دانلود 4 بازی برای کامپیوتر

 

بازی Warhammer 40 000 Sanctus Reach در سبک استراتژی می باشد که توسط استودیو Straylight Entertainment طراحی و بوسیله کمپانی Slitherine Ltd. منتشر شده است. اگر از علاقه مندان سری بازی های Warhammer 40 000 باشید، حتما با داستان و نبردهای عظیم موجود در این عنوان مطلع هستید. جنگی که میان موجودات قدرتمند و باهوش رخ می دهد و آن را منجر به جنگ تمام عیار می کند. داستان بازی Sanctus Reach، آغازگر دوران تاریک دیگری می باشد که با محاصره ستارگان شروع می شود. ارتش Orks در میان محاصره قرار دارد و احتمال نابودی آن ها فراوان است. فرماندهی ارتش دشمن را یکی از سرسخت ترین رهبران تاریخ برعهده دارد و این امر کار را برای پیروزی دشوار می کند. شما باید به عنوان فرمانده یکی از نیروهای نجات دهنده بشر، آماده رویارویی با دشمن شوید. اساس موفقیت در این بازی به تاکتیک های منحصر به فرد شما بستگی دارد، در صورتی که بتوانید در برابر حملات دشمن واکنشی نشان دهید احتمال پیروزی شما افزایش می یابد اما اگر به درستی از نیروهای تحت کنترل خود استفاده نکنید باید آماده عواقب تلخ آن باشید که می تواند منجر به شکست و نابودی دنیا شود. دو بخش داستانی متفاوت در بازی وجود دارد که می توانید به دلخواه و با نژاد مورد علاقه خود، آن ها را به سرانجام برسانید.

 

Warhammer 40 000 Sanctus Reach

Warhammer 40 000 Sanctus Reach

 

لینک دانلود با حجم 1.05 گیگابایت: Direct Link

 

 

بازی Klang در سبک اکشن می باشد که توسط استودیو Tinimations طراحی و بوسیله کمپانی Snow Cannon Games منتشر شده است. Klang عنوانی موزیکال می باشد که با خلق صحنه های زیبا و هیجان انگیز توانسته احساسی جدید و جالب را در گیمرها ایجاد کند. کلنگ نام شخصیت اصلی بازی می باشد که یک مبارز بزرگ در سرزمین خود به شمار می آید، زیرا از مردم در برابر حوادث خطرناک مراقبت کرده است. اما او اکنون با چالشی سخت تر و دشواتر روبرو است، سوناس، فرمانده ی اهریمن با کمک قدرت های ویژه خود کنترل سرزمین را در دست گرفته و مردم را در شرایط نامطلوبی قرار داده است، حال مردم باردیگر از کلنگ درخواست کمک کرده اند و او قصد دارد تا به نبرد با دشمن برود. شما باید کلنگ را در این سفر هیحان انگیز و مملو از اتفاقات عجیب و غریب کنترل کنید تا با استفاده از روش های مخصوص، دشمن را به طور کامل از سرزمین خود خارج کرده و آرامش را در میان مردم بازگردانید.

 

Klang

Klang

 

لینک دانلود با حجم 1.48 گیگابایت:Direct Link

 

 

بازی Road Fist در سبک اکشن می باشد که توسط استودیو Gabriel Rodrigues طراحی و منتشر شده است. هرج و مرج تمام شهر را فراگرفته و هر گروه قاچاقچی به دنبال ایجاد امپراطوری خود در شهر است اما دو مبارز به نام های Aris و Kyra تصمیم به نابودی آن ها می گیرند. شما می توانید یکی از این کاراکترها را انتخاب کنید و به مبارزه با دشمنان شهر بپردازید اما باید مهارت های خود را افزایش دهید زیرا با عبور از هر مرحله با دشمنان قدرتمندتری روبرو خواهید شد که نیاز به توانایی بیشتری برای پیروزی دارد. در این بازی شما فاقد هر نوع سلاحی هستید و باید به کمک مهارت های مبارزه ای خود رهبران گروه مواد مخدر را از بین ببرید و عدالت و آرامش را در شهر برقرار سازید.

 

Road Fist

Road Fist

 

لینک دانلود با حجم 1.56 گیگابایت : Direct Link

 


در صورت نیاز به خرید سه بازی بالا بر روی تک دیسک و با کیفیت خوب و بسته بندی شکیل از فروشگاه سافت اسپات از لینک پایین اقدام نمایید:

لینک سفارش محصول


 

 

بازی GOD EATER 2 Rage Burst یک بازی اکشن و نقش آفرینی است. گرافیک خیره کننده ی این بازی از مهم ترین ویژگی های این بازی است. بازی از داستان جذابی برخوردار است که کاربر را به دنبال کردن آن مجاب می کند. داستان بازی از آن جایی شروع می شود که شما به عنوان یک جنگجو قسم خورده برای مبارزه با نابودگران فرازمینی اقدام می کنید. آن ها قسمت زیادی از زمین را نابود کرده اند و اکنون این شمایید که اجازه ی پیشروی به آن ها نمی دهید. ماموریت شما این ست که Aragami را شکست دهید و قطعه هایی از آن را برای تحقیقات برگردانید . اما اندکی بعد متوجه می شوید که هر آن چه  که پیش می روید به سمت یک توطئه برگشت نا پذیر که بشریت را نابود می کند کشیده می شوید.

 

GOD EATER 2 Rage Burst 

GOD EATER 2 Rage Burst

 

دانلود با حجم 12.9 گیگابایت به صورت پارت های 2گیگابایتی:

دانلود پارت ۱ : Direct Link
دانلود پارت ۲ : Direct Link
دانلود پارت ۳ : Direct Link
دانلود پارت ۴ : Direct Link
دانلود پارت ۵ : Direct Link
دانلود پارت ۶ : Direct Link
دانلود پارت ۷ : Direct Link

 


 

بازی God Eater 2: Rage Burst

لینک خرید بازی God Eater 2: Rage Burst 

در 3 دیسک 5,600 تومان

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.