دانلود 4 بازی کم حجم برای کامپیوتر

 

بازی Kingdom Wars 2: Battles عرش های سنگین و نبرد برای زنده ماندن را در فضای استراتژیک قرون وسطی به همراه دارد. این بازی در سبک استراتژی، زامبی و RTS می باشد که ترکیب دو فضای استراتژیک و زامبی را می توان نبوغی جالب در این بازی دانست. با داشتن داستانی فوق العاده و روایتی پیچیده، نبرد بر سر گرفتن تاج و تخت، نبرد با یکدیگر و کشتن زامبی ها، عنوان Kingdom Wars 2: Battles را می توان یکی از بازی های چالش برانگیز امسال دانست. در این بازی شما می توانید قلعه های پیچیده ایجاد کنید و شهرهای خود را بسازید. از نبردهای باشکوه بازی لذت ببرید و از مبارزه های مرحله ای آن به سطح های بالاتر راه پیدا کنید.

 

Kingdom Wars 2: Battles

Kingdom Wars 2: Battles

 

لینک دانلود با حجم 1.9 گیگابایت: Direct Link

 


در بازی Football Club Simulator تیم خود را در با یک شبیه ساز فوق حرفه ای و درلحظه مدیریت کنید. یک بازی فوتبالی و استراتژیک پیش روی شماست. کنترل تمامی تیم به عنوان مربی ارشد باشگاه، کارگردان فوتبال و همراه بازیکنان تیم در مسیری سریع و جذاب به دست شماست. استراتژی خود را در مسابقاتی تعاملی و پویا امتحان کنید و به بازیکنان خود پیشنهادها و روش های مختلفی را در بازی ارائه کنید. عنوان Football Club Simulator جدیدترین عنوان شبیه سازی فوتبال در سال ۲۰۱۶ می باشد که توسط کمپانی The Football Club Simulator Company توسعه و انتشار پیدا کرده است.

 

Football Club Simulator

Football Club Simulator

 

دانلود پارت 1: Direct Link

دانلود پارت 2: Direct Link

حجم فایل: 2.25گیگابایت

 


عنوان جذاب Blue Rider در سبک اکشن، ایندی و شلیک توسط کمپانی Ravegan توسعه و انتشار داده شده است؛ ماجراجویی بی نقصی که گیمرها می توانند چالشی جالب را در آن تجربه کنند منتظر شماست. با چالشی ترین رئیس های ربات ها روبرو شوید در حالی که در سرتاسر بازی به جستجو می پردازید و از مناظر گسترده آن لذت می برید. در جاده ای مملوء از گلوله، چالش بعدی شما از توده ی عظیمی از قراضه ها بر می خیزد. این دفعه شما نباید منتظر یک ناجی بسیار قوی برای نجات خود باشید. خود شما باید این ناجی قوی شوید و سوارکار آبی رنگ دنیای خود باشید!

 

Blue Rider

Blue Rider

 

لینک دانلود با حجم 394 مگابایت: Direct Link

 


 Graviteam Tactics: Mius-Front عنوانی جدید از استودیو Graviteam می باشد که در تاریخ ۵مارس ۲۰۱۶ در سبک شبیه سازی و استراتژیک عرضه شده است. داستان بازی در تابستان سال ۱۹۴۳ رخ می دهد و منطقه آن رود Mius و Saur-Mogila می باشد که به بیش از ۱۴۰ کیلومترمربع وسعت دارند. چهار ماموریت بسیار بزرگ برای ارتش سرخ و Wehrmacht که نقش های شما در این بازی می باشد، درنظر گرفته شده است. بیش از ۱۰۰ وسیله جنگی که توسط USSR، آلمان، امریکا و بریتانیا ساخته شده اند در اختیار شما قرار خواهند داشت.

 

Graviteam Tactics: Mius-Front

Graviteam Tactics: Mius-Front

 

لینک دانلود با حجم 1.28 گیگابایت: Direct Link

 


 در صورت نیاز به خرید بازی های بالا در 2 دیسک و با کیفیت خوب و بسته بندی شکیل از فروشگاه سافت اسپات از لینک پایین اقدام نمایید:

لینک سفارش محصول

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.