دانلود بازی های Syndrome ، Duke Grabowski, Mighty Swashbuckler ، The Silver Case و Five Nights at Freddy's: Sister Location

افشین سه شنبه 20 مهر 1395 - 19:01
دانلود بازی های Syndrome ، Duke Grabowski, Mighty Swashbuckler ، The Silver Case و Five Nights at Freddy's: Sister Location
دانلود 4 بازی کم حجم برای کامپیوتر

 

بازی Five Nights at Freddys Sister Location در سبک اکشن می باشد که توسط استودیو Scott Cawthon طراحی و منتشر شده است. در سیرک Baby’s Pizza World همگی در حال خوشحالی هستند و از فضای هیجان انگیز بوجود آمده نهایت لذت را می برند اما این امر تنها در هنگام روز قابل درک است و هنگامی که شب می شود باید خود را برای محیطی متفاوت آماده کنید، فضای سرگرم کننده به یک محیط ترسناک و تاریک تبدیل می شود. در این بازی می توانید از وسایل مختلف سیرک استفاده کنید و امتیازات خود را افزایش دهید اما باید مراقب باشید تا آسیبی به شما وارد نشود زیرا هیج کسی مسئول نیست و این اتفاق برای شما عواقب بسیار بدی به دنبال دارد.

داستان پردازی خوب، گرافیک زیبا و صداگذاری عالی از ویژگی های منحصر به فرد این بازی به شمار می آیند وکهعنوانی سرگرم کننده را برای گیمرها به ارمغان آورده است.

 

 

 

لینک دانلود با حجم 800 مگابایتDirect Link

 

 

بازی Syndrome در سبک اکشن ماجراجویی می باشد که توسط استودیو Camel 101 طراحی و منتشر شده است. وقایع بازی در سفینه Valkenburg رخ می دهد، اتفاقی عجیب باعث ناپدیدی افراد سفینه می شود اما پس از مدت ها که آن را می یابید متوجه می شوید که آن ها به قتل رسیده اند و تنها بخشی از بدن شان باقی مانده است. در یک فضای کاملا تاریک و ترسناک باید به دنبال ماجراجویی باشید تا دلیل این اتفاقات را پیدا کنید همچنین باید سعی کنید تا بازماندگان را از دست دشمن نجات دهید. موجودات بی رحمی در سراسر بازی پنهان شده اند و حملات غافلگیرکننده ای انجام می دهند به همین دلیل باید مراقب باشید تا گرفتار دام آن ها نشوید.

 

 

لینک دانلود با حجم 3.7 گیگابایت :

دانلود پارت ۱: Direct Link

دانلود پارت ۲: Direct Link

 

 

بازی Duke Grabowski Mighty Swashbuckler Repack در سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیو Venture Moon Industries طراحی و بوسیله کمپانی Alliance Digital Media منتشر شده است. داستان بازی درباره دزدی دریایی به نام Duke می باشد که تصمیم دارد تا به کاپیتانی بزرگ تبدیل شود اما برای این امر نیازمند رسیدن به هدف های بسیاری است که شما باید در این مسیر او را همراهی کنید. دزدان دریایی در یک دنیای کاملا متقاوت با سایر انسان ها زندگی می کنند، دنیایی که از جنگ و غارت تشکیل شده و افراد عادی در آن شکست خواهند خورد. Duke غارتگری حرفه ای است اما این بار باید با زامبی هایی روبرو شود که خود را حاکم دریا می نامند و در تلاش برای نابودی سایر گروه ها هستند. این بازی از پازلی بزرگ تشکیل شده که باید با عبور از مراحل، قطعات آن را در کنارهم قرار دهید تا بازی را با موفقیت به اتمام برسانید.

 

 

دانلود با حجم 3.7 گیگابایت:

دانلود پارت ۱: Direct Link

دانلود پارت ۲: Direct Link

 

 

بازی The Silver Case در سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیوهای GRASSHOPPER MANUFACTURE INC و AGM PLAYISM طراحی و منتشر شده است. قتل های مرموز باعث شده تا شهر در وضعیت بحرانی قرار گیرد، کارآگاهان در یافتن قاتل شکست خورده اند و در هر بار تلاش دوباره با مانعی روبرو می شوند که کار آن ها را پیچیده و سخت می کند. در گذشته فردی به نام Kamui Uehara بزرگترین قاتل زنجیره ای بود که افراد دولتی و عادی زیادی را به قتل رساند اما حال اطلاعاتی منتشر شده که او بازگشته و نام Silver Case را برای خود انتخاب کرده است. به عنوان عضوی از گروه ویژه Republic نقش آفرینی خواهید کرد که آخرین امید مردم شهر برای دستگیری قاتل افسانه ای هستند، شما وظیفه دارید تا با تیم هماهنگ باشید و وماموریت هایی که به شما واگذار می شود را به خوبی به سرانجام برسانید.

 

 

دانلود با حجم 3.67 گیگابایت:

دانلود پارت ۱: Direct Link

دانلود پارت ۲: Direct Link

 


در صورت نیاز به خرید این 4 بازی بر روی سه دیسک و با کیفیت خوب و بسته بندی شکیل از فروشگاه سافت اسپات از لینک پایین اقدام نمایید:

لینک سفارش محصول

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.