دانلود 4 بازی کم حجم برای کامپیوتر

 

بازی ARAYA در سبک اکشن ماجراجویی می باشد که توسط استودیو MAD Virtual Reality Studio طراحی و منتشر شده است. داستان بازی در بیمارستانی واقع در تایلند رخ می دهد که اتفاق های عجیب و ترسناکی در آن، در حال رخ دادن است. این بازی از نگاه ۳ شخصیت با توانایی های مختلف مورد نمایش قرار می گیرد و شما باید در نقش یکی از این کاراکترها به کشف رازهای بیمارستان بپردازید. وقایع بازی به طور کامل در بیمارستان رخ می دهد و وظیفه اصلی شما، کشف رازهای نهفته و یافتن راه حلی برای رفع مشکلات پیش آمده برای بیمارستان است که در مسیر رسیدن به این هدف شما با اتفاقات و موانع ترسناکی روبرو می شوید که قصد نابودی شما را دارند اما باید با استفاده از روش های خاص خود راهی برای عبور و شکست دادن آن ها پیدا کنید.

 

ARAYA

ARAYA

 

لینک دانلود با حجم 3.61 گیگابایت:

دانلود پارت ۱: Direct Link

دانلود پارت ۲: Direct Link

 


 

بازی Cyber Chicken در سبک اکشن ماجراجویی می باشد که توسط استودیو WHOA! طراحی و بوسیله کمپانی Groupees Interactive منتشر شده است. داستان بازی درباره یک مرغ سایبری در زمان آینده می باشد که از قدرت ها و مهارت های مخصوصی بهره مند است، او وارد یک گروه ناشناخته می شود و مدتی برای آن ها کار می کند اما طی اتفاقی تلخ متوجه می شود که آن ها از او برای کارهای غیرقانونی استفاده می کردند به همین دلیل او سریعاً از گروه خارج می شود و در تلاش است تا راهی برای حل مشکلات ایجاد شده پیدا کند. این گروه ناشناخته متعلق به یکی از نیروهای کهکشان می باشد که هدف آن ها نابودی زمین است، شهر نیویورک آغازگر حملات دشمن می باشد که شما باید در این شهر به مقابله با دشمن بپردازید و مانع پیشروی آن ها در مناطق دیگر شوید. در کنار مبارزه، باید ماموریت های دیگری را نیز به سرانجام برسانید، زیرا تنها با موفقیت در آن ها می توانید از داستان و اتفاقات دیگری که امکان رخ دادن آن وجود دارد، باخبر شوید.

 

Cyber Chicken

Cyber Chicken

 

لینک دانلود با حجم 1.09 گیگابایت: Direct Link

 


 

بازی Dreamcast Collection Remastered در سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیو SEGA طراحی و منتشر شده است. اگر یک گیمر معمولی و یا حرفه ای باشید حتما در گذشته عناوین SEGA را که بسیار هیجان انگیز و زیبا بود را تجربه کرده اید، عنوانی که برای مدت های طولانی مورد توجه گیمرها قرار داشت و با خلق خاطره های خوب، آن را برای سالیان دراز به ذهن ها می سپرد. حال این مجموعه فوق العاده ۶ تا از بازی های خوب و برتر سگا را برای شما فراهم آورده است که با انجام آن می توانید خاطرات شیرین گذشته خود را زنده کنید،

بازی های موجود در Dreamcast Collection Remastered :

Crazy Taxi –
Jet Set Radio –
NiGHTS Into Dreams –
SEGA Bass Fishing –
Sonic Adventure DX –
Space Channel 5: Part 2 –

 

Dreamcast Collection Remastered

Dreamcast Collection Remastered

 

دانلود با حجم 4.3 گیگابایت به صورت پارت های 2گیگابایتی:

دانلود پارت 1: Direct Link

دانلود پارت 2: Direct Link

دانلود پارت 3: Direct Link

 


 

بازی Bullshot در سبک اکشن می باشد که توسط استودیو Gato Salvaje S.L طراحی و منتشر شده است. Valer، سیاره ای بسیار دورتر از ایستگاه فضایی AR-K می باشد که دارای مردمانی صلح طلب و آزادی خواه می باشد، این سیاره به دلیل فاصله زیادی که با ایستگاه فضایی دارد در اغلب موارد خارج از محدوده نبردها می باشد به همین دلیل ممکن است هر میلیون سال، یکبار نبردی پیرامون Valer رخ می دهد. حال در نهایت شگفتی و ترس، نیروی قدرتمند و تاریکی به این سیاره حمله کرده که منجر به اسیر شدن مردم و از بین رفتن آزادی آن ها شده است. در این بازی کنترل شخصیت Frank F. Franky که فرمانده Bulls of Anarchy می باشد و قصد دارد دشمن را غافلگیر کند اما در این مسیر، ابتدا باید نقشه ای را طراحی کند که شامل تمام جزئیات باشد به همین دلیل به سیاره Valer سفر کرده تا اطلاعاتی از دشمن بدست آورد و زمینه های نابودی آنان را فراهم کند.

 

Bullshot

Bullshot

 

دانلود با حجم 565 مگابایت: Direct Link

 

 


در صورت نیاز به خرید این بازی ها بر روی سه دیسک و با کیفیت خوب و بسته بندی شکیل از فروشگاه سافت اسپات از لینک پایین اقدام نمایید:

 

لینک سفارش محصول

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.