بازی The Park نسخه Codex

 

بازی The Park یکی از بازی های سبک ماجراجویی است که در تاریخ 27 اکتبر 2015 توسط استودیو Funcom طراحی و برای پلتفرم PC منتشر شده است . ترس و وحشت را اینبار در یک پارک تفریحی تجربه کنید . The Park یکی دیگر از بازی های اول شخص با درون مایه ترسناک و ورانشناسانه است که بر داستان سرایی و اکتشاف به جای مبارزه متمرکز شده است .

در این بازی , ترس و وحشت را به خوبی مزه خواهید کرد زیرا تمامی دیالوگ ها و سناریوی بازی  توسط تیم برنده جایزه داستان سرایان به رشته تحریر درآمده است . پارک ها معمولا محلی برای شاهدی و تفریح هستند که شادی های دوران کودکی را رقم زده اند اما اینبار شادی پارک تبدیل به یک تراژدی و درام شده است .

کاوش در Atlantic Island  , وارد شدن به ذهن Lorraine دختری با کابوس های شبانه , تعامل با محیط اطراف , بررسی سرنخ ها و گوش دادن به صدای درونی خود لورن , گرافیک قابل قبول همراه با اتمسفر رازآلود و موسیقی متن دلهره آور تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد بازی است . پیشنهاد می کنم این بازی را از دست ندهید .

 


در صورت نیاز به خرید این بازی بر روی تک دیسک و با کیفیت خوب و بسته بندی شکیل از فروشگاه سافت اسپات از لینک پایین اقدام نمایید:

لینک سفارش محصول 

دانلود بازی The Park برای کامپیوتر نسخه CODEX :

 

پارت 01 - حجم 1 گیگابایت

پارت 02 - حجم 1 گیگابایت

پارت 03 - حجم 798 مگابایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.