بازی Lumo نسخه Codex برای کامپیوتر

 

بازی Lumo یکی از عناوین سبک ماجراجویی می باشد که استودیو Rising Star Games ساخته شده و به تاریخ 24 می 2016 برای سیستم PC منتشر شده است. در این بازی شما کنترل قهرمان این بازی را بر عهده دارید که یک موود کوچک و دوست داشتنی می باشد ، گیم پلی این بازی در اتاق های مختلفی در جریان است و در هر اتاق شما با تعدادی پازل جدید و دشمنان جدید روبرو خواهید شد که باید با آنها مبارزه کنید و آنها را از میان بردارید . بازی رایانه ای Lumo با دارا بودن بیش از 400 اتاق مختلف موفق شده است یک گیم پلی بسیار جذاب با تنوع بسیار بالا برای طرفداران این سبک قدیمی ایجاد کنید . در این بازی سازندگان به دلیل علاقه بسیاری که به این سبک داشته اند تعداد بسیار زیادی معما و پازل در این بازی قرار داده اند که طرفداران این بازی ها با جست و جوی دقیق در این بازی می توانند این معماها را پیدا کنند . بازی رایانه ای Lumo یکی از بهترین بازی ها در سبک پازل در سال 2016 می باشد .

استودیوی بازی سازی Rising Star Games یک استودیوی مستقل می باشد که تمام تمرکز خود را بر روی ساخت بازی هایی با محیطی بسیار زیبا و خلاقانه گذاشته است و تاکنون تمام بازی های منتشر شده بوسیله این استودیو از بازی های بسیار زیبا و جالب در نوع خود بوده اند . بازی رایانه ای Lumo یکی از همین بازی ها می باشد که با محیط فانتزی خود و همچنین گیم پلی خلاقانه خود موفق شده است یکی از زیبا ترین بازی های مستقل سال 2016 را به طرفداران بازی های رایانه ای هدیه دهد .

 


در صورت نیاز به خرید این بازی بر روی تک دیسک و با کیفیت خوب و بسته بندی شکیل از فروشگاه سافت اسپات از لینک پایین اقدام نمایید:

لینک سفارش محصول


Lumo

Lumo

Lumo

Lumo

 

دانلود بازی Lumo نسخه Codex برای کامپیوتر :

 

دانلود پارت 01 - حجم 1 گیگابایت

دانلود پارت 02 - حجم 398 مگابایت

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.