پرس حرارتی سایز 23 در 30 کارکرده

یک دستگاه پرس حرارتی 23*30 سانتیمتر کارکرده برای فروش گذاشته شده است که از آن استفاده کمی شده است و در حد جنس نو می باشد. فروشگاه سافت اسپات این دستگاه را با قیمت مقطوع یک میلیون و با مهلت تست 48 ساعت از زمان تحویل به خریدار به فروش می رساند.

 

 این دستگاه کارکرده می باشد و نو نیست، ولی فقط مجموعا حدود 10 الی 12 ساعت روشن بوده است.

 

دستگاه پرس حرارتی سایز 23*30 مخصوص چاپ سابلیمیشن برای تیشرت، قاب موبایل تخت، شاسی، ام دی اف صاف، پازل، فلز، ماوس پد و سطوح صاف دیگر که  در ابعاد A4 و کوچکتر می باشند کاملا مناسب است. دقت کنید که پرس مخصوص انتقال حرارت است و از قبل باید کاغذ مورد نظر سابلیمیشن با استفاده از یک پرینتر که درون آن جوهر سابلیمیشن ریخته شده است چاپ انجام پذیرد و سپس با استفاده از پرس انتقال طرح مورد نظر روی سطح (مثلا تیشرت) انجام پذیرد.

دستگاه مورد نظر در سال 1396 خریداری شده است و استفاده بسیار اندکی از آن شده است. بعلاوه از لحاظ فیزیکی سالم بوده و برد الکتریکی آن نیز کاملا بدون ایراد می باشد. هیچ گونه دستکاری و تعمیری روی آن انجام نشده است و تفلون دستگاه نیز سالم است. تنها ایراد بسیار جزیی دستگاه در قسمت زیرین (محل قرار گیری شی مورد نظر است که در حد بسیار جزیی یک گوشه آن انحنای کمی دارد و از ابتدا به همینگونه بوده است. در صورت قرار دادن یک پارچه یا یک تکه کاغذ زیر بالشتک صفحه زیرین، این انحنا برطرف خواهد شد و چاپ تمام صفحه یکنواختی را شاهد خواهید بود. ضمنا توصیه میشود پس از تحویل، تفلون آن با الکل یا شوینده های دیگر تمیز شود تا اگر کثیفی یا گردی روی آن است پاک شود و چاپ تمیزی به شما بدهد. ضمنا همیشه از یک کاغذ تمیز زیر سطح چاپی  و همچنین روی کاغذ سابلیمیشن (زیر تفلون) استفاده کنید تا همیشه دو سطح تماس دستگاه از کثیفی های احتمالی به دور باشد.

قبل از هرگونه تماس با فروشگاه به موارد زیر دقت کنید:

1. قیمت دستگاه یک میلیون و کاملا مقطوع است و به هیچ وجه با قیمت پایین تر به فروش نمی رسد. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که مشابه این دستگاه به صورت نو الان قیمتی در حدود سه میلیون تومان دارد.

2. مهلت تست دستگاه 48 ساعت از زمان تحویل است و ضمنا این مهلت تست فقط برای بروز ایرادهای برد الکتریکی و قسمت تفلون و گرمایشی است در این زمان است و خریدار نمی تواند صرف عدم رضایت یا پشیمان شدن آن را پس دهد. ضمنا قبل از تحویل توسط تحویل دهنده، پرس را از کارتن خارج و بررسی ظاهری کنید. زیرا هر گونه شکایت از شکستگی ظاهری در محصول پس از تحویل، به هیچ وجه پذیرفته نیست.

تصاویر پرس حرارتی 23*30 مورد نظر:

heat press 23-30

heat press 23-30

heat press 23-30

heat press 23-30

heat press 23-30

heat press 23-30

نمونه پرس شده:

heat press 23-30

heat press 23-30

نظرات