این تلویزیون از موتورهای پردازش تصویر Tru-Ultra HD و Triple XD Engine استفاده کرده است. موتور Tru-Ultra HD وظیفه تغییر رزولوشن تصاویر عادی به ULTRA HD را ربر عهده دارد. این موتور تاحد امکان کیفیت تصاویر را به ULTRA HD نزدیک می کند. Triple XD Engine موتور پردازش تصویر انحصاری الجی است که وظیفه آن کنترل کلیه عملکردهای تصویر سازی در تلویزیون از جمله وضوح تصویر، اشباع رنگ، بهینه سازی تصاویر و از بین برنده تمام سایه های تصویر می باشد. الجی با به کار گیری این دو موتور کیفیت تصویر کم نظیری را به این تلویزیون بخشیده است. این تلویزیون همچنین تصاویر سه بعدی را به صورت پسیو پخش می کند. طراحی منحنی این تلویزیون باعث می شود هنگام مشاهده طولانی مدت تلویزیون چشم ها خسته نشوند.

کیفیت صدا: این تلویزیون دارای 4 بلندگوی 10 وات می باشد و صدایی فراگیر و شفاف دارد. این تلویزیون همچنین از فناوری Clear Voice II پشتیبانی می کند و دارای ساب ووفر نیز می باشد.

اتصالات و پورت ها: این تلویزیون دارای چهار ورودی HDMI، سه ورودی USB، یک ورودی کامپوننت و یک ورودی کامپوزیت به همراه خروجی صدا است. یکی از ضعف های این تلویزیون نداشتن خروجی هدفون است. این تلویزیون همچنین مجهز به پورت LAN و وای-فای داخلی جهت اتصال به اینترنت می باشد. این تلویزیون از قابلیت DLNA و WiDi جهت اتصال بی سیم نیز پشتیبانی می کند.

طراحی ظاهری: کیفیت ساخت این تلویزیون بسیار بالاست و از مواد بسیار خوبی در ساخت آن استفاده شده است. این تلویزیون خمیده ظاهری شیک و زیبا دارد. قاب باریک و حاشیه های کم در اطراف صفحه نمایش از مهمترین عوامل زیبایی این تلویزیون به شمار می روند. پایه تلویزیون فلزی و بسیار زیبا می باشد و جذابیت دستگاه را دوچندان کرده است.

امکانات جانبی: 65UC97000 دارای سیستم عامل Web OS است. رابط کاربری این تلویزیون بسیار ساده، کاربردی و سریع است. الجی روی این سیستم عامل بسیار کار کرده است و هم اکنون برنامه های زیادی برای این سیستم عامل در دسترس است. گیرنده دیجیتال داخلی نیز در این تلویزیون به چشم می خورد.

نکات مثبت:

 •  پنل IPS
 • رزولوشن 4K
 • صفحه نمایش منحنی
 • پورت ها فراوان
 • سیستم عامل Web OS

 

نکات منفی:

 • نداشتن خروجی هدفون

 


 

Samsung 55JSC9990

قیمت: حدود 7,800,000 تومان با گارانتی سام سرویس

کیفیت تصویر و پنل: تلویزیون 55 اینچ و منحنی 55JSC9990 دارای رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل می باشد. فرکانس انطباق تصویر 1200 هرتزی این تلویزیون باعث شده است که تصاویر سریع با کیفیتی فوق العاده به نمایش درآیند. کنتراست بالا و موتور پردازش تصویر UHD Remastering Engine کیفیت تصویر عالی را برای این تلویزیون به ارمغان آورده اند. زاویه دید این تلویزیون 178 درجه می باشد و رنگ هایی زنده و عمیق را تولید می کند. این تلویزیون قابلیت پخش تصاویر 3 بعدی به صورت اکتیو را دارا می باشد. از مهمترین ویژگی های این تلویزیون استفاده از تکنولوژی نانوکریستال می باشد که محدوده رنگی گسترده ای که طبق استاندارد DCI نود و دو درصد است ارائه می کند. این فناوری باعث ایجاد رنگ هایی دقیق تر در تلویزیون می شود. نقاط تنظیم رنگ در پنل هایی که از این تکنولوژی استفاده می کنند دو برابر بیشتر است بنابراین دقت رنگ ها در این نوع پنل ها بسیار بالاست به طوری که حتی می توان دقت رنگی بالاتر از میزانی که فیلم ساز در نظر داشته است به دست آورد. این تلویزیون همچنین از ال ای دی کارآمدتر و جدیدترین سیستم روشنایی تصویر استفاده کرده است که به آن اجازه می دهد تا HDR (محدوده دینامیکی بالا) ، همراه با ویدئوی 10 بیتی را نیز پشتیبانی کند.

کیفیت صدا: این تلویزیون دارای 2 بلندگوی 30 وات و 2 ساب ووفر 10 واتی است. بلندی صدای این تلویزیون بسیار خوب است و صدای خروجی شفاف و باکیفیت می باشد. صدای سه بعدی، استفاده از سیستم پخش دالبی و رمزگشای صدای DTS از جمله امکانات صوتی این تلویزیون هستند که باعث شده اند کیفیت صدای آن بسیار بالا باشد.

اتصالات و پورت ها: پورت های ورودی این تلویزیون متشکل از چهار پورت HDMI، سه پورت USB، یک پورت کامپوزیت و یک پورت کامپوننت می باشد و دارای خروجی صدا و هدفون است. پورت LAN و وای-فای داخلی نیز جهت اتصال به اینترنت در این تلویزیون وجود دارند. قابلیت های اتصالی بی سیم نظیر بلوتوث، DLNA، WiDi و Wi-Fi Direct نیز در این تلویزیون به کار رفته است.

طراحی ظاهری: این تلویزیون ظاهری زیبا و چشم گیر دارد. قاب باریک و حاشیه های کم در اطراف صفحه نمایش جلوه زیبایی به این تلویزیون بخشیده اند. پایه تلویزیون نیز زیبا طراحی شده است.

امکانات جانبی: این تلویزیون هوشمند از یک پردازنده 8 هسته ای و قدرتمند بهره می برد که باعث می شود حرکت در منوها و اجرای نرم افزارها با سرعت بالایی انجام شوند و هیچگونه تاخیر و یا کندی در تلویزیون دیده نشود. این تلویزیون به سیستم عامل تایزن سامسونگ مجهز شده و امکانات نرم افزاری خوبی در آن تعبیه شده است. این تلویزیون دارای گیرنده دیجیتال داخلی و ریموت کنترل هوشمند نیز می باشد.

نکات مثبت:

 • نمایشگر خمیده
 • بهره گیری از تکنولوژی نانوکریستال در صفحه نمایش
 • رزولوشن 4K
 • پورت ها و اتصالات فراوان
 • سیستم صوتی قدرتمند
 • پردازنده 8 هسته ای

 


 

Sony KD-55X9300D

قیمت: حدود  8,000,000 تومان با گارانتی بازرگانی ایران

کیفیت تصویر و پنل: این تلویزیون 55 اینچی دارای صفحه نمایشی LED با رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل می باشد. این تلویزیون همچنین دارای موتور پردازش تصویر X1-4K X-Reality Pro می باشد و فرکانس انطباق تصویر آن 800 هرتز است. این تلویزیون زاویه دید 178 درجه و کنتراست بالایی دارد. این تلویزیون قابلیت پخش تصاویر سه بعدی به صورت اکتیو را دارا می باشد. یکی از مهمترین ویژگی های تلویزیون های سونی عمق رنگ خیره کننده و نمایش طبیعی رنگ ها می باشد که در این تلویزیون هم به خوبی قابل مشاهده است. بدون شک مهمترین ویژگی این تلویزیون پشتیبانی از قابلیت HDR است. رزولوشن 4K به همراه قابلیت HDR باعث می شود که روشنایی تصویر بهبود یابد و کنتراست بیشتر شود و همچنین طیف رنگی گسترده تری را شاهد باشیم.

کیفیت صدا: این تلویزیون مجهز به سیستم صوتی 4کاناله می باشد که شامل 4 بلندگوی 7.5 واتی است. سونی در این تلویزیون از فناوری های صدای سه بعدی و دالبی و +Clear Audio به منظور افزایش کیفیت صدا استفاده کرده است.

اتصالات و پورت ها: این تلویزیون دارای 4 ورودی HDMI و 3 ورودی USB می باشد و در کنار آن ها 1 ورودی کامپوننت و 2 ورودی کامپوزیت قرار دارد. خروجی صدا و هدفون نیز در این تلویزیون دیده می شود. این تلویزیون از پورت LAN و وای-فای داخلی جهت اتصال به اینترنت بهره می برد و همچنین از اتصالات بی سیم نظیر WiFi Direct، DLNA و MHL و بلوتوث بهره می برد.

طراحی ظاهری: کیفیت ساخت این تلویزیون بسیار بالا است و همچنین باتوجه به حاشیه کم اطراف صفحه نمایش و پایه های فلزی زیبا ظاهری شیک و جذاب دارد. قاب باریک این تلویزیون نیز بر زیبایی آن افزوده است.

امکانات جانبی: این تلویزیون هوشمند از سیستم عامل اندروید 5.1.1 بهره می برد و رابط کاربری آن ساده و کاربردی است اما محدودیت های زیادی دارد و کمی تکراری شده است. این تلویزیون همچنین دارای گیرنده دیجیتال داخلی DVB-T2 نیز می باشد.

نکات مثبت:

 • رزولوشن 4K
 • قابلیت HDR
 • پورت های فراوان
 • طراحی زیبا

 


 

Samsung 55KSC9990

قیمت: حدود 8,200,000 تومان با گارانتی سام سرویس

کیفیت تصویر و پنل: تلویزیون 55 اینچ و منحنی 55KSC9990 دارای رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل می باشد. فرکانس انطباق تصویر 1200 هرتزی این تلویزیون باعث شده است که تصاویر سریع با کیفیتی فوق العاده به نمایش درآیند. کنتراست بالا و موتور پردازش تصویر UHD Upscaling کیفیت تصویر عالی را برای این تلویزیون به ارمغان آورده اند. زاویه دید این تلویزیون 178 درجه می باشد و رنگ هایی زنده و عمیق را تولید می کند. این تلویزیون قابلیت پخش تصاویر 3 بعدی به صورت اکتیو را دارا می باشد. این تلویزیون همچنین دارای فناوری HDR نیز می باشد.

کیفیت صدا: این تلویزیون دارای 2 بلندگوی 30 وات و 2 ساب ووفر 10 واتی است. بلندی صدای این تلویزیون بسیار خوب است و صدای خروجی شفاف و باکیفیت می باشد. صدای سه بعدی، استفاده از سیستم پخش دالبی و رمزگشای صدای DTS از جمله امکانات صوتی این تلویزیون هستند که باعث شده اند کیفیت صدای آن بسیار بالا باشد.

اتصالات و پورت ها: پورت های ورودی این تلویزیون متشکل از چهار پورت HDMI، چهار پورت USB، یک پورت کامپوزیت و یک پورت کامپوننت می باشد و دارای خروجی صدا و هدفون است. پورت LAN و وای-فای داخلی نیز جهت اتصال به اینترنت در این تلویزیون وجود دارند. قابلیت های اتصالی بی سیم نظیر بلوتوث، DLNA، WiDi و Wi-Fi Direct نیز در این تلویزیون به کار رفته است.

طراحی ظاهری: این تلویزیون ظاهری زیبا و چشم گیر دارد. قاب باریک و حاشیه های کم در اطراف صفحه نمایش جلوه زیبایی به این تلویزیون بخشیده اند. پایه تلویزیون نیز زیبا طراحی شده است.

امکانات جانبی: این تلویزیون هوشمند از یک پردازنده 8 هسته ای و قدرتمند بهره می برد که باعث می شود حرکت در منوها و اجرای نرم افزارها با سرعت بالایی انجام شوند و هیچگونه تاخیر و یا کندی در تلویزیون دیده نشود. این تلویزیون به سیستم عامل تایزن سامسونگ مجهز شده و امکانات نرم افزاری خوبی در آن تعبیه شده است. این تلویزیون دارای گیرنده دیجیتال داخلی و ریموت کنترل هوشمند نیز می باشد.

نکات مثبت:

 • نمایشگر خمیده
 • بهره گیری از تکنولوژی نانوکریستال در صفحه نمایش
 • رزولوشن 4K
 • پورت ها و اتصالات فراوان
 • سیستم صوتی قدرتمند
 • پردازنده 8 هسته ای

 


 

LG 55EC93000GI

قیمت: حدود 8,400,000 تومان با گارانتی گلدیران

کیفیت تصویر و پنل: تلویزیون 55 اینچی EC93000GI اولین تلویزیون OLED و خمیده در دنیاست و دارای رزولوشن 1920 در 1080 پیکسل (FullHD) می باشد. کنتراست تصویر و زاویه دید این تلویزیون بسیار عالی است و کیفیت تصویر و عمق رنگ سیاه در آن بسیار بالا است. الجی در این تلویزیون از دو موتور پردازش تصویر Triple XD و Tru Color Generator برای افزایش کیفیت تصاویر پخش شده استفاده کرده است. طراحی منحنی این تلویزیون از خستگی چشم جلوگیری می کند و همچنین در پخش تصاویر در کنار سه رنگ اصلی یعنی قرمز، آبی و سبز از رنگ سفید نیز استفاده می کند. تصاویر سه بعدی با استفاده از عینک های پسیو در این تلویزیون قابل مشاهده هستند و همچنین این مدل قابلیت تبدیل تصاویر دو بعدی به سه بعدی و بالعکس را دارا می باشد.

کیفیت صدا: این تلویزیون دارای 2 بلندگو با مجموع توان خروجی 40 وات و ساب ووفرهای قدرتمند می باشد و از صدای دالبی به همراه رمزگشای DTS و فناوری های Clear Voice II و Sound Optimizer بهره می برد.

اتصالات و پورت ها: الجی در زمینه اتصالات این تلویزیون همانند سایر بخش ها چیزی کم نگذاشته است. این تلویزیون از 4 پورت HDMI و 3 پورت USB در کنار 1 پورت کامپوننت و 1 پورت کامپوزیت بهره می برد و همچنین دارای خروجی صدا و خروجی هدفون نیز می باشد. این تلویزیون همانند سایر تلویزیون های رده بالا دارای پورت LAN و وای-فای داخلی برای اتصال به اینترنت می باشد. در زمینه اتصالات بی سیم نیز این تلویزیون از انواع اتصالات رایج مانند: MHL، WiDi، Miracast، WiFi Direct و DLNA پشتیبانی می کند.

طراحی ظاهری: این تلویزیون تنها 5.8 میلی متر ضخامت داشته و پایه تمام فلزی و زیبایی دارد. این تلویزیون بدنه ای یکپارچه از جنس فیبرکربن دارد و بسیار شیک و خوش ساخت است. حاشیه های اطراف صفحه نمایش نیز بسیار کم هستند و به زیبایی این تلویزیون افزوده اند.

امکانات جانبی: الجی در تلویزیون هیچ چیزی کم نگذاشته است و این تلویزیون را به جدیدترین فناوری های خود مجهز کرده است. سیستم عامل Web OS با رابط کاربری ساده و جذاب خود در این تلویزیون خودنمایی می کند.

نکات مثبت:

 • پنل OLED
 • پورت ها و اتصالات فراوان
 • سیستم عامل WebOS
 • کیفیت بالای بدنه
 • کیفیت صدای خوب

 


 

Samsung 65JUC7920

قیمت: حدود 9,000,000 تومان با گارانتی سام سرویس

کیفیت تصویر و پنل: این تلویزیون خمیده که از سری J سامسونگ می باشد در سال 2015 تولید شده است و دارای کیفیت تصویر عالی UltraHD با رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل می باشد. در کنار این ویژگی ها ما انطباق تصویر 200 هرتز را شاهد هستیم که این مورد برای تصاویر سریع  مناسب می باشد و این مشخصه بیشتر برای تصاویر ورزشی و فیلم های اکشن که از تصاویر سریع در انها استفاده شده است کاربرد دارد. سامسونگ در این مدل کمی بیش از حد رنگ ها را غلیظ کرده است اما خوب با یک کالیبراسیون می توانید به کیفیت مورد علاقه خود برسید. این تلویزیون زاویه دید و کنتراست بالایی دارد و از موتور پردازش تصویر HyperReal Engine بهره می برد.

کیفیت صدا: سیستم صوتی این تلویزیون شامل 2 بلندگوی 10 واتی به همراه تکنولوژی های دالبی و DTS است که در مجموع کیفیت صدای خوب و قابل قبولی را ارائه می دهد. بلندی صدای تلویزیون خوب است و صدای خروجی بسیار شفاف است.

اتصالات و پورت ها: 4 پورت HDMI در کنار 3 پورت USB و همچنین پورت های کامپوننت و کامپوزیت درگاه های ورودی این تلویزیون را تشکیل می دهند. علاوه بر این خروجی هدفون و پورت LAN و همچنین وای-فای داخلی نیز در این تلویزیون دیده می شود. این تلویزیون همچنین از DLNA نیز پشتیبانی می کند. این تلویزیون دارای خروجی هدفون و MHL نیز می باشد.

طراحی ظاهری: به طور کلی این تلویزیون ظاهری زیبا و چشم نواز دارد. قاب باریک و حاشیه های کم این تلویزیون در کنار پایه زیبا عوامل اصلی زیبایی این دستگاه هستند.

امکانات جانبی: پردازنده 4 هسته ای به کار رفته در این مدل باعث شده است که جا به جایی در منوها بسیار سریع انجام گیرد. همچنین در این تلویزیون هوشمند می توانید به انبوهی از نرم افزارها و برنامه های کاربردی دسترسی داشته باشید. این تلویزیون هوشمند به سیستم عامل تایزن مجهز شده است. به همراه این تلویزیون یک ریموت کنترل هوشمند نیز وجود دارد که کار با تلویزیون را راحت تر می کند.

نکات مثبت:

 • پورت های فراوان و متنوع
 • وای-فای داخلی
 • تلویزیون هوشمند و مجهز به سیستم عامل تایزن

 

نکات منفی:

 •  فرکانس انطباق تصویر 200 هرتز

 


 

Sony KD-65X8500C

قیمت: حدود  9,200,000 تومان با گارانتی بازرگانی ایران

کیفیت تصویر و پنل: پنل LED این تلویزیون 65 اینچی دارای رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل می باشد. این تلویزیون همچنین دارای موتور پردازش تصویر 4K X-Reality Pro می باشد و فرکانس انطباق تصویر آن 800 هرتز است با این وجود این تلویزیون کیفیت خوبی در صحنه های سریع دارد. این تلویزیون زاویه دید 178 درجه و کنتراست بالایی دارد. این تلویزیون قابلیت پخش تصاویر سه بعدی به صورت اکتیو را دارا می باشد. یکی از مهمترین ویژگی های تلویزیون های سونی عمق رنگ خیره کننده و نمایش طبیعی رنگ ها می باشد که در این تلویزیون هم به خوبی قابل مشاهده است.

کیفیت صدا: ضعف اصلی این تلویزیون در سیستم صوتی آن است. این تلویزیون تنها 2 بلندگوی 10 واتی دارد که برای تلویزیونی با این قیمت به هیچ وجه کافی نیست. بلندی صدا کافی نیست و اگر قصد خرید این تلویزیون را دارید باید حتماً یک سینمای خانگی نیز تهیه کنید.

اتصالات و پورت ها: این تلویزیون دارای 4 ورودی HDMI و 3 ورودی USB می باشد و در کنار آن ها 1 ورودی کامپوننت و 2 ورودی کامپوزیت قرار دارد. خروجی صدا و هدفون نیز در این تلویزیون دیده می شود. این تلویزیون از پورت LAN و وای-فای داخلی جهت اتصال به اینترنت بهره می برد و همچنین از اتصالات بی سیم نظیر WiFi Direct، DLNA، NFC و MHL و بلوتوث بهره می برد.

طراحی ظاهری: کیفیت ساخت این تلویزیون بسیار بالا است و همچنین باتوجه به حاشیه کم اطراف صفحه نمایش و پایه های زیبا ظاهری شیک و جذاب دارد. قاب باریک این تلویزیون نیز بر زیبایی آن افزوده است.

امکانات جانبی: این تلویزیون هوشمند از سیستم عامل اندروید 5 بهره می برد و رابط کاربری آن ساده و کاربردی است اما محدودیت های زیادی دارد و کمی تکراری شده است. این تلویزیون همچنین دارای گیرنده دیجیتال داخلی نیز می باشد.

نکات مثبت:

 • رزولوشن 4K
 • پورت های فراوان
 • اتصالات بی سیم متنوع
 • طراحی زیبا

 

نکات منفی:

 • فرکانس انطباق تصویر کم
 • بلندگوهای ضعیف

 


 

LG 65UG87000GI

قیمت: حدود 9,400,000 تومان با گارانتی گلدیران

کیفیت تصویر و پنل: تلویزیون 65 اینچی 65UG87000GI دارای کیفیت تصویر 4K و رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل می باشد. این تلویزیون مجهز به پنل IPS است که زاویه دید و مقاومت بالایی دارد. زاویه دید این تلویزیون 178 درجه است و کنتراست بالا از دیگر ویژگی های خوب آن می باشد. انطباق تصویر این تلویزیون 2000 هرتز می باشد و به همین جهت در تصاویر و صحنه های سریع شاهد هیچ گونه تاری، تیرگی و افت کیفیت نیستیم. الجی در این تلویزیون از موتورهای پردازش تصویر Tru 4K Engine Pro و Triple XD Engine استفاده کرده است. موتور Tru-4K Upscaler وظیفه تغییر رزولوشن تصاویر عادی به ULTRA HD را بر عهده دارد. این موتور تاحد امکان کیفیت تصاویر را به ULTRA HD نزدیک می کند. Triple XD Engine موتور پردازش تصویر انحصاری الجی است که وظیفه آن کنترل کلیه عملکردهای تصویر سازی در تلویزیون از جمله وضوح تصویر، اشباع رنگ، بهینه سازی تصاویر و از بین برنده تمام سایه های تصویر  می باشد. این تلویزیون همچنین تصاویر سه بعدی را به صورت پسیو پخش می کند و دارای قابلیت تبدیل تصاویر دو بعدی به سه بعدی و بالعکس است.

کیفیت صدا: سیستم صوتی 2 کاناله این تلویزیون دارای 2 بلندگوی 20 واتی است. سیستم صوتی این تلویزیون توسط شرکت مطرح هارمن کاردن طراحی شده است. الجی با استفاده از دالبی دیجیتال و فناوری های Clear Voice II و Ultra Surround سعی کرده است تا کیفیت صدای بی نظیری به این تلویزیون ببخشد. در کنار این موارد صدای سه بعدی و رمزگشای DTS نیز در این تلویزیون دیده می شود. در هر صورت این تلویزیون کیفیت صدای کم نظیری دارد و هر کاربری را راضی می کند.

اتصالات و پورت ها: این تلویزیون دارای سه ورودی HDMI، سه ورودی USB، یک ورودی کامپوننت و یک ورودی کامپوزیت به همراه خروجی صدا است. این تلویزیون همچنین دارای خروجی هدفون است. این تلویزیون مجهز به پورت LAN و وای-فای داخلی جهت اتصال به اینترنت می باشد. تلویزیون 65UG87000GI از قابلیت DLNA، Miracast و WiDi جهت اتصال به دستگاه های دیگر نیز پشتیبانی می کند.

طراحی ظاهری: کیفیت ساخت این تلویزیون بسیار بالاست و از مواد بسیار خوبی در ساخت آن استفاده شده است. این تلویزیون ظاهری شیک و زیبا دارد. قاب باریک و حاشیه های کم در اطراف صفحه نمایش از مهمترین عوامل زیبایی این تلویزیون به شمار می روند. پایه تلویزیون ترکیبی از شیشه و فلزی است و بسیار زیبا می باشد و جذابیت دستگاه را دوچندان کرده است.

امکانات جانبی: این تلویزیون هوشمند از سیستم عامل Web OS 2 بهره می برد. رابط کاربری این تلویزیون بسیار ساده و کاربردی است و با وجود پردازنده 4 هسته ای جا به جایی بین منوها بسیار سریع انجام می شود. دسترسی به تمام بخش های رابط کاربری به راحتی انجام می پذیرد و کاربر را دچار سردرگمی نمی کند. کنترل هوشمند همراه دستگاه هم کیفیت خوبی دارد و کار با تلویزیون را راحت تر می کند.

نکات مثبت:

 • پنل IPS
 • رزولوشن 4K
 • پردازنده 4 هسته ای
 • پورت ها و اتصالات فراوان
 • سیستم عامل Web OS 2
 • سیستم صوتی طراحی شده توسط هارمن کاردن

 


 

Philips 65PUT8609

قیمت: حدود 9,700,000 تومان با گارانتی شکوفا الکتریک

کیفیت تصویر و پنل: این تلویزیون 65 اینچی دارای صفحه نمایش LED با رزولوشن الترا اج دی (2160 در 3840 پیکسل) می باشد. کیفیت تصاویر به نمایش درآمده و زاویه دید این تلویزیون بسیار بالا است. دقت رنگ ها یکی از مشخصه های اصلی این تلویزیون به شمار می رود. فرکانس انطباق تصویر این تلویزیون 400 هرتز می باشد که برای مشاهده تصاویر و فیلم های سینمایی مناسب است. یکی از ضعف های این تلویزیون عدم پخش تصاویر سه بعدی است. فیلیپس در این تلویزیون از موتور پردازش تصویر Pixel Plus ULTRA HD استفاده کرده است. یکی از ویژگی های جذاب این تلویزیون که در اکثر تلویزیون های فیلیپس هم مشاهده می شود، تکنولوژی Ambilight است که نورهایی همانند تصویر پخش شده در تلویزیون بر روی دیوار پخش می کند. در این تلویزیون از Ambilight سه طرفه در کناره ها و بالای آن استفاده شده است. همچنین این تلویزیون قابلیت پخش تصاویر سه بعدی به صورت اکتیو را نیز دارا می باشد.

کیفیت صدا: فیلیپس برای این تلویزیون از دو عدد بلندگوی 10 واتی استفاده کرده است. فیلیپس به منظور افزایش کیفیت صدا از فناوری هایی نظیر Clear Voice و Bass Enhancement استفاده کرده است. همچنین این تلویزیون از فناوری دالبی نیز پشتیبانی می کند.

اتصالات و پورت ها: درگاه های این تلویزیون شامل چهار HDMI، دو USB، یک کامپوننت و یک کامپوزیت به همراه خروجی صدای دیجیتال و هدفون است. همچنین این تلویزیون دارای وای-فای و LAN نیز می باشد و از Miracast نیز پشتیبانی می کند.

طراحی ظاهری: اصلی ترین و مهمترین ویژگی این تلویزیون ظاهر آن است. حاشیه های کم اطراف نمایشگر و پایه های زیبای این تلویزیون از جمله مواردی هستند که جذابیت آن را دو چندان کرده اند. قابلیت Ambilight باعث می شود که هنگام پخش تصاویر نورهایی هماهنگ با تصویر روی دیوار پخش شوند و این تکنولوژی زیبایی خاصی به تلویزیون بخشیده است.

امکانات جانبی: این تلویزیون هوشمند دارای پردازنده 2 هسته ای می باشد و در هنگام کار با آن کندی مشاهده نمی شود. همچنین این تلویزیون مجهز به تیونر DVB-T2 نیز می باشد.

نکات مثبت:

 • Ambilight سه طرفه
 • عمق و دقت رنگ بالا
 • طراحی زیبا
 • درگاه های فراوان
 • رزولوشن ULTRA HD

نکات منفی:

 • کیفیت صدای پایین

 


 

LG 65UB98000GI

قیمت: حدود 9,800,000 تومان با گارانتی گلدیران

کیفیت تصویر و پنل: تلویزیون 65 اینچی UB98000 الجی دارای پنل IPS با رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل (UHD) می باشد. زاویه دید 178 درجه ای و کنتراست بالای این تلویزیون حرفی برای گفتن باقی نمی گذارد. موتور پردازش تصویر Tru-Ultra HD Engine Pro تصاویر را به خوبی پردازش کرده و کیفیت تصویر بالایی را برای این تلویزیون به ارمغان می آورد. فرکانس انطباق تصویر این تلویزیون 1300 هرتز است و به این ترتیب در تصاویر با سرعت زیاد و صحنه های پرتحرک کیفیت بی نظیری دارد. این تلویزیون همچنین تصاویر سه بعدی را به صورت پسیو پخش می کند.

کیفیت صدا: مهمترین ویژگی این تلویزیون کیفیت صدای آن است. این تلویزیون بدون شک بهترین سیستم صوتی و کیفیت صدا را در بین تلویزیون های این لیست دارد. سیستم صوتی 4.2 کانال این تلویزیون توسط یکی از برترین شرکت های جهان در این زمینه یعنی هارمن کاردن طراحی شده است. این تلویزیون دارای 6 بلندگو با مجموع توان خروجی 70 وات و ساب ووفرهای قدرتمند می باشد و از صدای دالبی به همراه رمزگشای DTS و فناوری های Clear Voice II و Sound Optimizer بهره می برد.

اتصالات و پورت ها: الجی در زمینه اتصالات این تلویزیون همانند سایر بخش ها چیزی کم نگذاشته است. این تلویزیون از 4 پورت HDMI و 3 پورت USB در کنار 1 پورت کامپوننت و 1 پورت کامپوزیت بهره می برد و همچنین دارای خروجی صدا و خروجی هدفون نیز می باشد. این تلویزیون همانند سایر تلویزیون های رده بالا دارای پورت LAN و وای-فای داخلی برای اتصال به اینترنت می باشد. در زمینه اتصالات بی سیم نیز این تلویزیون از انواع اتصالات رایج مانند: MHL، WiDi، Miracast، WiFi Direct و DLNA پشتیبانی می کند.

طراحی ظاهری: الجی در این تلویزیون از مواد باکیفیت و مرغوبی استفاده کرده است که با دیدن آن متوجه این قضیه خواهید شد. علاوه بر کیفیت بالای بدنه این تلویزیون دارای ظاهری بسیار زیبا و دلپسند می باشد. حاشیه های اطراف نمایشگر بسیار کم هستند و برای رسیدن به این منظور الجی بلندگوهای قدرتمند آن را در پایه ی براق این تلویزیون جای داده است. قاب باریک این تلویزیون نیز نمای خوبی به آن بخشیده است. پایه تلویزیون نیز بسیار زیبا و با کیفیت است.

امکانات جانبی: الجی در تلویزیون هیچ چیزی کم نگذاشته است و این تلویزیون را به جدیدترین فناوری های خود مجهز کرده است. سیستم عامل Web OS با رابط کاربری ساده و جذاب خود در این تلویزیون خودنمایی می کند. این تلویزیون همچنین دارای قابلیت DualPlay و دوربین 8 مگاپیکسلی داخلی نیز می باشد و از فرمان های صوتی و حرکتی پشتیبانی می کند.

نکات مثبت:

 • رزولوشن 4K
 • پنل IPS
 • فرکانس انطباق تصویر 1300 هرتز
 • سیستم صوتی هارمن کاردن
 • پورت ها و اتصالات فراوان
 • سیستم عامل WebOS

 


 

LG 65UF95000GI

قیمت: حدود 10,200,000 تومان با گارانتی گلدیران

کیفیت تصویر و پنل: این تلویزیون 65 اینچی دارای کیفیت تصویر 4K و رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل می باشد. 65UF95000 مجهز به پنل IPS  می باشد که زاویه دید و مقاومت بالایی دارد. زاویه دید این تلویزیون 178 درجه است و کنتراست بالا از دیگر ویژگی های خوب آن می باشد. انطباق تصویر این تلویزیون 2300 هرتز می باشد و به همین جهت در تصاویر و صحنه های سریع شاهد هیچ گونه تاری، تیرگی و افت کیفیت نیستیم. الجی در این تلویزیون از موتورهای پردازش تصویر Tru 4K Engine Pro و Triple XD Engine استفاده کرده است. موتور Tru-4K Upscaler وظیفه تغییر رزولوشن تصاویر عادی به ULTRA HD را بر عهده دارد. این موتور تاحد امکان کیفیت تصاویر را به ULTRA HD نزدیک می کند. Triple XD Engine موتور پردازش تصویر انحصاری الجی است که وظیفه آن کنترل کلیه عملکردهای تصویر سازی در تلویزیون از جمله وضوح تصویر، اشباع رنگ، بهینه سازی تصاویر و از بین برنده تمام سایه های تصویر  می باشد. الجی با به کار گیری این دو موتور کیفیت تصویر کم نظیری را به این تلویزیون بخشیده است. این تلویزیون همچنین تصاویر سه بعدی را به صورت پسیو پخش می کند.

کیفیت صدا: این تلویزیون دارای 2 بلندگوی 30 واتی است. سیستم صوتی این تلویزیون توسط شرکت مطرح هارمن کاردن طراحی شده است. الجی با استفاده از دالبی دیجیتال و فناوری های Clear Voice II و Ultra Surround سعی کرده است تا کیفیت صدای بی نظیری به این تلویزیون ببخشد. در هر صورت این تلویزیون کیفیت صدای کم نظیری دارد و هر کاربری را راضی می کند.

اتصالات و پورت ها: این تلویزیون دارای چهار ورودی HDMI، سه ورودی USB، یک ورودی کامپوننت و یک ورودی کامپوزیت به همراه خروجی صدا است. این تلویزیون همچنین دارای خروجی هدفون است. این تلویزیون همچنین مجهز به پورت LAN و وای-فای داخلی جهت اتصال به اینترنت می باشد. این تلویزیون از قابلیت DLNA و WiDi جهت اتصال بی سیم نیز پشتیبانی می کند.

طراحی ظاهری: کیفیت ساخت این تلویزیون بسیار بالاست و از مواد بسیار خوبی در ساخت آن استفاده شده است. این تلویزیون ظاهری شیک و زیبا دارد. قاب باریک و حاشیه های کم در اطراف صفحه نمایش از مهمترین عوامل زیبایی این تلویزیون به شمار می روند. پایه تلویزیون فلزی و بسیار زیبا می باشد و جذابیت دستگاه را دوچندان کرده است.

امکانات جانبی: این تلویزیون هوشمند از سیستم عامل Web OS 2 بهره می برد. رابط کاربری این تلویزیون بسیار ساده و کاربردی است و با وجود پردازنده 4 هسته ای جا به جایی بین منوها بسیار سریع انجام می شود. دسترسی به تمام بخش های رابط کاربری به راحتی انجام می پذیرد و کاربر را دچار سردرگمی نمی کند. کنترل هوشمند همراه دستگاه هم کیفیت خوبی دارد و کار با تلویزیون را راحت تر می کند.

نکات مثبت:

 • پنل IPS
 • رزولوشن 4K
 • پردازنده 4 هسته ای
 • پورت های فراوان
 • سیستم عامل Web OS 2
 • سیستم صوتی طراحی شده توسط هارمن کاردن

 


 

Samsung 65JU8890

قیمت: حدود 10,600,000 تومان با گارانتی سام سرویس

کیفیت تصویر و پنل: تلویزیون LED و 65 اینچی JU8890 سامسونگ دارای رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل (UHD) و کنتراست و زاویه دید بالایی می باشد و کیفیت تصویر فوق العاده ای دارد. این تلویزیون با توجه به فرکانس انطباق تصویر 1000 هرتز تصاویر و صحنه های سریع را به خوبی و با کیفیت بالا به نمایش در می آورد. سامسونگ در این تلویزیون از موتور پردازش تصویر Quadmatic استفاده کرده است که به خوبی از پس پردازش تصاویر 4K برمی آید. این تلویزیون دارای قابلیت پخش تصاویر سه بعدی به صورت اکتیو و با رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل (Ultra HD) می باشد.

کیفیت صدا: این تلویزیون دارای 4 بلندگوی 10 وات و 2 ساب ووفر 10 واتی است. بلندی صدای این تلویزیون بسیار خوب است و صدای خروجی شفاف و باکیفیت می باشد. صدای سه بعدی، استفاده از سیستم پخش دالبی و رمزگشای صدای DTS از جمله امکانات صوتی این تلویزیون هستند که باعث شده اند کیفیت صدای آن بسیار بالا باشد.

اتصالات و پورت ها: پورت های ورودی این تلویزیون متشکل از چهار پورت HDMI، سه پورت USB، دو پورت کامپوزیت و یک پورت کامپوننت می باشد و تنها خروجی آن هم خروجی صدا است. نداشتن خروجی هدفون یکی از کمبودهای این تلویزیون به شمار می رود. پورت LAN و وای-فای داخلی نیز جهت اتصال به اینترنت در این تلویزیون وجود دارند. قابلیت های اتصالی بی سیم نظیر DLNA، WiDi و Wi-Fi Direct نیز در این تلویزیون به کار رفته است.

طراحی ظاهری: این تلویزیون ظاهری زیبا و چشم گیر دارد. قاب باریک و حاشیه های کم در اطراف صفحه نمایش جلوه زیبایی به این تلویزیون بخشیده اند. پایه تلویزیون نیز زیبا طراحی شده است.

امکانات جانبی: این تلویزیون هوشمند از یک پردازنده 4 هسته ای و قدرتمند بهره می برد که باعث می شود حرکت در منوها و اجرای نرم افزارها با سرعت بالایی انجام شوند و هیچگونه تاخیر و یا کندی در تلویزیون دیده نشود. این تلویزیون درکمتر از 2 ثانیه روشن می شود. از ویژگی های بارز 65JU8890 قابلیت کنترل صوتی و حرکتی تلویزیون است و حتی از زبان فارسی هم پشتیبانی می شود. این تلویزیون دارای گیرنده دیجیتال داخلی و ریموت کنترل هوشمند نیز می باشد.

نکات مثبت:

 • سیستم صوتی عالی
 • رزولوشن 4K
 • پورت های فراوان
 • پردازنده 4 هسته ای
 • روشن شدن سریع

 

نکات منفی:

 • نداشتن خروجی هدفون

 


 

Samsung 65JSC9990

قیمت: حدود 14,000,000 تومان با گارانتی سام سرویس

کیفیت تصویر و پنل: تلویزیون 65 اینچ و منحنی 65JSC9990 دارای رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل می باشد. فرکانس انطباق تصویر 1200 هرتزی این تلویزیون باعث شده است که تصاویر سریع با کیفیتی فوق العاده به نمایش درآیند. کنتراست بالا و موتور پردازش تصویر UHD Remastering Engine کیفیت تصویر عالی را برای این تلویزیون به ارمغان آورده اند. زاویه دید این تلویزیون 178 درجه می باشد و رنگ هایی زنده و عمیق را تولید می کند. این تلویزیون قابلیت پخش تصاویر 3 بعدی به صورت اکتیو را دارا می باشد. از مهمترین ویژگی های این تلویزیون استفاده از تکنولوژی نانوکریستال می باشد که محدوده رنگی گسترده ای که طبق استاندارد DCI نود و دو درصد است ارائه می کند. این فناوری باعث ایجاد رنگ هایی دقیق تر در تلویزیون می شود. نقاط تنظیم رنگ در پنل هایی که از این تکنولوژی استفاده می کنند دو برابر بیشتر است بنابراین دقت رنگ ها در این نوع پنل ها بسیار بالاست به طوری که حتی می توان دقت رنگی بالاتر از میزانی که فیلم ساز در نظر داشته است به دست آورد. این تلویزیون همچنین از ال ای دی کارآمدتر و جدیدترین سیستم روشنایی تصویر استفاده کرده است که به آن اجازه می دهد تا HDR (محدوده دینامیکی بالا) ، همراه با ویدئوی 10 بیتی را نیز پشتیبانی کند.

کیفیت صدا: این تلویزیون دارای 2 بلندگوی 30 وات و 2 ساب ووفر 10 واتی است. بلندی صدای این تلویزیون بسیار خوب است و صدای خروجی شفاف و باکیفیت می باشد. صدای سه بعدی، استفاده از سیستم پخش دالبی و رمزگشای صدای DTS از جمله امکانات صوتی این تلویزیون هستند که باعث شده اند کیفیت صدای آن بسیار بالا باشد.

اتصالات و پورت ها: پورت های ورودی این تلویزیون متشکل از چهار پورت HDMI، سه پورت USB، یک پورت کامپوزیت و یک پورت کامپوننت می باشد و دارای خروجی صدا و هدفون است. پورت LAN و وای-فای داخلی نیز جهت اتصال به اینترنت در این تلویزیون وجود دارند. قابلیت های اتصالی بی سیم نظیر بلوتوث، DLNA، WiDi و Wi-Fi Direct نیز در این تلویزیون به کار رفته است.

طراحی ظاهری: این تلویزیون ظاهری زیبا و چشم گیر دارد. قاب باریک و حاشیه های کم در اطراف صفحه نمایش جلوه زیبایی به این تلویزیون بخشیده اند. پایه تلویزیون نیز زیبا طراحی شده است.

امکانات جانبی: این تلویزیون هوشمند از یک پردازنده 8 هسته ای و قدرتمند بهره می برد که باعث می شود حرکت در منوها و اجرای نرم افزارها با سرعت بالایی انجام شوند و هیچگونه تاخیر و یا کندی در تلویزیون دیده نشود. این تلویزیون به سیستم عامل تایزن سامسونگ مجهز شده و امکانات نرم افزاری خوبی در آن تعبیه شده است. این تلویزیون دارای گیرنده دیجیتال داخلی و ریموت کنترل هوشمند نیز می باشد.

نکات مثبت:

 • نمایشگر خمیده
 • بهره گیری از تکنولوژی نانوکریستال در صفحه نمایش
 • رزولوشن 4K
 • پورت ها و اتصالات فراوان
 • پردازنده 8 هسته ای

نکات منفی:

 • کیفیت صدای پایین
 • زاویه دید کم

 


 

LG 65E6GI

قیمت: حدود 18,000,000 تومان با گارانتی گلدیران

کیفیت تصویر و پنل: 65E6GI یکی از اعضای خانواده OLED های الجی است و دارای رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل (ULTRAHD) می باشد. این تلویزیون مجهز به موتور پردازشگر تصویر Perfect Mastering Engine می باشد. زاویه دید و کنتراست این تلویزیون به لطف فناوری OLED بسیار خوب است. این تلویزیون دارای قابلیت پخش تصاویر سه بعدی به صورت پسیو است. فرکانس انطباق تصویر این تلویزیون 120 هرتز است و در نمایش تصاویر سریع مشکلی نخواهد داشت. همچنین E6GI دارای قابلیت HDR با پشتیبانی از فناوری Dolby Vision می باشد.

کیفیت صدا: سیستم صوتی 2.2 کاناله این تلویزیون دارای 2 بلندگو با خروجی صدای 10 وات می باشد. این تلویزیون همچنین دارای 2 ساب ووفر 10 واتی نیز می باشد. سیستم صوتی تلویزیون توسط شرکت هارمن کاردن طراحی شده است که شرکت شناخته شده ای در زمینه سیستم های صوتی به حساب می آید. صدای دالبی و الترا ساراند به همراه فناوری Clear Voice III و حالت فراگیر OLED Surround باعث شده اند که کیفیت صدای این تلویزیون بسیار عالی باشد.

اتصالات و پورت ها: این تلویزیون دارای سه پورت USB و چهار پورت HDMI است. همچنین این تلویزیون دارای یک پورت کامپوننت و یک پورت کامپوزیت در کنار ورودی آنتن است. همانند سایر تلویزیون های رده بالا در این تلویزیون هم شاهد پورت LAN، وای-فای و خروجی هدفون هستیم. این تلویزیون از اتصالات بی سیم همانند WiDi، DLNA، Miracast و بلوتوث پشتیبانی می کند.

طراحی ظاهری: این تلویزیون ظاهری بسیار زیبا و جذاب دارد که جلوه ای خاص به خانه می بخشد. پایه های تلویزیون نیز بسیار زیبا و باکیفیت هستند. این تلویزیون بدنه ای بسیار باریک دارد و حاشیه های اطراف صفحه نمایش بسیار کم هستند که این موضوع باعث زیبایی بیشتر تلویزیون شده است. علاوه بر طراحی زیبا، کیفیت ساخت تلویزیون نیز بسیار بالاست. قسمت پایین تلویزیون محل قرارگیری بلندگوهاست و همانند یک ساندبار طراحی شده است.

امکانات جانبی: این تلویزیون از نسل سوم سیستم عامل Web OS بهره می برد و از طریق فروشگاه نرم افزاری الجی می توان برنامه های مختلف را دانلود کرد. با وجود پردازنده 4 هسته ای، حرکت بین منوها و صفحات در این تلویزیون بسیار سریع است و هیچ کندی در آن مشاهده نمی شود. این تلویزیون همچنین دارای گیرنده دیجیتال داخلی از نوع DVB-T2 و ریموت کنترل هوشمند نیز می باشد.

نکات مثبت:

 • رزولوشن 4K
 • پنل OLED
 • سیستم عامل WebOS 3.0
 • طراحی زیبا
 • دارای HDR و Dolby Vision

 


 

Samsung 78JUC8920

قیمت: حدود 22,000,000 تومان با گارانتی سام سرویس

کیفیت تصویر و پنل: این تلویزیون خمیده که از سری J سامسونگ می باشد در سال 2015 تولید شده است و دارای کیفیت تصویر عالی UltraHD با رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل می باشد. در کنار این ویژگی ها ما انطباق تصویر 1000 هرتز را شاهد هستیم که این مورد برای تصاویر سریع مناسب می باشد و این مشخصه بیشتر برای تصاویر ورزشی و فیلم های اکشن که از تصاویر سریع در انها استفاده شده است کاربرد دارد. سامسونگ در این مدل کمی بیش از حد رنگ ها را غلیظ کرده است اما خوب با یک کالیبراسیون می توانید به کیفیت مورد علاقه خود برسید. این تلویزیون زاویه دید و کنتراست بالایی دارد و از موتور پردازش تصویر HyperReal Engine بهره می برد. این تلویزیون دارای قابلیت پخش تصاویر سه بعدی به صورت اکتیو است.

کیفیت صدا: سیستم صوتی این تلویزیون شامل 2 بلندگوی 10 واتی به همراه 2 ساب ووفر 10 وات و تکنولوژی های دالبی و DTS است که در مجموع کیفیت صدای خوب و قابل قبولی را ارائه می دهد. بلندی صدای تلویزیون خوب است و صدای خروجی بسیار شفاف است.

اتصالات و پورت ها: 4 پورت HDMI در کنار 3 پورت USB و همچنین پورت های کامپوننت و کامپوزیت درگاه های ورودی این تلویزیون را تشکیل می دهند. علاوه بر این خروجی هدفون و پورت LAN و همچنین وای-فای داخلی نیز در این تلویزیون دیده می شود. این تلویزیون همچنین از DLNA نیز پشتیبانی می کند. این تلویزیون دارای خروجی هدفون و MHL نیز می باشد.

طراحی ظاهری: به طور کلی این تلویزیون ظاهری زیبا و چشم نواز دارد. قاب باریک و حاشیه های کم این تلویزیون در کنار پایه زیبا عوامل اصلی زیبایی این دستگاه هستند.

امکانات جانبی: پردازنده 4 هسته ای به کار رفته در این مدل باعث شده است که جا به جایی در منوها بسیار سریع انجام گیرد. همچنین در این تلویزیون هوشمند می توانید به انبوهی از نرم افزارها و برنامه های کاربردی دسترسی داشته باشید. این تلویزیون هوشمند به سیستم عامل تایزن مجهز شده است. به همراه این تلویزیون یک ریموت کنترل هوشمند نیز وجود دارد که کار با تلویزیون را راحت تر می کند.

نکات مثبت:

 • کیفیت تصویر Ultra HD
 • پورت های فراوان و متنوع
 • پردازنده 4 هسته ای
 • فرکانس انطباق تصویر 1000 هرتز
 • وای-فای داخلی
 • تلویزیون هوشمند و مجهز به سیستم عامل تایزن

نکات منفی:

 • سیستم صوتی ضعیف

 


 

LG 65EC970T

قیمت: حدود 22,500,000 تومان با گارانتی گلدیران

کیفیت تصویر و پنل: کمپانی الجی در سال های اخیر تمرکز خود را روی تلویزیون های OLED قرار داده است. 65EC970T یکی از بهترین تلویزیون های OLED تاکنون است و الجی تمام تلاش خود را کرده است که این تلویزیون هیچ کم و کاستی نداشته باشد. برخلاف سایر تلویزیون های OLED الجی، این تلویزیون دارای رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل یا به عبارتی ULTRA HD می باشد. این تلویزیون مجهز به موتورهای پردازشگر تصویر Triple XD و Tru ULTRA HD الجی می باشد به همین دلیل پردازش و کیفیت تصاویر پخش شده در تلویزیون بسیار عالی است. زاویه دید و کنتراست این تلویزیون به لطف فناوری OLED بسیار خوب است. این تلویزیون همانند سایر تلویزیون های الجی دارای قابلیت پخش تصاویر سه بعدی به صورت پسیو است. این تلویزیون با فرکانس انطباق تصویر 2000 هرتزی که دارد تصاویر سریع را با کیفیتی بالا به نمایش درمی آورد.

کیفیت صدا: سیستم صوتی 4.0 کاناله این تلویزیون دارای خروجی صدای 70 وات می باشد. این تلویزیون همچنین دارای ساب ووفر نیز می باشد. سیستم صوتی تلویزیون توسط شرکت هارمن کاردن طراحی شده است که شرکت شناخته شده ای در زمینه سیستم های صوتی به حساب می آید. صدای دالبی و الترا ساراند به همراه فناوری Clear Voice II باعث شده اند که کیفیت صدای این تلویزیون بسیار عالی باشد.

اتصالات و پورت ها: 65EC970T دارای سه پورت USB و سه پورت HDMI است. همچنین این تلویزیون دارای یک پورت کامپوننت و یک پورت کامپوزیت در کنار ورودی آنتن است. همانند سایر تلویزیون های رده بالا در این تلویزیون هم شاهد پورت LAN، وای-فای و خروجی هدفون هستیم. این تلویزیون از اتصالات بی سیم همانند WiDi، MHL، DLNA و Miracast پشتیبانی می کند.

طراحی ظاهری: تلویزیون منحنی 65EC970T ظاهری زیبا و جذاب دارد که جلوه ای خاص به خانه می بخشد. پایه های تلویزیون فلزی و باکیفیت هستند. این تلویزیون بدنه ای باریک دارد و حاشیه های اطراف صفحه نمایش بسیار کم هستند که این موضوع باعث زیبایی بیشتر تلویزیون شده است. علاوه بر طراحی زیبا، کیفیت ساخت تلویزیون نیز بسیار بالاست. پشت تلویزیون از جنس فیبر کربن و یکپارچه است.

امکانات جانبی: این تلویزیون مجهز به سیستم عامل Web OS می باشد و از طریق فروشگاه نرم افزاری الجی می توان برنامه های مختلف را دانلود کرد. حرکت بین منوها و صفحات در این تلویزیون بسیار سریع است و هیچ کندی در آن مشاهده نمی شود. این تلویزیون همچنین دارای گیرنده دیجیتال داخلی و ریموت کنترل هوشمند نیز می باشد. این تلویزیون دارای دوربین 8 مگاپیکسلی و پشتیبانی از فرمان های صوتی نیز می باشد.

نکات مثبت:

 • رزولوشن 4K
 • تلویزیون OLED
 • پورت ها و اتصالات فراوان
 • سیستم عامل WebOS
 • کیفیت صدای عالی
 • طراحی زیبا

 


 

LG 65EG960T

قیمت: حدود 23,700,000 تومان با گارانتی گلدیران

کیفیت تصویر و پنل: 65EG960T یکی از جدیدترین تلویزیون های OLED الجی می باشد و دارای رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل (ULTRAHD) است. این تلویزیون منحنی مجهز به موتورهای پردازشگر تصویر Triple XD و Tru ULTRA HD الجی می باشد به همین دلیل تصاویر با سرعت و کیفیت بالایی به نمایش در می آیند. از دیگر ویژگی های این تلویزیون می توان به عمق رنگ 10 بیتی و زمان پاسخگویی 0.002 میلی ثانیه ای آن اشاره کرد. زاویه دید و کنتراست این تلویزیون به لطف فناوری OLED بسیار خوب است. این تلویزیون همانند سایر تلویزیون های الجی دارای قابلیت پخش تصاویر سه بعدی به صورت پسیو است. این تلویزیون با فرکانس انطباق تصویر 2000 هرتزی که دارد تصاویر سریع را با کیفیتی بالا به نمایش درمی آورد.

کیفیت صدا: سیستم صوتی 2.1 کاناله این تلویزیون دارای خروجی صدای 20 وات می باشد. این تلویزیون همچنین دارای ساب ووفر نیز می باشد. سیستم صوتی تلویزیون توسط شرکت هارمن کاردن طراحی شده است که شرکت شناخته شده ای در زمینه سیستم های صوتی به حساب می آید. صدای دالبی و الترا ساراند به همراه فناوری Clear Voice II باعث شده اند که کیفیت صدای این تلویزیون بسیار عالی باشد.

اتصالات و پورت ها: 65EG960T دارای سه پورت USB و سه پورت HDMI است. همچنین این تلویزیون دارای یک پورت کامپوننت و یک پورت کامپوزیت در کنار ورودی آنتن است. همانند سایر تلویزیون های رده بالا در این تلویزیون هم شاهد پورت LAN، وای-فای و خروجی هدفون هستیم. این تلویزیون از اتصالات بی سیم همانند WiDi، MHL، DLNA و Miracast پشتیبانی می کند.

طراحی ظاهری: این تلویزیون منحنی ظاهری زیبا و جذاب دارد که جلوه ای خاص به خانه می بخشد. پایه های تلویزیون نیز بسیار زیبا و باکیفیت هستند. این تلویزیون بدنه ای باریک دارد و حاشیه های اطراف صفحه نمایش بسیار کم هستند که این موضوع باعث زیبایی بیشتر تلویزیون شده است. علاوه بر طراحی زیبا، کیفیت ساخت تلویزیون نیز بسیار بالاست. پشت تلویزیون از جنس فیبر کربن و یکپارچه است.

امکانات جانبی: این تلویزیون مجهز به نسل دوم سیستم عامل Web OS می باشد و از طریق فروشگاه نرم افزاری الجی می توان برنامه های مختلف را دانلود کرد. با وجود پردازنده 4 هسته ای، حرکت بین منوها و صفحات در این تلویزیون بسیار سریع است و هیچ کندی در آن مشاهده نمی شود. این تلویزیون همچنین دارای گیرنده دیجیتال داخلی و ریموت کنترل هوشمند نیز می باشد.

نکات مثبت:

 • رزولوشن 4K
 • تلویزیون OLED
 • سیستم عامل WebOS 2.0
 • طراحی زیبا

 


 

Samsung 78JSC10000

قیمت: حدود 30,000,000 تومان با گارانتی سام سرویس

کیفیت تصویر و پنل: تلویزیون 78 اینچ و منحنی 78JSC10000 دارای رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل می باشد. فرکانس انطباق تصویر 1200 هرتزی این تلویزیون باعث شده است که تصاویر سریع با کیفیتی فوق العاده به نمایش درآیند. کنتراست بالا و موتور پردازش تصویر UHD Remastering Engine کیفیت تصویر عالی را برای این تلویزیون به ارمغان آورده اند. زاویه دید این تلویزیون 178 درجه می باشد و رنگ هایی زنده و عمیق را تولید می کند. این تلویزیون قابلیت پخش تصاویر 3 بعدی به صورت اکتیو را دارا می باشد. از مهمترین ویژگی های این تلویزیون استفاده از تکنولوژی نانوکریستال می باشد که محدوده رنگی گسترده ای که طبق استاندارد DCI نود و دو درصد است ارائه می کند. این فناوری باعث ایجاد رنگ هایی دقیق تر در تلویزیون می شود. نقاط تنظیم رنگ در پنل هایی که از این تکنولوژی استفاده می کنند دو برابر بیشتر است بنابراین دقت رنگ ها در این نوع پنل ها بسیار بالاست به طوری که حتی می توان دقت رنگی بالاتر از میزانی که فیلم ساز در نظر داشته است به دست آورد. این تلویزیون همچنین از ال ای دی کارآمدتر و جدیدترین سیستم روشنایی تصویر استفاده کرده است که به آن اجازه می دهد تا HDR (محدوده دینامیکی بالا) ، همراه با ویدئوی 10 بیتی را نیز پشتیبانی کند.

کیفیت صدا: این تلویزیون دارای 2 بلندگوی 30 وات و 2 ساب ووفر 10 واتی است. بلندی صدای این تلویزیون بسیار خوب است و صدای خروجی شفاف و باکیفیت می باشد. صدای سه بعدی، استفاده از سیستم پخش دالبی و رمزگشای صدای DTS از جمله امکانات صوتی این تلویزیون هستند که باعث شده اند کیفیت صدای آن بسیار بالا باشد.

اتصالات و پورت ها: پورت های ورودی این تلویزیون متشکل از چهار پورت HDMI، چهار پورت USB، یک پورت کامپوزیت و یک پورت کامپوننت می باشد و دارای خروجی صدا و هدفون است. پورت LAN و وای-فای داخلی نیز جهت اتصال به اینترنت در این تلویزیون وجود دارند. قابلیت های اتصالی بی سیم نظیر بلوتوث، DLNA، WiDi و Wi-Fi Direct نیز در این تلویزیون به کار رفته است.

طراحی ظاهری: این تلویزیون ظاهری زیبا و چشم گیر دارد. قاب باریک و حاشیه های کم در اطراف صفحه نمایش جلوه زیبایی به این تلویزیون بخشیده اند. پایه تلویزیون نیز زیبا طراحی شده است.

امکانات جانبی: این تلویزیون هوشمند از یک پردازنده 8 هسته ای و قدرتمند بهره می برد که باعث می شود حرکت در منوها و اجرای نرم افزارها با سرعت بالایی انجام شوند و هیچگونه تاخیر و یا کندی در تلویزیون دیده نشود. این تلویزیون به سیستم عامل تایزن سامسونگ مجهز شده و امکانات نرم افزاری خوبی در آن تعبیه شده است. این تلویزیون دارای گیرنده دیجیتال داخلی و ریموت کنترل هوشمند نیز می باشد.

نکات مثبت:

 • نمایشگر خمیده
 • بهره گیری از تکنولوژی نانوکریستال در صفحه نمایش
 • رزولوشن 4K
 • پورت ها و اتصالات فراوان
 • سیستم صوتی قدرتمند
 • پردازنده 8 هسته ای

 


 

LG 65G6T

قیمت: حدود 38,000,000 تومان با گارانتی گلدیران

کیفیت تصویر و پنل: 65G6T تلویزیونی OLED و یکی از تلویزیون های رده بالای الجی می باشد که دارای رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل (ULTRAHD) است. این تلویزیون مجهز به موتور پردازشگر تصویر Perfect Mastering Engine می باشد. زاویه دید و کنتراست این تلویزیون به لطف فناوری OLED بسیار خوب است. این تلویزیون دارای قابلیت پخش تصاویر سه بعدی به صورت پسیو است. فرکانس انطباق تصویر این تلویزیون 120 هرتز است و در نمایش تصاویر سریع مشکلی نخواهد داشت. همچنین این تلویزیون دارای قابلیت HDR10 با پشتیبانی از فناوری Dolby Vision می باشد.

کیفیت صدا: سیستم صوتی 4.2 کاناله این تلویزیون دارای 2 بلندگو با خروجی صدای 20 وات می باشد. این تلویزیون همچنین دارای 1 ساب ووفر 20 واتی نیز می باشد. سیستم صوتی تلویزیون توسط شرکت هارمن کاردن طراحی شده است که شرکت شناخته شده ای در زمینه سیستم های صوتی به حساب می آید. صدای دالبی و الترا ساراند به همراه فناوری Clear Voice III و حالت فراگیر OLED Surround باعث شده اند که کیفیت صدای این تلویزیون بسیار عالی باشد.

اتصالات و پورت ها: این تلویزیون دارای سه پورت USB و چهار پورت HDMI است. همچنین این تلویزیون دارای یک پورت کامپوننت و یک پورت کامپوزیت در کنار ورودی آنتن است. همانند سایر تلویزیون های رده بالا در این تلویزیون هم شاهد پورت LAN، وای-فای و خروجی هدفون هستیم. این تلویزیون از اتصالات بی سیم همانند WiDi، DLNA، Miracast و بلوتوث پشتیبانی می کند.

طراحی ظاهری: این تلویزیون ظاهری بسیار زیبا و جذاب دارد که جلوه ای خاص به خانه می بخشد. پایه های تلویزیون نیز بسیار زیبا و باکیفیت هستند. این تلویزیون بدنه ای بسیار باریک دارد و حاشیه های اطراف صفحه نمایش بسیار کم هستند که این موضوع باعث زیبایی بیشتر تلویزیون شده است. علاوه بر طراحی زیبا، کیفیت ساخت تلویزیون نیز بسیار بالاست. قسمت پایین تلویزیون محل قرارگیری بلندگوهاست و همانند یک ساندبار طراحی شده است.

امکانات جانبی: این تلویزیون از نسل سوم سیستم عامل Web OS بهره می برد و از طریق فروشگاه نرم افزاری الجی می توان برنامه های مختلف را دانلود کرد. با وجود پردازنده 4 هسته ای، حرکت بین منوها و صفحات در این تلویزیون بسیار سریع است و هیچ کندی در آن مشاهده نمی شود. این تلویزیون همچنین دارای گیرنده دیجیتال داخلی از نوع DVB-T2 و ریموت کنترل هوشمند نیز می باشد.

نکات مثبت:

 • رزولوشن 4K
 • سیستم صوتی قدرتمند
 • پنل OLED
 • سیستم عامل WebOS 3.0
 • طراحی زیبا
 • دارای HDR10 و Dolby Vision

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.