بازی Calvino Noir نسخه Codex

 

بازی Calvino Noir یکی از بازی های سبک ماجراجویی است که توسط استودیو Calvino Noir Limited طراحی و ساخته شده و در تاریخ 27 آگوست 2015 برای پلتفرم PC به بازار عرضه شده است .

Calvino Noir از جمله بازی های اکتشافی است که ماجراجویی مخفیانه را در سال های 1930 اروپا و در مورد عالم مردگان روایت می کند . معماری با شما ملاقات می کند و شما به طرز ناخواسته ای وارد یک طرح انقلابی می شوید . دزدکی حرکت کردن از طریق فاضلاب ، در پشت بام ها و گذشتن از نگهبانان در این سفر تاریک و مرموز از ضوریات بازی به حساب می آید . در این بازی شما در نقش یکی از اعضای گروهی ناشناخته به ایفای نقش می پردازید که سغی دارند جهان را که هر روز به تباهی و نابودی نزدیک می شود , نجات دهند . Calvino Noir شخصیت اصلی بازی است که  در یک جهان اخلاقی حضور دارد و تنها سایه ای خاکستری رنگ از او دیده می شود . بعضی از ارواح شکست خورده اند و برخی دیگر آسیب دیده اند اما تمام آنها برای ایجاد یک آینده ای زیبا در جهانی زشت که توسط موجوداتی بی رحم و تاریک دل حکومت می شود , مبارزه می کنند .

طبق گفته سازندگان بازی , Calvino Noir از بازی هایی مانند Deus Ex و Blade Runner الهام گرفته است اما رجعت به دورانی است که به خوبی گذشته زمین را روایت می کند . بازی به شدت تحت تاثیر نوآر است اما با پیش رفتن داستان , شاهد اتفاقات مدرن در قالبی کلاسیک خواهیم بود . وجود 7 سطح مختلف در 3 مرحله , روایتی جذاب و نفسگیر ,  سبک های بصری خیره کننده با الهام از سینمای کلاسیک , کاوش در جهانی با طراحی دقیق , هماهنگی میان چند شخصیت منحصر به فرد با طیف وسیعی از مهارت ها و استفاده از توانایی مخفی کاری تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد بازی است .


در صورت نیاز به خرید این بازی بر روی تک دیسک و با کیفیت خوب و بسته بندی شکیل از فروشگاه سافت اسپات از لینک پایین اقدام نمایید:

لینک سفارش محصول 

سیستم مورد نیاز:

MINIMUM:
OS: Windows XP / Vista / 7 / 8
Processor: Intel i3
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Intel HD 4600
Hard Drive: 2 GB available space

RECOMMENDED:
OS: Windows 8
Processor: Intel i5
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce 860
Hard Drive: 2 GB available space


دانلود بازی Calvino Noir نسخه Codex :

 

لینک دانلود با حجم 596 مگابایت

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.