دانلود 4 بازی کم حجم برای کامپیوتر

 

بازی Sunless Sea در سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیو Failbetter Games طراحی و منتشر شده است. دنیا و هر آنچه در آن وجود دارد بر علیه شما خواهد ایستاد و باید زنده از این نبرد خارج شوید. سفری طولانی و مملو از خطر در انتظار شما قرار دارد، تاریکی دنیا را فراگرفته است و بزرگترین دشمن شما نیز می باشد. اگر بتوانید با خوش شانسی مرحله ای را به اتمام برساند، مطمئن باشید برای عبور از مرحله های دیگر شانس به کمک شما نخواهد آمد، برای موفقیت باید از تاکتیک های متفاوت استفاده کنید تا سیستم بازی، حرکات شما را ثبت نکند.

ویژگی های جذاب و هیجان انگیزی در بازی وجود دارد که می تواند تجربه ای جالب برای گیمر بوجود آورد.

 

Sunless Sea

Sunless Sea

 

لینک دانلود با حجم 258 مگابایت: Direct Link

 


بازی FreezeME در سبک اکشن و ماجراجویی می باشد که توسط استودیو Rainy Night Creations طراحی و منتشر شده است. اتفاقات ناگواری در حال رخ دادن است که باعث تغییر سرنوشت دخترکی به نام R شده است، R فردی ماجراجو و کنجکاو است که قصد دارد رازهای اتفاقات را کشف و آشکار کند. در این راه سگی به نام M همیار شما خواهد بود، او کمک های فراوانی در این سفر طولانی خواهید کرد و باید قدردارن آن باشید. مهمترین سلاح شما دوربین عکاسی است، این دوربین شامل امکاناتی است و از دست دادن آن می تواند سرانجام رساندن بازی را پیچیده کند. هدف اصلی شما حل پازل و معماها می باشد، در این بین موانعی وجود دارد که از پیشروی شما جلوگیری خواهد کرد اما نباید تسلیم آن ها شوید و باید با قدرت های خود از آنان عبور کنید. این بازی دارای گیم پلی جذاب و موسیقی متن جذابی می باشد.

 

FreezeME

FreezeME

 

لینک دانلود با حجم 480 مگابایت: Direct Link

 


بازی Disgaea PC در سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیو Nippon Ichi Software, Inc. طراحی و منتشر شده است. Krichevskoy به مرگ رسیده است، او ارباب اهریمن بود که ستم های فراوانی را بر مردم جهان انجام داد. پس از گذشت چند سال فرزندش، شاهزاده لاهارال نیرو و متحدین خود را فراخوانده و آماده نبرد برای بازپس گیری تاج و تخت می شود. نبردی بزرگ در پیش است که در سرنوشت دنیا و ساکنین آن نقش زیادی را ایفا خواهد کرد. بیش از ۳۵ کاراکتر در بازی وجود دارد و می تواند به دلخواه و متانسب با قدرت های خود یکی را انتخاب کرده و ماجراجویی را آغاز کنید. هر مرحله که پیش روید، بر توانایی و قدرت های کاراکتر شما افزوده می شود، همچنین در کنار آن آیتم های قفل شده نیز برای شما فعال می شود.

 

Disgaea PC

Disgaea PC

 

لینک دانلود با حجم 619 مگابایت: Direct Link

 


بازی Rebel Galaxy در سبک اکشن ماجراجویی می باشد که توسط استودیو Double Damage Games طراحی و منتشر شده است، بیگانگان به کهکشان هجوم آورده اند و نبردی سخت شکل گرفته است، تعداد انسان ها بسیار کمتر از دشمنانشان می باشد اما انسان قدرتی را در اختیار دارد که بیگانگان از آن منع هستند. در شخصیت یک فرمانده فضایی ایفای نقش خواهید کرد و باید با استفاده از تاکتیک های مخصوص به خود مانع پیشروی دشمن شوید. می توانید با برخی از بیگانگان متحد شوید اما این کار به ندرت صورت می گیرد و برای این اتفاق باید امکانات زیادی را در اختیار آنان قرار دهید. وظیفه اصلی شما کشف رازهای مناطق جنگی دشمن و نابودی آن ها می باشد. بزودی جنگی بزرگ سراسر کهکشان را فراخواهد گرفت و راه برگشتی وجود ندارد. این بازی شما را به دنیایی مملو از ماجراجویی های جالب و هیجان انگیز می برد که می تواند تجربه جذاب را برای شما بوجود آورد.

 

Rebel Galaxy

Rebel Galaxy

 

لینک دانلود با حجم 2.03 گیگابایت :

دانلود پارت ۱ : Direct Link

دانلود پارت ۲ : Direct Link

 


در صورت نیاز به خرید بازی های بالا بر روی تک دیسک و با کیفیت خوب و بسته بندی شکیل از فروشگاه سافت اسپات از لینک پایین اقدام نمایید:

لینک سفارش محصول

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.